Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
A tak moc Rimmerovská hláška, když se přiznával Howardovi :D ("kecal jsem, mám jen jedno") :D:D
-
-
Souhlas s Koli! Trojan je úžasnej návrat ke starýmu Trpaslíkovi :D Pro mě měl nejlepší hlášky Kocour :D
-
-
-
-
-
Z těch starších a nejmenovaných českých seriálů musím uvést Ranč u Zelené sedmy. Na ten nedám dopustit já :) Zvlášť babča a Studna jsou úplně úžasný postavy :) :)
-
4x Tyrell, 2x Stark, 1x Martell, 1x Targaryen :)