Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @svoa00 No jo, jenže to ještě strašně ošidné. Těžko se dá hodnotit úspěch země na OH podle počtu zlatých medailí/medailí na počet obyvatel... Může to být pidi země a mít vrcholného sportovce (dejme tomu, že by měli Slovinci třeba Phelpse) a pak mají…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 21. srpna 2016
  • Kdyz jste u te prace... nechapu me vrstevniky, co se sebou nechaji zametat za 65 kc na hodinu na brogade, kdyz nejsou ve financni tisni. Kdyz mi holka popisovala, ze pomalu nemohly ani na zachod... to je absurdni. Koukam, ze podobne praktiky frci i …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 21. srpna 2016
  • @svoa00 kdyz uz tedy zminujes medaile, tak co je tak fantastickeho na slovacich se 4 kovy? Kdyz my mame 9.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 21. srpna 2016
  • Skoda plazaku, ten me bavil. A tenis perfektni.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 12. srpna 2016
  • @sfik To prase tam uz hooooodne dlouho nema co delat. Nerozumim tomu, jak se tam muze udrzet...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 4. srpna 2016
  • @p1e9t9r2 no potes koste...
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Mellien 2. srpna 2016
  • Konec sagy hlavne nedopise, vsadil bych si na to. Ale Vichrum jeste verim!
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Mellien 2. srpna 2016
  • @Everett_Young Jestli je cilem, abych o ten film nechtel ani zakopnout, tak na to mi bohate stacila upoutavka a fotka hlavnich hrdinek. Dekuji, nikdy. Cekam, ze sedmicka dopadne obdobne.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 31. července 2016
  • @sfik Tolik kultury v jednom tydnu nezvladnu. Radsi vypnu internet.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 25. července 2016
  • @Nevada No, dovolil bych si oponovat. 1) V obou případech bylo cílem zabít lidi. 2) V obou případech byl útočníkem muslim. 3) V obou případech zabíjeli především muslimy (cíleně). 4) Nevěřím tomu, že si psychicky labilní osmnáctiletý fracek obstar…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 25. července 2016
  • @Nevada Zbrane by se v neklidne dobe odkladat nemely. A pochodne jsme vymenili za svicky. 2 frustrovani mladici, kteri byli nahodou take muslimove, se pokojne odpalili v Kabulu a zabili asi 80 lidi. Ach, ten klid, ze to nemelo nic spolecneho s islam…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 24. července 2016
  • @Nevada narodil?vzdyt vsude rikali, ze tam je teprve 2 roky? Edit: Tak jo, sorry. Každou chvíli se objevovaly jiné infromace, nicméně to nic nemění na tom, že to byl frustrovaný muslim.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. července 2016
  • @Achileus Naši koukali dopoledne chvíli na čtyřiadvacítku a byl tam nějaký komentátor, který se přesně v tomto smyslu vyjadřoval. Ale vážně a beze srandy. Spadla nám brada. Samozřejmě, z teplíčka a pohodlí domova se mu to krásně komentuje. Že to byl…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. července 2016
  • http://zpravy.idnes.cz/v-mnichove-strilel-jeden-clovek-nakonec-se-sam-zabil-oznamila-policie-1jh-/zahranicni.aspx?c=A160723_015624_zahranicni_jav Další díl seriálu "Allahu Akbar" jede ve stejných kolejích. Útočil Íránec, který už má vesele v osmnác…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. července 2016
  • @svoa00 To jsme si doma ťukali na čelo. Ta baba musí být tak vypatlaná, že se divím, jak trefí do dveří. Je to urážka všech obětí podobných útoků. Teroristé - pokud se chytí - se mají po důkladném výslechu postavit ke zdi, to mi nikdo nevymluví. Tad…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 21. července 2016
  • @svoa00 Věděl jsem, že ta čísla budou velká. Ale takhle? Páni. Koukl jsem třeba ještě na Pákistán, ten má za šedesát let skok o cirka 150-160 milionů. Tohle je skutečný problém. Ta země je nemůže uživit, neuživí a s přibývajícími léty jich stále víc…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. července 2016
  • Ja hlasim oko za oko, zub za zub jiz delsi dobu.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. července 2016
  • @sfik Nebudu to zobecňovat, ale co známe křesťany, tak jsou to většinou větší vykukové než ateisté v našem okolí. Takže asi tak :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. července 2016
  • @svoa00 S tou první větou bych tak úplně nesouhlasil. Samozřejmě jsou bělochům v USA daleko blíže, než nám Arabové. Ale... také už tam jsou pár generací a dříve to tak nebylo. Tak jsem to myslel, že si mohla už dávno vzít Evropa ponaučení. Není to j…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. července 2016
  • @Magister_Peditum Nefungují a překvapují mě ty naivní představy, že by fungovat mohl. Nejlépe se můžeme poučit z historie, jako vždy. Jak dlouho se už začleňují černoši v USA? Dlouho a stále s tím jsou problémy. Četl jsem, že kdyby žili v New Yorku …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. července 2016
  • @Magister_Peditum to nemohou ve jmenu korektnosti.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. července 2016
  • @svoa00 Na jednu stranu mi prijde logicke, co pises. Na druhou... vsichni vime, jak to v nedavne historii bylo. Hitler byl daleko vetsi magor a jak se mu vesele ustupovalo.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 18. července 2016
  • @Achileus hm, bude jeste veselo... ale opravdu, tri tisice soudcu, policiste, urednici, vojaci... odvolavani, zatykani par hodin po akci a Zapad bude jeste tleskat. Inu politika a Merkel bude novy Chamberlain.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 18. července 2016
  • @Achileus Je tak snadne rict NATO papa?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 18. července 2016
  • A když si řekneme, že jsou silou NATO v okolí...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 18. července 2016
  • @Dreamer Já četl celou sérii Harryho aspoň 4* a nikdy jsem si toho nevšiml :-k
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Mellien 17. července 2016
  • Uz jsem cetl nazory, ze si to Erdogan pripravil sam, aby si oduvodnil rozsahle cistky v armade...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 16. července 2016
  • Neeeeeeee. Ja miluji Vinetua a Oldika. Ale tohle me malem stalo zrak. To bude brak nad braky :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 15. července 2016
  • Smutne. Hrozne. Opravdu ale nenastala ta spravna doba pro omezovani legalnich zbrani.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 15. července 2016
  • Island padl - ale statecne. Ted vzhůru Wales!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 4. července 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě