MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
@flanker.27 Odpolko jsem na to koukal, ale nějak jsem to jakože nepochopil. Všechny ty videa co tam mají zní nějak divně. Buď to tak přeorali, že to zní tak moc blbě, nebo tam pouští dvě hymny naráz přes sebe. A co má být vlastně výsledek? Nebo proč…
-
-
-
-
@Dreamer No když jsem si četl ty uvolněné kapitoly, tak mě to zase chytalo a byl jsem zvědavý co bude dál. Ale už je to taky nějaký ten pátek co jsem to četl, takže nevim.V diskuzi Aktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 26. března 2018
-
Já se obávám, že až Martin dopíše Vichry, tak vybuchne vesmír. I když jsem slyšel, že Chuck Norris už je četl, tak nevím :-kV diskuzi Aktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 26. března 2018
-
@Dreamer Terč už tam je. Harlaw za 5 bodů, Pyke za 8 a Starý Wyk za 10 ;-)
-
Hra jako stvořená pro @Krisa
-
@Sagart Je tam odkaz
-
A jedna perlička z duelu USA-Korea. Zahrát sedmičku na MS se naposledy podařilo před 16 lety:
-
btw: tady se jede zivě, ale už je skoro konec a vypadá to bledě :-/
-
@sfik
-
-
-
Trochu mě ale zaráží, že se už řeší i Regis, Milwa atd. To je dle mého případ až nějaké té druhé-třetí řady. Škoda že do těch rolí se nedají naverbovat někteří cosplayeři. Minimálně u ženských postav bych měl jasné kandidátky. =D
-
@Arutha Aha, takže adaptace ságy. :-k
-
Tyhle spekulace nějak nechápu. Já myslel že se mluvilo o tom, že to bude z Geraltova mládí. Takže žádná Ciri, žádná Yenn, Triss,... Bude jen Geralt, Vesemir a spol. + nějaké nové neznámé postavy.
-
-
@svoa00 Jestli máš na mysli magii ve smyslu že někdo mává rukama a okolo něho létají balvany, blesky, firebally nebo ledové šípky tak ano. Toho jsou tamní hry, filmy či anime narvané k prasknutí.
-
@Dreamer Musí bejt. Tam na co si nemůžeš zajít do karaoke baru, tak to jako by ani neexistovalo. :-P
-
-
-
Konečně se podívám, co to pod tou Chichén Itzóu schovávají za hrobky. :dance:
-
Jo takhle, jakože oba píší jednu povídku a střídají se po kapitolách? :-k Mě to napadlo spíše tak, že by se napsal nějaký začátek. Stanovil by se cíl a pak by každý psal svou vlastní povídku z pohledu jiné zůčastněné postavy. A to buď časově náročně…
-
Můžeš zkusit hledat mězi těmi co jsou tady. Čas od času je mezi nimi nějaká ta Arya objeví. K té druhé otázce. S takovouto myšlenkou už jsem si také párkrát pohrával. Ale nemám vůbec představu o čem psát a jak by to spoluautorství vlasně mělo vypad…
-
-
Ten návrat do Evropy je u mne vítaný.
-
-
@DanielSvatoš Joo, docela respekt před tím, že se tam dá šplhat úplně všude a po všem. Už na tebe v poušti pršeli brouci?