Benji

I thought I was an atheist, until I realized I am GOD

O uživateli

Přezdívka
Benji
Datum registrace
Návštěv
3,326
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Nevada SW nesleduju, ale ten trailer se mi líbí. Každopádně Woody si ho ukradl, hlasem i pohledem. A hudba v pozadí je taky fajn.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 10. dubna 2018
  • @Achileus Nějak jsem si zvykl že nemáme vlastně pořádně vládu takovou dobu. Zase aspoň kdo nic nedělá, nic nezkazí :-k
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 6. dubna 2018
  • The Terror zatím neuvěřitelná lahůdka.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 5. dubna 2018
  • @flanker.27 jakože cože? jsem nezaregistroval, nějaká neplecha i u nás?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 28. března 2018
  • proč není Země černá? Hanba! ....a jinak úžasný obrázky :dance: :anxious:
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Benji 16. března 2018
  • Ten Depp mi přijde na Grindelwalda až moc šílený...Ale maldý Brumbál je super, o čemž jsem ani nepochyboval :applause:
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 14. března 2018
  • Vtipný je, že Babiš zahnaný do kouta stylem "ruce od něj pryč a všichni proti němu" je takříkajíc ve win win situaci. Důvěru vlády nakonec díky SPD a komunistům získá. Pokud ne a dojde například k nedejbohové k předčasným volbám, ANO bude bodovat a…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 12. března 2018
  • @Nevada na sekundu mě bodlo u srdce, že tu budou konečně Dveře ...Achjo :-# :-(
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Benji 11. března 2018
  • @flanker.27 já to fakt nechápu, na světě je asi až moc velký blahobyt, že se řeší tyhle s...lbosti :wall:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 7. března 2018
  • @svoa00 soulas. Jen bych dodal, že záporák bylo to nejlepší na filmu a doufal sem v nominaci za vedlejší roli, zasloužil by si ji.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 7. března 2018
  • Co říkáte na Oscary? Za mě víceméně spokojenost, na rozdíl od loňska mi tenhle rok přišel dosti silný. Nejlepší režii bych sice hodil Nolanovi, a film Bilboardům nebo Dunkerku a ne Vodě, ale jinak spokojenost. Jen zamrzela absence Logana :-?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 5. března 2018
  • Já jsem pohoršen! Proč tam jsou skoro všichni afričani černý? Proč tam neobsadili nějakýho kvalitního NEČERNÝHO herce? Tohle je strašně moc rasistický film, bych si na to posvítil!
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 24. února 2018
  • @flanker.27 no skoro si to představídal, vybruslili sme z toho jen tak tak :onfire:
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Benji 15. února 2018
  • tak takhle se to má dělat, můj absolutní nezájem o krasobruslení se změnil v mírný zájem epičtější než některý filmový trailery :applause:
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Benji 7. února 2018
  • A třeba nám všem vypálí rybnik a bude to.... Ok. Lituju fandy SW. Sice mi je to univerzum ukradený, ale lituju. Tady nebude žádný George, který by jim pomáhal =D
  • Vždyť to je hned na první pohled datadisk Banner Sagy. :-D to se může takhle obšlehnout? ale jestli budou postavy a svět a příběh stejně návykové jako u BS, jdu do toho.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 5. února 2018
  • U mě taky, musel bych asi hodně dlouho přemýšlet, jaký animák mě takhle moc dojmul. A možná bych ani nevypřemýšlel nic. Špica.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 5. února 2018
  • The end of fucking world je skvost. Jeden díl má dvacet minut, takže to ani nesežere moc času. Za mě :applause:
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 4. února 2018
  • @Edem hele, @flanker.27 to napsal přesně, s tou tatrovkou. Kronika je jemná záležitost, takže to chce jemný ruce. A navrhovaný režisér mi prostě nesedí. Navíc nechápu, proč se mluví o natáčení, když nevyšla třetí kniha a není jasné, jaké detaily …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 30. ledna 2018
  • @Everett_Young hlavně bych vypsal kurzy na to, která postava bude černé pleti. Tipuji Dennu.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 30. ledna 2018
  • Nepamatuji si adaptaci, kterou bych dopředu nezkritizoval a pletl se =D Raimi fakt není formát pro něco tak lyrický a krásný, jako je Kronika.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 30. ledna 2018
  • Bohové, to tam za mořem fakt nemají soudnost? Kdyby radši Patrik hodil třetí díl a všechno filmování zatrhl, takhle to dopadne jak GoT... Budeme mít vylouhovaný vysokorozpočtový shit a žádný uzavření příběhu.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 30. ledna 2018
  • Jsme přece smějící se bestie. Takže proč si lidi stěžují? Já myslel, že jsme si Zemana zvolili, aby byla sranda. A to pořádná. To totiž rozkládající se mumie s brýlatým transexuálem bez sebereflexe v zádech určitě zařídí. :king:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 27. ledna 2018
  • Já třeba na sobě s odstupem pozoruji "odkoukávání mimiky". Jo, mám od mládí své typické výrazy (hlavně arogantní pohled, jak mi bylo několikrát řečeno), ale mám pár výrazů, o kterých vím, že jsem se jimi nakazil. Těžko se to popisuje, ale občas si m…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 27. ledna 2018
  • Z reakce Piráta už začíná být meme =D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 25. ledna 2018
  • Frey Robbovi, na Rudé svatbě.
    V diskuzi Citáty aneb kdo řekl? Komentář od Benji 25. ledna 2018
  • První epizoda Netflix Zaklínače byla napsána. Myslím, že mnohem víc lidí napadly dvě zásadní otázky - bude tam nějaký černoch? A kolik? =D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 25. ledna 2018
  • @Monte Karstark a zrovna tohle mě tak nepobavilo :-?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 20. ledna 2018
  • @Everett_Young neposlouchám hip hop :-D tak to je geniální. Asi ten Park fakt začnu sledovat. =D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 20. ledna 2018
  • V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 16. ledna 2018

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě