Benji
I thought I was an atheist, until I realized I am GOD
O uživateli
- Přezdívka
- Benji
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,326
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada SW nesleduju, ale ten trailer se mi líbí. Každopádně Woody si ho ukradl, hlasem i pohledem. A hudba v pozadí je taky fajn.
-
@Achileus Nějak jsem si zvykl že nemáme vlastně pořádně vládu takovou dobu. Zase aspoň kdo nic nedělá, nic nezkazí :-k
-
The Terror zatím neuvěřitelná lahůdka.
-
@flanker.27 jakože cože? jsem nezaregistroval, nějaká neplecha i u nás?
-
proč není Země černá? Hanba! ....a jinak úžasný obrázky :dance: :anxious:
-
Ten Depp mi přijde na Grindelwalda až moc šílený...Ale maldý Brumbál je super, o čemž jsem ani nepochyboval :applause:
-
Vtipný je, že Babiš zahnaný do kouta stylem "ruce od něj pryč a všichni proti němu" je takříkajíc ve win win situaci. Důvěru vlády nakonec díky SPD a komunistům získá. Pokud ne a dojde například k nedejbohové k předčasným volbám, ANO bude bodovat a…
-
@Nevada na sekundu mě bodlo u srdce, že tu budou konečně Dveře ...Achjo :-# :-(
-
@flanker.27 já to fakt nechápu, na světě je asi až moc velký blahobyt, že se řeší tyhle s...lbosti :wall:
-
@svoa00 soulas. Jen bych dodal, že záporák bylo to nejlepší na filmu a doufal sem v nominaci za vedlejší roli, zasloužil by si ji.
-
Co říkáte na Oscary? Za mě víceméně spokojenost, na rozdíl od loňska mi tenhle rok přišel dosti silný. Nejlepší režii bych sice hodil Nolanovi, a film Bilboardům nebo Dunkerku a ne Vodě, ale jinak spokojenost. Jen zamrzela absence Logana :-?
-
Já jsem pohoršen! Proč tam jsou skoro všichni afričani černý? Proč tam neobsadili nějakýho kvalitního NEČERNÝHO herce? Tohle je strašně moc rasistický film, bych si na to posvítil!
-
@flanker.27 no skoro si to představídal, vybruslili sme z toho jen tak tak :onfire:
-
tak takhle se to má dělat, můj absolutní nezájem o krasobruslení se změnil v mírný zájem epičtější než některý filmový trailery :applause:
-
A třeba nám všem vypálí rybnik a bude to.... Ok. Lituju fandy SW. Sice mi je to univerzum ukradený, ale lituju. Tady nebude žádný George, který by jim pomáhal =D
-
Vždyť to je hned na první pohled datadisk Banner Sagy. :-D to se může takhle obšlehnout? ale jestli budou postavy a svět a příběh stejně návykové jako u BS, jdu do toho.
-
U mě taky, musel bych asi hodně dlouho přemýšlet, jaký animák mě takhle moc dojmul. A možná bych ani nevypřemýšlel nic. Špica.
-
The end of fucking world je skvost. Jeden díl má dvacet minut, takže to ani nesežere moc času. Za mě :applause:
-
@Edem hele, @flanker.27 to napsal přesně, s tou tatrovkou. Kronika je jemná záležitost, takže to chce jemný ruce. A navrhovaný režisér mi prostě nesedí. Navíc nechápu, proč se mluví o natáčení, když nevyšla třetí kniha a není jasné, jaké detaily …
-
@Everett_Young hlavně bych vypsal kurzy na to, která postava bude černé pleti. Tipuji Dennu.
-
Nepamatuji si adaptaci, kterou bych dopředu nezkritizoval a pletl se =D Raimi fakt není formát pro něco tak lyrický a krásný, jako je Kronika.
-
Bohové, to tam za mořem fakt nemají soudnost? Kdyby radši Patrik hodil třetí díl a všechno filmování zatrhl, takhle to dopadne jak GoT... Budeme mít vylouhovaný vysokorozpočtový shit a žádný uzavření příběhu.
-
Jsme přece smějící se bestie. Takže proč si lidi stěžují? Já myslel, že jsme si Zemana zvolili, aby byla sranda. A to pořádná. To totiž rozkládající se mumie s brýlatým transexuálem bez sebereflexe v zádech určitě zařídí. :king:
-
Já třeba na sobě s odstupem pozoruji "odkoukávání mimiky". Jo, mám od mládí své typické výrazy (hlavně arogantní pohled, jak mi bylo několikrát řečeno), ale mám pár výrazů, o kterých vím, že jsem se jimi nakazil. Těžko se to popisuje, ale občas si m…
-
Z reakce Piráta už začíná být meme =D
-
Frey Robbovi, na Rudé svatbě.
-
První epizoda Netflix Zaklínače byla napsána. Myslím, že mnohem víc lidí napadly dvě zásadní otázky - bude tam nějaký černoch? A kolik? =D
-
@Monte Karstark a zrovna tohle mě tak nepobavilo :-?
-
@Everett_Young neposlouchám hip hop :-D tak to je geniální. Asi ten Park fakt začnu sledovat. =D
-