Melindaaaa

O uživateli

Přezdívka
Melindaaaa
Datum registrace
Návštěv
2,302
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Tak mně se líbí nejvíc právě Cersei teda. A pak Jon a Arya
  • Tak tyhle rozhodně nutně potřebuju!!!!!
  • Je tam několikrát v záběru budova mé milované školy! :D A záchody :D A chodby. Ale třídy nejsou naše
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Melindaaaa 6. února 2013
  • @Melindaaaa Joo, kraviny, to já můžu :D Příkladem je zmiňovaná Mama Mia! která se mi náhodou líbí. Ale více než PB se mi tam samozřejmě líbí ten druhý :D (jak se kruci jmenuje?)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 6. února 2013
  • @Krisa @Miss_Utahraptor Aha, takže Bondovky nejsou zas taková pecka, že bych byla úplnej blbec, že jsem si to nechávala tak dlouho ujít :D Díky bohu :D Kamarádi mě občas proklínají-Jak jsi mohla nevidět tohle, jakto, že jsi nikdy neviděla tamhleto :…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 6. února 2013
  • Mně se Craig právě celkem zamlouval (na druhý pohled). Podle mě má charisma :) Díky za tip :) @svoa00 Casino Royal mám stažené, tak se na něj kouknu :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 6. února 2013
  • Mně se Skyfall moc líbil, byla jsem na tom v kině dokonce dvakrát :) Ale věřím, že je to tím, že jsem neviděla jinou Bondovku (prosím, nechte mě žít, nebojte já to napravím!) :D Kterou mi doporučujete? :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 6. února 2013
  • @Ben_Nevis Zařazuju do watchlistu :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 3. února 2013
  • HIMYM teď už nesleduju (tu sérii co běží teď). Počkám, až vyjdou všechny díly a pak na to příležitostně kouknu :) Zato BBT je boží, jak píše Koli :) Miluju Howarda (v první sérii bych nikdy nečakala, že to tak bude, ale je to tak :))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Melindaaaa 31. ledna 2013
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 29. ledna 2013
  • Právě jsem podruhé dočetla Hunger games a nikde není přímo řečeno, že by v českém překladu "Routa" byla černoška. Jen, že má snědou pleť. Jinak mě se teda film líbil tak moc, že jsem hned po příchodu z kina stáhla všechny tři díly a přečetla je běhe…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 29. ledna 2013
  • Tak co opravdu nepozřu je mlíko (bléééé) a to jsem ho asi do 2 let hltala po litrech, ale teď nemůžu, rýžový nákyp (koho proboha kdy napadlo dělat rýži na sladko????), žemlovka. Jinak paprika, ředkvičky, houby, vnitřnosti, škvarky, tlusté maso, tlač…
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Melindaaaa 29. ledna 2013
  • @Miss_Utahraptor Já asi půjdu na nábor :D :D :D A co by nepřišli, když je taková sleva! 15 korun, neber to :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Melindaaaa 24. ledna 2013
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Melindaaaa 24. ledna 2013
  • V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Melindaaaa 24. ledna 2013
  • Hostina pro vrány :) Po Bouři mečů mnohem chudší na akční děj, ale přesto se mi to čte skvěle, jako obvykle :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Melindaaaa 10. ledna 2013
  • Já taky, já taky! :D Teda se ségrou napůl, ale stejně :D
  • OKAY VIBRANT ACHE :D:D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Melindaaaa 20. prosince 2012
  • Jůůůůůů :) Hlavně králíčátko, kočka, liščátka a ta rozplizlá průhledná věc na prstě♥ :D
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Melindaaaa 8. prosince 2012
  • Já se vrátila z koncertu Mňágy a Žďorp a bylo to jako vždy úchvatné :) Zpívali s nimi sice další interpreti jejich předělané písničky (jako dárek k 25. narozeninám kapely), takže to nebyla čistá Mňága jak se patří, ale stejně jsem si to ve Velké Luc…
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 15. listopadu 2012
  • @everett_Young Jupí! Mám naději :)
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • @Chmur: Já si pro jistotu představuju, že Burák nikdy neumře. Protože to prostě nesmí. Bude to první nesmrtelný králík. @Krisa: Takže ženy u vás taky vedou :D Psy mám taky ráda, ale tím, že bydlím v Praze, ve třetím patře a v nejbližším okolí to na …
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • @Chmur Já ani králičí maso nějak nemusím. Mamka dokonce jednou šla do restaurace, objednala si králíka a musela si svou porci s někým vyměnit, protože to prostě nedokázala sníst-viděla na talíři Burču...
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • @Krisa @Michelle Asi to bude se všema taťkama stejný :D (zvlášť pokud jsou jako chlapi doma v menšině 3:1 :D)
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • :D Jojo, to se stává :D Doufám, že už moc nevyroste :D Každopádně je to miláček celé rodiny. Tatínek, který kategoricky odmítal domácí zvířata (a to jsem měli už i dvě morčata) se málem rozplynul, když jsem Buráka přinesla ze zverimexu :D A tajně, a…
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • Děkuju za pochvaly :) Mini-úplně mini zase není, ale není to takový ten to vyroste do 6 kilovýho macka :D A je to totálně bezručičkový králík :D zato tříuchý :D
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • Uf, přečíst 27 stránek fóra naráz je fuška. Přidám svou trošku do mlýna :) Taky patřím ke spolku, co nejdřív na každém fóru očumují a chodí tam každý den několikrát a čtou všecko, ale trvá jim, než se odhodlají něco sami napsat. Je to z toho důvodu,…
    V diskuzi who is who Komentář od Melindaaaa 14. listopadu 2012
  • Já mám jen kostým berušky, který mi mamka vyrobila, když jsem byla tak v první třídě, tak nevím, jestli by to bylo vhodné :D To co byly původně volné šatičky s červenou věcí na zádech (krovky s tečkama), je teď více než těsné tílko jak jsem nedávno …
  • Tohle? ;) :D

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě