Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa: omlouvám se, už jsem jako pěna :-(ale myslím, že to snad neni zas taková spoilerovitá informace:-)
-
Já vím :( Zatím jsem se na čtvrtou řadu neodvážila. A ve třetí řadě aspoň mně Nathan citelně chybí. Protože Rudy je naprosto strašná karikatura
-
Ach na Iwana (alias Simona) mi nesahejte :D Je naprosto boží a Misfits táhne spolu s Nathanem :D
-
Joo, ve Vysoké zahradě je príma bydlení :D
-
@Everett_Young Mám přečtenou :) Další dva díly si šetřím :D Ale asi už brzo padnou, protože mi to začíná chybět :( :D
-
Koukám, že se mi nezobrazují ikonky přečtených knih :D Takže B je správně :D K C jsem ještě nedošla :D
-
Já bych se ráda připodobnila k Margery :D (to protože jsem tak miloučká a nikdo mě nemůže nemít rád :D) Ale jistého chlapce bych za muže opravdu nechtěla :D
-
:D Tak už jedině pan šéf :D A ten se většinou slituje, když vidí, jak tam baletím :D
-
Většinou mám směnu s klukem, co je sotva o pár cenťáků vyšší než já :D Ale nějak si vždycky poradíme :D
-
Nejspíš :D Nee, mně se moje výška líbí :) Akorát pro svou práci bych mohla být trošku vyšší :D Pracuju v kavárně a máme tam všechny poličky dimenzovaný pro někoho mnohem vyššího (zejména ty s alkoholem a některým nádobím), takže když si někdo objedn…
-
Já jsem se svými 167 centimetry na holku celkem průměrná. Moc velká na to, aby to byla takový ta roztomilá maličkost a moc malá na to, abych byla v modelkovské velikosti jako moje mladší sestřička :D
-
Chápu, že někomu se Partička nelíbí, není to jeho styl :) Jen jsem řekla, že mně se líbí. Tečka. Každému jeho jest.
-
Tak Izera zase nemusím, stejně jako Krampola a podobný hovadiny se stokrát ohranejma vtipama...., zato Cimrmana můžu :D
-
Helenu neznám :D
-
Taky bych se k nikomu z písně asi nedokázala přirovnat. Ovšem s láskou k šatům a šití jsem na tom podobně jako Arya :D
-
Partička je boží! Ale v tom se asi budu s většinou fóra lišit v názoru, protože jak jsem vypozorovala, tak jí tady stejně jako Comeback (kterej taky můžu a považuju ho za naprosto úžasnej českej výtvor) :D Nebijte měěě!!!
-
Jojo, my mrňousové toho na koncertě většinou moc nevidíme :D A to bych zabíjela chlapce co své drobné přítelkyně nosí na ramenou :D :D
-
Právě, právě :-D občas záporáky můžu, ale tuhle neskousnu :-D
-
@Montezuma3 Tvůj oblíbenec jo? :) Já jestli naopak můžu o někom říct, že ho tam nesnesu je divácky a produkčně evidentně zajímavá Jerri (pokud vím, dostala se jak do All stars řady, tak do Heroes vs Villans) :D
-
@Montezuma3 To vydržím, ale asi mi to chvilku ještě potrvá :D Mike je ten šílenec, co ulovil prase holýma rukama a pak si ty ruce strašně popálil, když usnul a spadnul do ohně ,že jo?
-
-
Já vím právě :) Ale chci zkouknout postupně všechny :) Nechci nic vynechat :D Hodně se mi líbily první dvě :) Jednička je taková nevinná, jak ještě nikdo nevěděl do čeho jde, nikdo netvořil spojenectví a tak podobně :) Dvojka je super tím, že je tam…
-
Začala jsem od jedničky :) Momentálně sleduju 5. :) Thajsko :) Tahle série mě zatím moc nebere, není tam nikdo nijak výrazný :) Včera jsem koukala na díl kde bylo falešné spojení kmenů :) Je to skvělá reality show (společně s The amazing race, MAst…
-
svoa00: Jako jo, ale třeba Viď a Hele říkám skoro pořád :D A když dobíhám tramvaj a blbec mi zavře, tak nadávám jak straka :D (ale to se hádám děje asi všude, nejen v Praze). A jestli to není výstižný, tak je to vtipný a to hodně :D A ty kecy u říze…
-
Sama jsem z Prahy (narodila jsem se tu a vyrostla) a viděla jsem to asi 6x a pořád se chechtám :D Musím uznat, že je to celkem trefné :D Edit: Doufám, že se nikdo neurazí :D Hodiny! Nikdy neviděli hodiny? :D
-
Jsem od přírody konzervativní člověk, který nemá rád změny, ale tahle mi přijde moc prima a to hlavně co se rychlosti týče :) Dnům, kdy jsem klikla na icefire záložku a celý počítač se zasekl, aby se mi web mohl načíst (takhle brutálně se to stávalo…
-
Taky okukuju v dopravních prostředcích co kdo čte :D Ale přes rameno nečtu (jedině pokud nevidím obal a chci zjistit co je to za knížku, tak přečtu odstavec, jestli to náhodou neznám :D)
-
A teď si vezměte, že náš KRÁLÍK, je schopnej vyskočit na židli a pak na jídelní nebo jakejkoliv jinej stůl. Když je na stole hrníček s čajem je odsouzen k překlopení, vylití, kytička k okousání, nedejbože tabulka čokolády.. Když přineseme nákup, Bur…
-
Já bych ho mezi svými dalšími bordó saky v šatníku velkém, přes několik časových pásem ani nenašla :D
-