Benji

I thought I was an atheist, until I realized I am GOD

O uživateli

Přezdívka
Benji
Datum registrace
Návštěv
3,326
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Dreamer začal jsem Dark ted sledovat a dost dobrý, jen se člověk musí přenést přes tu ošklivou němčinu
    V diskuzi TV seriály Komentář od Benji 16. ledna 2018
  • @flanker.27 no právě aby to nebyla nějaká krasavice, nejlíp herecký dřevo :spike:
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 15. ledna 2018
  • Takovou dobu jsem čekal, až bude Dark Souls na steamu v akci, až jsem to nevydržel a dnes si ji koupil. Dark Souls 3 mě neskutečně uchvátila, jde se na tohle. Můj kancelářšký ntb to snad v pořádku utáhne :-D A snad to nebude takový žrout času, jak…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 15. ledna 2018
  • @DanielSvatoš já se nedostal přes první misi. Nějak mě to taky nechytlo, nevím proč
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 14. ledna 2018
  • Za poslední měsíc jsem si koupil Total War (středověk), Mount and blade (kvůli Icefire módu a pořád nedokážu nikoho najmout v takovem množství, abych měl v bitvách šanci) a Metro - nejsmutnejsi na tom je to, že stejně ještě pořád hraju Rayman Legend…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 14. ledna 2018
  • Takže Zeman sleze z Hradu, rozdat si to na férovku s Drahošem v debatách. Blbý je, že Zeman, jestli teda během debat neumře vyčerpáním, může slovně Drahoše docela sejmout. Tam to jeho "nevím" bude hodně nebezpečný.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 14. ledna 2018
  • @Arutha :dance:
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Benji 5. ledna 2018
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 5. ledna 2018
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 4. ledna 2018
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 4. ledna 2018
  • Terry je absolutní láska. Já nejvíc žral ságu o Třech, Oggová je moje nejoblíbenější postava Zeměplochy, na druhém místě hned Esme. "Bábi patřila mezi lidi, co nepotřebují lidi, takže potřebují lidi, na kterých by ukazovali, jak nepotřebují lidi." Č…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Benji 4. ledna 2018
  • Takže, Banner saga byl úžasný zážitek. Ale asi si počkám na lokalizaci, než se pustím do druhého dílu. Chci si to vychutnat naplno. Vážně skvělé. A závěrečná rána mě i emocioanálně dostala. MountBlade jsem si před nedávnem koupil taky a bohužel mě …
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Benji 4. ledna 2018
  • @Dreamer problém je, že i když velká většina lidí Zemana opravdu nechce, rozdělí se jejich hlasy mezi Drahoše, Horáčka, Topolánka a spol, takže věřím tomu, že Zeman prezidentem bude na nějaký ten rok (a každému musí být jasné, že pokud bude zvolen, …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 11. prosince 2017
  • Moje 11 letá sestra si jede Toničku od Pratchetta a žere to moc. Ale moje sestra je podle mého skromneho názoru na svůj věk velmi moudrá (svůj podil na tom má i starší bratr, to každopádně) Hobita by desetilety dítě, pokud hodně čte, zvládnout mohlo…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Benji 2. listopadu 2017
  • Počkám si na to, jak budou vypadat obálky dalších dílů a podle toho se rozhodnu, do jaké půjdu. Protože je to vážně luxus. Oboje. To bude požitek pro oko to mít na poličce.
  • jsem rád za ODS a Piráty. Ale to co vidím u ANO a hlavně SPD mě fakt.... Chudák Tomio, bude muset ukazát svůj "team" a taky to, že jeho "program" je jaksi...mimo. =D btw, viděli jste Brichtu?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 21. října 2017
  • Tak to ANO ne. :wall:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 21. října 2017
  • @DanielSvatoš sice pozdě, ale musím si rýpnout - Piráti nejsou pro výstup z NATO. Hlavně že to zduraznovali v každým fuckin rozhovoru, ale pořád se najdou lidi, co mají zkresleny pohled na ně :wall: Jo a to snizeni věkové hranice je hezký, mně ob…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Benji 21. října 2017
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 19. září 2017
  • @svoa00 k tomu rozdělování dětí - chápej to tak, že rozdělování vždy nasledovalo po zavolání TO. Takže něco jako hypnóza - ty děti si neuvědomovaly, že odchazi od skupiny. Btw četla si knihu?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 19. září 2017
  • @Bronn Pratchett je neskutečně úžasný. Momentálně jedu celou sérii o Toničce (trochu jiný styl než zbytek Zeměplochy) odznova - podle mě nejlepší sága o dospívání, kam se na to hrabe Potter.
  • protože Rick a Morty dává i dost silný emocionální pecky :applause:
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Benji 2. září 2017
  • já si pustil všechny :applause: a protože patřím do StannisTeamu...
  • @p1e9t9r2 draci jsou hermafoditi
  • Jakoby v rámci seriálu by to mohlo být ok, jenom... Jak to proboha chtějí narvat do šesti epizod? To bude masakr. A na trůnu holčička, samozřejmě. Neříkám nic :-|
  • @haladdin ne, v knize Sam bodnul do UnPavky a nic se nestalo
  • Ten poznatek se Sansou mi nedošel, Docela vtipný :-D Jinak, mnohem smutnější mi přijde fakt, že zombíky dračí sklo v seriálu zlikviduje, zatímco v knihách ne. To mi přijde dost hruby poruseni pravidel. :onfire:
  • @Monte Karstark Představa, že první díl vyšel když jsem se narodil... :-k :other:
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Benji 29. srpna 2017
  • Jediný, co je na tom filmu dobrý, je Matthew McConaughey. ...Proč to nemohlo být minimálně o hodinu delší, s příběhem z knih, Matthew v roli pistolníka s jiným režisérem? Zase prosrana předloha na fakt cool psycho film, někdy si říkám, že musím jít…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 25. srpna 2017
  • Artuš absolutně není o nějaký mytologii nebo historii, je to prostě nová fantasy. Fantasy co má koule a drajv a je sexy. Sere mě, že nebudou další díly, konečně něco odvážný a SVĚŽÍ. Ten film nechce nabidnout adaptaci legendě, takže bych to neporov…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Benji 23. srpna 2017

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě