MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Zkomiksovatělá severská mythologie? Děkuji, nechci! :hand:
-
S Lenny už jsem tu párkrát otravoval, ale teď je její nové album konečně na YT tak nahodím ještě pár dalších povedených kusů. Něco trochu říznějšího: A jedna podzimní:
-
-
Tak mám za sebou první civilizační maratón. Harald Hardrada a jeho mocná flotila ovládli oceány a pobřeží všech kontinentů. I přes snahu válečných štváčů z Německa, Japonska, Španělska, Číny, USA a Sumerie, dosáhl vědeckého vítězství. btw. Francie p…
-
@flanker.27 No jo, ale pořád platí: "Každý šermíř na hovno, když nepřátel nerovno." :D
-
-
Sakra z toho se kouří! Ta věc žere uhlí?
-
Ta dodávka asi nevezla mlíko
-
-
Pěkný. Zní to dobře. Každá frakce vlastní hudbu odlišnou ve 4 různých érách. Ale největší pecka je Baba Yetu
-
@Dreamer No co, už za půl roku. Do kin jde Doctor Strange, tak je třeba začít s propagací dalšího kusu. A třeba taková Wonder Woman má premiéru ještě později a trailer je venku už od léta.
-
-
Film o velkém, nasraném, kusu ledu :-)
-
No když jsem tenhle topic zakládal, tak jsem tou hrou byl dost nadšený. Líbilo se mi, jak ta hra vypadá. Jak jsou v ní zpracovány postavy a jejich schopnosti odpovídající knihám. Jednotlivé frakce a jejich odlišné strategie pro dosažení výhry. Událo…V diskuzi A Game of Thrones: The Card Game (Second Edition) Komentář od MonteKarstark 14. října 2016
-
@Blackfish Tak si mě přidej do přátel na steamu (Montezuma3) a pošlu/vyměním, nebo jak se to tam dělá. :-)
-
Nechcete někdo na steamu kupón se slevou 75% na "Ori and the Blind Forest Definitive Edition"? Z nějakého důvodu jsem ho dostal, i když hru už dávno mám :-)
-
@Dreamer Státní Vlajky Kvíz, ale mám ji v telefonu už dlouho, takže se určitě dají najít lepší a novější varianty
-
Pohádky: 90% - čerta a bábu neznám Vlajky: 100% - taková zívačka, mám na mobilu apku, ve které dávám 311 vlajek se 100% úspěšností Řím: 33% - krom jedné otázky byla všechno naprostá tipovačka =D
-
-
-
Cože? Oni si tam povídali o kočičkách?
-
No my to máme teď v kraji pěkně duhové. Ze tří barev (modrá, oranžová, červená) se nám to tu rozrostlo na devět. :-)
-
@DanielSvatoš Na konci října vyskočí ještě šestá cívka s Eddardem.
-
@flanker.27 Ona H7 není špatná. Dle mého je určitě lepší než H6 a zažil jsem u ni i ono "ještě jeden tah a jdu spát". Jenže ta hra prostě nevydělává. A nikdo si nechce kupovat hru, která není hotová a je plná bugů. Ty bugy se časem opraví, ale ty re…
-
Tak H7 už je u konce a HoMaM je opět bez vývojářského studia. To jsem zvědav, komu Ubi tenhle horký brambor hodi příště aby to s pořadovým číslem 8 pohřbili ještě hlouběji než to je.
-
-
Co to je? UFO?
-
-
-