MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Mě se vůbec nedaří vygooglit fotku originálu, abych viděl ten rozdíl. :-k
-
-
„Recept je prostý. Na kilo hoven, kilo cukru.”
-
Japkám se podařilo potopit americkou letadlovku?
-
-
-
-
-
@Ugla https://olympiada2018.ceskatelevize.cz/videoarchiv/nejnovejsi/370339--zaznam-finaloveho-utkani-osr-nemecko
-
-
@olouse neví se to přesně. Podle wiki je to dokonce 280 nebo 281 AC.
-
Takže nakonec Rusko vs Německo? Tak to už bych ve finále viděl raději i Lannistery s Boltonama. A to Kanada dneska vyhořela i v curlingu a nevybojovali ani ten bronz. :-k
-
Jsem si myslel, že budeme hrát o bronz s frickama a oni jakože 4:1 ? 8-O Kanaďanům už dokonce tečou pěkně nervy, teď ještě faul za 5+do konce, hmm :-k
-
Mě se líbily ty medaile co dávali v Soči.
-
Jo, taky jsem měl bylinkářství na 10 lvl ještě v prologu :D Myslel jsem si, jak si tím budu vydělávat těžký prachy, tedy až do chvíle, kdy jsem vyzkoušel alchymii. :D Taky nevím jak často se ty prachy doplňují. Ale v Ratajích je obchodníků poměrně d…
-
Ten průvodce je docela pěkně udělaný. Jen škoda že to nenabízí češtinu jako zbytek hry.
-
-
-
-
Mapa Západozemí v Minecraftu. http://mc.westeroscraft.com/# Mapa aktuálně vzniká a některá místa ještě nejsou hotová. Můžete dokonce živě sledovat borce, co tam běhá a celou mapu skládá (sám?). V pravém horním rohu je přepínač mezi 2D a 3D.
-
Ten časový posun mě na té letošní olympiádě tak štve. A Eurosport tomu ještě nasazuje korunu.
-
Kdo má hory, postaví děcka na lyže. Kdo hory nemá, postaví je na brusle. A když nemají dřevo na hokejky, musí si vystačit s bruslením v kruhu.
-
v KC:D jsou dobrý šlágry. Škoda že nejsou trochu delší.
-
Já zatím nemám co hodnotit. Mám za sebou teprve 3 hodiny v prologu. Každopádně základ je dobrý a hra vypadá dost pěkně. Kodex je narvaný informacemi, takže se člověk může i ledacos naučit o historii. Hromady skillů, perků atd. Co hru sráží dolů je t…
-
On už se někde prodává soundtrack?
-
Já počkám do úterka až padne embargo. Jaký budou první reakce a pak se rozhodnu jestli koupit hned nebo čekat na slevu.
-
Hej jako dobrý. Dvě placky v prvních dvou dnech jsem nečekal. Když už tak jednu od Sáblíkové. Oto víc zamrzí brambora a na bedně ty tři tulipány. Potěšil mě však výsledek Davidové. Ta holka bude jednou dobrá náhrada za Koukalovou. Sakra, asi se na t…
-
Já změnu času vůbec nevnímám, takže mě je to celkem jedno.
-
-
Jo ten prostřední párek sebou asi plácl někam do Atlantiku.