Melindaaaa

O uživateli

Přezdívka
Melindaaaa
Datum registrace
Návštěv
2,302
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Zas tak obrovskou ne, ale je to poznat no :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • @Krisa Ach jo, už se nikdy nebudu zmiňovat o Taxíku, protože tím vždycky každého strašně šokuju :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • @Krisa I will never watch this pseudoreality again! :D Neee, to nemůžeš udělat. Nechci být tím, kdo navždy rozvrátil to krásné přátelství člověka a televizní soutěže :(
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • @Krisa Prohlášení o mlčenlivosti :D Ale jednak vyzvedávají lidi na ulici a jednak, když odpovídáš na otázky na internetu a jsi nějak hodně dobrá, tak máš šanci se dostat do slosování a když máš štěstí, tak tě vyberou a vyhraješ cestu taxíkem :D A mě…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • :D Bohužel už je to asi půl roku a oni to z archivu mažou asi po 14 dnech, nebo tak nějak směšně rychle...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • Já byla v televizní soutěži, jestli se to počítá (Taxík) :D A spolu s kamarády jsme vyhráli :D (teda kamarády, spolužák, se kterým se zas tak nebavím mě poprosil, ať tam jdu s ním a s jeho kamarádem :D) a mamka vyhrála lísty na Sázava fest a dala mi…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 2. března 2013
  • @Arutha Toho jsem se trošku bála, že nebudou ani anglické titulky, ale tak snad to zvládnu :) @Kolikokoli To je super! Už se těším :) Včera jsem koukala na dva díly, kde vůbec nebyla PP, takže to nebylo tak skvělé, jako obvykle :( :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 1. března 2013
  • @Kolikokoli Já jsem teprve v první sérii, takže hádám, že mě pár skvělých dílů ještě čeká :) @Arutha Teď jsi mě úplně inspiroval. Při čekání na další US sérii budu koukat na australskou verzi:) Jinak jsem koukala, že australský masterchef je na you…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 1. března 2013
  • @Kolikokoli Já to taky musím zkusit :D Ale už toho mám v plánu tolik. Hrozně chci zkusit Makronky! Ne, že by je dělali v Masterchefovi, ale stejně je nutně potřebuju umět upéct! Takový malinová z Paula. Mmmmmmm....ach jo...sbíhají se mi sliny
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • @Kolikokoli A ty steaky a suflé a lávové dortíčky a mňááááááám :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • @Kolikokoli To mi povídej, ale když u toho dlabeš rohlík se šunkou a přitom slintaš nad tím co tam připravujou, tak to taky není žádná velká jízda teda :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • @Kolikokoli Já asi teda Pinkie Pie s troškou Twilight (ve smyslu knihomolství :D Chci mít knihovnu jako ona :D)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • Pinkie Pie je nejlepší, nejsladší, nejúžasnější! Kdybych byla poník, tak jsem jako ona. Teda chtěla bych být :D:D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • @Krisa +1 :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • @Miss_Utahraptor :D Já si jí zpívám poslední týden :D Ale už z toho šílím :D Winter wrap up, winter wrap up! Let's finish our holiday cheer :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • Navíc tam jsou strašně chytlavý písničky!!!
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • Je to úplně super seriál, i když se mi sestruše pořád posmívá, kdy konečně dospěju :D My little pony je i pro dospělé a naprosto normální lidi! :D Že jo! :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 28. února 2013
  • Baculka není nejhorší slovo!:D To je vtipný slovo:D Já nejvíc nesnáším kundič*a a když někdo říká místo prsa kozy :evil: To je na zabití! A taky je na zabití, když někdo o normálních holkách ve filmech říká, že jsou strašně tlustý (Bridget Jones-co…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 25. února 2013
  • Taky říkám montérky, ale když někdo řekne modráky, vím, že myslí montérky... (nebo myslím si, že myslí montérky)
  • @Thorar Ale já jsem mladší, než @Krisa (o trošku), zato jsem Pražák, tak si taky myslím, že je to geografická záležitost :)
  • Nechci se vměšovat do uzavřeného, ale nejsou modráky náhodou montérky? ;)
  • Většinou dávám, protože jsem ráda, když někdo dá tuzéra mně :D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Melindaaaa 24. února 2013
  • Trošku mimo mísu, o zrůdných japonských úchylkách nic moc nevím, ale zato můžu doporučit skvělou četbu :) Knížka na kterou jsem narazila náhodou, ale jsem za to ráda. Léky smutných se to jmenuje a je to skvostné :) O tom, kam až může vést fantazácký…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Melindaaaa 21. února 2013
  • Olivy miluju (ale teprve asi 3 roky, dřív jsem je nevzala do pusy), od Tarantina jsem viděla jen Pulp fiction a jediný co z toho filmu podle mě stojí za to je soundtrack, jinak mi to přišlo příšerný :D Ale tak třeba se k tomu taky dopracuju :D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 17. února 2013
  • @Krisa Tak proto pořád tak hopsá! :D Cupcakeách? :D (ale pak to nevypadá jako anglický slovo :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 15. února 2013
  • @Krisa +1 (:D) začala jsem teď sledovat poníky, tak to přirovnání obzvlášť ocením :D (Miluju Pinky Pie♥)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Melindaaaa 15. února 2013
  • @Krisa Vinnie byl nejvíc nejsladší ;( Ach ach. A ty jeho fakta jsem fakt nejvíc žrala :D A přednesený s jeho neodolatelným přízvukem neměly chybu :D
  • @Hildegarda Ano Puls :) (http://www.cbdb.cz/kniha-852-puls-cell) překlady mě občas fakt fascinujou :D No tak jo, dávám na seznam Chci si přečíst. Díky za tip :) Jojo, od jisté doby (díky pane Martine) se snažím si příliš nezamilovat postavy, které s…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Melindaaaa 12. února 2013
  • @Hildegarda Od Kinga myslíš Puls? (na tom je nakreslený mobil). Ten jsem měla několikrát půjčený z knihovny a nikdy jsem to nepřečetla, nevím proč. Tak jestli je to tak (ať už jí připomíná kterákoliv z těch dvou), tak jí dám šanci :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Melindaaaa 12. února 2013
  • @Ben_Nevis Mně se Divergence moc líbila. Koupila jsem si oba díly, co zatím jsou a těším se na další :) I když to je v podstatě na jedno brdo s Hunger games, tak jsem si u toho odpočinula a četla jsem to jedním dechem (stejně jako ty Hunger games, k…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Melindaaaa 12. února 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě