Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Gepeto Aha, moje chyba :)
-
@Gepeto Aegon není jediný kdo se tam objeví. Můžou se tam objevit dothrakové a přes řadu questů je tam invaze divokých :D
-
-
@Jay Ah, asi jsem přehlédl stránku, inu i to se může stát :D
-
@JoffreyWater říční krajiny patřili pod železné ostrovy, pokud se nepletu.
-
@flanker.27 Tak pokud se nepletu. Ruské tanky vždycky nastartují.. nakonec :D Každopádně isu je řádný trhač :)
-
Já jsem si dneska WT kvůli naléhání kamaráda stáhl. Hodně jsem hrál WoT tak jsem to nechtěl míchat. Až si na WT trochu navyknu tak můžeme zahrát.
-
-
@speedy Každý tomu říkáme jinak. ;) Sražená, uspěchaná i špatně trefená rána, může být(v tomto případě by byla) velmi silná a přinejlepším by člověk v helmě velmi otřásla, přičemž další rána by byla dorážecí. Proto moje definice slabá nebo velmi špa…
-
@speedy Klidně ať si v lese usekne vzrostlý strom a mlátí je s ním jednou rukou, je mi to fuk. Když si pustíš to video zjistíš, že když chce pořádně seknout drží ho oběma rukama. Bojuje jako s jedenapůlí nikoli jednoručním mečem. Trochu zvláštně to …
-
Nevím co všechno se tu o souboji psalo, takže jen shrnu. 1) Clegane: Měl obouruční meč, kdyby si k tomu vzal i štít bojoval by spíš jako opilý pelikán než šermíř. 2) Oberyn: Štít a kopí byli zbraně do řady nikoli do souboje 1v1. Celkově by pro něj …
-
@Hildegarda Poslali by ho k psychologovi, když by to nevyřešili tak pravděpodobně u policie nezůstane. Předpokládám neschopnost vykonávání služby. Možná by ho nechali v kanclu, ale to už musí být pozice, kde není u výkonu služby potřeba zbraň. Ješ…
-
@Hildegarda Věřím, že rozumný člověk, který se bojí střílet nemíří k policii. Myslím, že by ho ani nevzali. Policista na místě kde není potřeba zbraň není policista. Je to hraní se slovy, ale prakticky je úředník.
-
-
@flanker.27 Pokud se nepletu tak u toho Singapuru už japonci neměli skoro čím střílet, takže ta kapitulace byla hoddně velká chyba.
-
Co se týče komunity hrál jsem jak Lol tak WoT. (Respektive hraju ještě obojí) Pokud chytí člověk ve wot "hlupáky" tak je to záležitost na max 15minut to se dá přežít, většinou toho moc nepíšou a když to člověka štve tak prostě rushne a umře a jde pr…
-
Voice chat se stejně jako u všech her dá vypnout a zapnout v menu...
-
Jaja, je to na dlouho. Já s kámošema, když hrajeme tahovky tak to vždycky ukládáme a vracíme s k tomu :) Popravdě já si ani nepamatuji jaké hry na steamu mám, pamatuji si jen ty co hraju :D
-
@M1on tunggle mám, hrál jsem přes něj jen jednou rise of nations. Ale nemám stáhnutou tu civku :D
-
@M1on Mám origo na steamu, ale nemám GaK a BNW dlc.
-
Já nerad v civilizaci vybírám národy, hraju vždycky random. (Kdyby někdo měl zájem můžeme zahrát.)
-
@Everett_Young Není to náhodou pokračovatel Crusader Kings II? Myslím, že to vydával také paradox. Vzhledem k paradoxu bych řekl, že to bude vylepšený CK
-
Crusader Kings II jsem si nedávno koupil, ale zatím jsem tomu nevěnoval moc času, takže se v tom moc nevyznám :D
-
Viděl jsem vyjádření KSČM, že právě u voleb do europarlamentu jejich řady velmi prořídnou, respektive jejich voliči nevidí často význam ve volbě do EU.
-
@JoffreyWater Divocí jsou zvyklí tam žít. Když si představím armádu zvyklou na počasí v zálivu otrokářů, nedokážu si pořádně představit jak by reagovali na přechod přes nejchladnější lokalitu světa :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 23. května 2014
-
Upřímně si nedovedu představit, že by tamtudy někdo táhnul armádu. Zvlášť takovou co nikdy neviděla sníh. Přeletět na dracích možná, přejít s armádou aniž by umřela pochybuji...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 23. května 2014
-
@Marek Nemyslíme já ten pojem trošku víc zobecnil ;)
-
@Marek kolegů programátorů je tu spousta, ale co jsem koukal tak každý programuje v něčem jiném :D
-
@DanielSvatoš né já ne :D (Jedna holka nedala matiku)
-
U nás (minulý rok) bylo ve třídě 32 lidí 32 dělalo maturitu a 31 udělalo :D