MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
@Krisa Fakt? Já myslel, že pro jízdenky se muselo vždy do trafiky. Jednou jsem to zkoušel u řidiče a ten na mě čuměl, jak kdybych vlezl do drogérie a chtěl dvacet deka tlačenky.
-
-
@sfik Ten svetr snad není povinná výbava, ne? @Aviv Tenkrát se ještě používaly takové ty píchačky na jízdenky. U řidiče se ani nedala koupit jízdenka. Prostě tam jen seděl, šlapal na plyn/brzdu a občas zakroutil kormidlem nebo otevřel dveře.
-
Bolest při porodu je tak silná, že má žena unikátní příležitost se na pár okamžiků vcítit do muže, který má rýmu. "'true story'"
-
-
@Everett_Young Koukám že hraješ Seasons after Fall. Je to good? :-)
-
Mě se asi nejvíc líbí dvojka. Trojka by byla fajn, jako limitovaný plakát ve sběratelce.
-
@DanielSvatoš To je nějaká veřejná anketa?
-
@flanker.27 Cože? To byla ta šunka kradená?
-
@Katrina Arya - Jon
-
Mám rád tyhle testy. 1. otázka: Máte depresi? a) Ano b) Docela ano c) Víceméně ano d) V podstatě ano e) Ne 2. otázka: Cítíte se depresivně? a) Ano b) Docela ano c) Trochu ano d) Občas ano e) Ne Výsledky: a, b, c, d - Gratulujeme, máte depresi. Jd…
-
-
-
Vůbec nerozumím tomu co tam plácá a asi mě to ani nezajímá, ale co to má sakra na sobě za sklářský exponát? 8-O
-
@sfik Ja jsem o ty hry nikdy ani nezavadil, tak tu story neznám. Jen mě zaujalo, že jsou tam nějaký maníci se žlutými klacky co řežou sithy i jedie.
-
Jsem tuhle čučel na ten nový trailer z Old republic a říkal jsem si, že by bylo možná lepší, kdyby natočili něco takového, než aby vykrádali starou trilogii.
-
-
-
@Dreamer Ještě bych poprosil o komplexní Západozemskou kuchařku se 101 recepty vhodnými pro svatební hostiny s fotografiemi vlastnoručně dělanými vzorky. Mapy hvězdné oblohy a Sbírku básní a písní Floriona Stříbrohlasého.
-
No ony ty konce nejsou tak jasně černobílé. Ani ta rozhodnutí mnohdy nejsou mezi tmou a sluníčkem. Po pravdě, ty volby spíš ovlivňují cestu a příběh, než samotný konec.
-
-
@DanielSvatoš Orys Baratheon udělal tak trochu to samé :)
-
@Gepeto Na vědu jsem vyhrál první hru. Za Norské vikingy. To je námořní velmoc a můžou velmi brzy expandovat za oceán. Takže jsem rychle obsadil co se dalo a světové vody ovládlo moje loďstvo. Pak jsem si mohl v klidu vyrábět rakety a posílat je do …
-
@GemSignor To jsi hrál nějakou malou mapu s málo národy, že jsi prohrál náboženskou válku, ne? To náboženské vítězství je asi to nejnudnější co Civ6 nabízí. Vtipné je, že i když se v nové hře rozhodnu být třeba válečný agresor a všechny vyhladit. V …
-
@Janulka No teda, od skladby se jménem Skadi bych čekal něco víc mrazivého. Třeba jako tohle:
-
-
Hmm, za 5 Euro :-k
-
-
-
Drazí a milí spoluobčané. Toto je nyní nový trailer na... Nás: