MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Not bad:
-
-
-
-
@Aviv Měsíc je jen Slunce v pyžamu.
-
@sfik Ty jsi jako ti kindersáci na čsfd. Tam je pod filmem 1700 příspěvků a 3/4 z nich řeší kozy. :D Ty jsi asi ty nové díly nehrál, co?
-
-
-
-
Island je u mě top. Klidně bych jel znova. Dobrý by mohl být nějaký ten třídenní trek skrze vnitrozemskou pustinu. Jo a nasbíral jsem si tam zásobu dračího skla, kdyby ti Jiní náhodou opravdu přišli :other:
-
@Dreamer Byl jsem na Islandu a v Norsku. Přes Švédsko a Dánsko jsem jen projížděl a žádného migranta jsem neviděl (na benzinové pumpě). Takže těm médiím nevěřte, žádní teroristé tam nejsou. Fakt! Jo ještě jsem byl na Faerských ostrovech. Ale protože…
-
@Mistr Kápě Pche, mám větší: http://i.imgur.com/Qm5jtnx.jpg
-
-
lol =D
-
jo
-
@Mistr Kápě Nojo, ale Francouzská a Italská má svislé pruhy a to není moc použitelné i když Irové je mají docela popsané. Nizozemci vlajky nepoužívají, protože nejsou oranžové. V Polsku se vlajky asi neprodávají, protože mají všichni červeno-bílé šá…
-
-
@Mistr Kápě Děláto každý, kdo má na vlajce kus bílé plochy :D
-
@Everett_Young No konečně vyšel i druhý díl. Trvalo jim to jen dva tisíce let. Jaké jsou recenze? Je to stejně dobrý jako jednička?
-
-
-
@Mikke Ani né tak country, jako sám Johnny Cash :D
-
Kdo maže, ten plave.
-
-
@Krisa Dělal přes čas, co? =D
-
Kdyby jste potřebovali luxusní spořič obrazovky na svou 4K televizi
-
-
Maegor a jeho harém :twisted:
-
@Krisa No snad jo, nebo jezdí autobusy na kšandách i někde jinde?
-
To je ten chlapík z tohodle klipu, ne?