Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa Bylo to naprosto ložený!:D
-
:D Každý ví, kam Krisa míří, kromě autora samotného :D
-
-
My na základce četli Honzíkovu cestu, O letadélku Káněti a Klabzubovu jedenáctku (ta byla nejhorší) :D
-
-
@Kolikokoli Saakryš :( To jsi mi úplně zhatila představu, že se bavím s Listerem :D A trošku jo, ale mám pocit, že jsem někde viděla tvojí fotku, takže jen tak napůl :D pes/poník/žába :D
-
@Brandon_Gepeto Ne to ne :D U tebe jsem si nevytvořila představu:). Jen u těch, co mají nějaké obličeje, nebo obličejům podobné avatary :D Tak já taky nejsem tříuchej králík, že jo :D @Krisa Nepodceňuj se holčičí Kite ;)
-
@Montezuma3 @Kolikokoli Přesně! :D Jak blázen puštěnej ze řetězu :D
-
@Kolikokoli @Everett_YoungAsi jsme na tom všichni stejně :D Odhalte někdo svou identitu :D Je to sranda :D (stejně jako clifa z BBT fóra si představuju jako Listera z jeho avataru :D) @Krisa Tak to máme stejnou super žůžo barvu vlasů :D
-
@Krisa Proč mám vsugerováno, že máš tutově černý vlasy? :D (asi mě zmátl Kit, ale dala bych ruku do ohně za to, že jsi černovláska :D)
-
@Ugla Zápas není moje hobby, jen mám od přírody hodně široký ramena, hrudník a bicáky :D Což mě štve :D A cyklistika ve smyslu spinningu :)
-
Musím se přidat k @Miss_Utahraptor, protože sukni ani šaty prakticky nenosím, což ovšem neznamená, že by se mi to na holkách nelíbilo, jen na mně se mi nelíbí a není mi to pohodlný (neumím sedět s nohama u sebe :D), prostě na to nemám postavu (zápas…
-
Pinkie Pie je nejlepší, nejsladší a nejúžasnější :D :) A hned za ní jsou Rainbow Dash a Applejack (přízvuk, hihi :D) :)
-
Podlední Toy story je na konci super dojemný :D Slzy tekly proudem :D Jinak se nejvíc těším na PŘÍŠERKY 2!! Středoškolskej Mike Wazovski bude perfektní:D A na Despicable me 2 a Cloudy with a chance of meatballs 2 se taky ráda kouknu :)
-
Mně se v Na vlásku líbil asi jen ten čmuchající kůň :D Jinak mě to zas tak nenadchlo :D Jo, je to hezký, ale jsou lepší animáky :) (Příšerky s.r.o., Auta, Vzhůru do oblak, Hledá se Nemo)
-
Praha :)
-
Joffrey- Tom Felton :D
-
Z youtube stars můžu tohohle :) To je jejich vlastní A jeden cover
-
Nejvíc brečící film je Milion Dollar Baby!
-
-
@Krisa Simon (Iwan) je miláček :) Já ho znala první jako Simona z Misfits a až pak jsem slyšela pár písniček a ty má samozřejmě taky luxusní :) Je to slaďouš :D Ze seriálu doporučuju zkouknou i další řady a hlavně nezanevřít po slabší třetí řadě, …
-
@M1on Nezbytné věci mě mám pocit moc nechytly. Temnou věž určitě zkusím :) S blížící se hrozbou zápočtových testů začínám číst víc než obvykle :D
-
@Dreamer Je to macek no :D A já si se čtečkou úplně odvykla tahat takový bichle :D
-
Moje nejoblíbenější Kingovky jsou Řbitov zvířátek (první, co jsem od něj četla) a pak nejpůsobivější je Osvícení a TO....chystám se na Pod kupolí (už asi dva roky:D a na Svědectví) Temnou věž jsem ještě nezkoušela :)
-
@Hildegarda Pravda, pravda. Kingovské resty se musí dohánět :D Měla bych si radši udělat seznam, protože co si nenapíšu, to nevím :D
-
@Ben_Nevis Přechod je prostě boží :) Už se strašně těším na The Twelve, ale počkám si na překlad, abych si to víc užila, když už jsem četla i Přechod česky :) Svědectví jsem dostala asi před 2 lety k Vánocům a pořád se mi válí v knihovně a ještě jse…
-
@Anvil Viděla a dokonce jsem mluvila se spolužákem ze střední a říkal, že nějaký jeho kamarád ho zná :D A že to fakt nehraje, že je tak....natvrdlej :D A že prý chodí na VŠE a po tomhle jeho vystoupení si ho pozval rektor :D
-
@flanker.27 Nevěděli :D Já na filmy moc nekoukám a na český tuplem ne :D Já spíš seriály... Dobrá hospodyňka, to zas jo, to já jsem :D @Hildegarda A když jsem si vygooglila smolku, tak jsem ráda, že o tý nic nevím :D
-
@Montezuma @M1on Bohužel jen 5500 :D Moc jsme se nepředvedli a do jackpotu jsme nešli (škoda, protože bychom ho získali. Jak se totiž můžeš zpětně zeptat na tu otázku, tak já říkám, neee, nechci to vědět, ale kluci samozřejmě ať nám to řekne no a ej…
-
@Montezuma3 Tak nemažou, ale licence pro internetové vysílání po čase vyprší. Navíc by to byl moc velký trapas :D Dost na tom, že mě zastavovala půlka školy, že mě viděli v televizi :D