Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Riokai Druhý díl je dobrý, přečetl jsem ho za nějaké tři dny :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Gorgloj 30. července 2014
  • @Everett_Young Ano, ale jakou spojitost s tím obléháním má Lenin? Žádnou, prostě těm městům chtějí vrátit názvy, které měli v období druhé světové. O nic jiného tu nejde.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 30. července 2014
  • @flanker.27 Z toho co jsem pochopil Hildegarda tady nemluví o roku 1968. Nýbrž mluví o všech lidech, které stalin "zabil". Ať už přímo vydal "rozkaz" nebo je jeho vláda nepřímo zavinila. A těch je dost. Když už mluvíš o připomínce bitvy o stalingr…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 30. července 2014
  • @flanker.27 Politici na západě můžou po té lži utéct z politiky a zapomene se na ně. Na putina se nezapomene :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 29. července 2014
  • To je dnešní problém, pravdu se v politice nedozvíme. Ať už jde o sestřelování civilních letadel, chemické útoky, nebo třeba střelba do demonstrantů. Doopravdy by mě zajímalo kdo na tom Majdanu střílel. Proto se uchyluji k pravděpodobnosti. Samozřej…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 21. července 2014
  • @Everett_Young Což to, já vím o tom prohlášení. Mým účelem nebylo tvrdit, že Tolkien přenesl svou představu o SSSR do Mordoru. Ale když tady Gepeto psal o "Evil Empire" ala Rusko. Prostě jsem si vzpomněl na toto spojení ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 21. července 2014
  • @Gepeto Podívej se na Mordor od Tolkiena :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 21. července 2014
  • @Everett_Young Stalin se bál jednoho člověka, Roosvelta. Ten mu nehodlal dát tak velké území. Jenže štěstí při nás nestálo a on umřel před dohodou. Zbytek byl Stalinovi ukradený. (Churchill,..)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 21. července 2014
  • @flanker.27 Jo což to jo, ale podle mě to nevymyslelo všech těch 33 států :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • @flanker.27 Aha, inu zas tolik to nemění :anxious: Pár členů OSN si to vymyslela. Arabům se to nelíbilo, ale většina to schválila a oni s tím mohli udělat to co mohlo ČSR při Mnichovu. Buď nic, nebo zkusit bojovat a zvrátit rozhodnutí silou.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • @flanker.27 Jablíčka jsou na příklady vždycky dobrá :D (Můj názor) Na území Palestiny se válčilo, válčí a válčit bude, žádné rozhodnutí tam učiněno nikdy nevedlo ke klidu na příliš dlouho. Ale na tom asi moc nesejde. Z mého pohledu je to jednoduché…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • @flanker.27 S tím, že se to stalo omylem také souhlasím. Žádné straně by moc nepomohlo úmyslně sestřelit letadlo plné cizinců, kterým je jejich boj ukradený. Leda by měli záměr zničit tu malajskou společnost :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • @flanker.27 v roce 1983 Rusové zase sestřelili korejské dopravní letadlo. Neříkám, že to nemohli být Ukrajinci a kdyby spadlo ruské letadlo skoro bych na ně ukazoval. Ale takhle je to podle mě na 75% čin od separatistů, kteří nevědí co dělají. Věci …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • @derfel Sestřelení dopravního letadla v 10 kilometrech je doopravdy dost za čárou. Můj bratr lítá jako "steward", takže je to ke mě trochu blíž než normálně. Ukrajinci neměli důvod střílet do vzduchu, separatisté letadla nemají. Což podle mě dost ja…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. července 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 17. července 2014
  • @Marek Na čtyřce jsem začínal, byla dobrá, ale už dlouho hraju jen pětku a nevracel bych se. Měl by jsi splňovat HW nároky pětky, takže bych zkusil tu ;)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 30. června 2014
  • @biggris Tak tak Jinej je i můj favorit, na to kolik toho namluví, má úspěšnost nejlepší.
  • @Thorar tak to mě se nikdy nepodařilo.. Asi nemám dost štěstí :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • @Thorar Tak já už hry kupuji dlouho jen v digitální distribuci :) Steam mám od doby kdy jsem hrál 1.6 a kupovat se tam nedalo. Jak se steam vyvíjel tak jsem se přizpůsobil :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • Zajímalo mě co si vymyslí pro příště... Tentokrát tam máme loterii, no to je super. Naštěstí jsem to nikdy moc neprožíval, jen si občas něco koupím :D Možná už dnes zaklínače 2 :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • @Blackfish obvykle kolem večera, tak 20:00, ale zjistíš to až bude steam vypadat jako by byl pod DDoS. Zhruba dvě hodiny bude steam přetížený.. bývá to tak vždy :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • @Jay to je novousedlík ;) U nás tomu tak říkáme :D
    V diskuzi Odkud jste? Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • @M1on Už jsem na jednu hru viděl slevu -125%. Dala se koupit jen v packu a byla to jediná sleva v tom balíku her :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 19. června 2014
  • Datum 19.6. je znám už delší dobu :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 18. června 2014
  • @Blackfish U mě je Rudý bůh tak velký odečet, že je Stannisův výsledek mínusový :D
  • @Riokai Fakt myslím, že jsi nestáhnul nejnovější verzi. Nebo máš špatný crack. Ale přeci jenom já to mám legálně takže můžu jen předpokládat, ale jestli marek říká, že hraje na cracklé verzi, tak je chyba někde na tvé straně přijímače :)
  • @Riokai Nejnovější verze je 1.158, pokud ji máš tak nevím jestli to jde nějak vyřešit.
  • @Riokai Mám originálku na steamu. Btw 19.6. na steamu budou slevové akce, normálně warband stojí 20eur, ve slevě to bude 5eur. Což je skoro zdarma ;) Teď k problému jakou verzi máš? Případně jakou chybu to hlásí?
  • @pavel Pf Tábor, Jindřichův Hradec je lepší :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 12. června 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě