Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 Pokud vím tak tam byl problém, že Zima odsoudil celý protest, nikoli jen vrhání vajec. Nebo to respektive neupřesnil. Vrhání vajec na politiky nebo třeba politiky do popelnic je hodně, hodně mimo a pro mě je to dost nepochopitelné.
-
@Everett_Young Já věřím, že "zástupců" pozvaných prezidentů bude mnoho, ale prezidentů bude nedostatek :D
-
@Everett_Young Myslím, že je pozval docela pozdě. Většina z nich už měla nějaký program předtím bych řekl. Takhle se jich tam moc nesejde :D
-
-
@DanielSvatoš Ech Pascal ne :D
-
@Gepeto To odpovídá názvu toho serveru :D Pokud tě pozvou do bety tak ti přijde email + pokud máš email aplikaci tak ti v seznamu her přibude daná beta :)
-
@Gepeto Já hraji na Thunderhornu, takže evropský. Největší problém byl s ingame garrisonama, které přidali.
-
Ve skutečnosti nebyl problém s tím se přihlásit. Teď už to je v pohodě, z vlastní zkušenosti :D
-
@Ugla Já si teda nedovedu představit, že by "západní" část vyhlašovala za Janukovyče, že se i s Kyjevem odtrhne. Protože ať se to zdá jakkoli tak Rusko není tak oblíbené. Možná úplně na východě. Ale i sever Ukrajiny u hranic s Ruskem nemá Rusko rád.…
-
@Everett_Young Myslím, že o "serióznosti" novinek není pochyb :D Ani wiki není co se týče politických událostí zrovna ono.. může to tam napsat kdokoli.
-
@flanker.27 jen taková poznámka. Od jednoho Rusa jsem slyšel že referendum na krymu mělo dvě možnosti. Ano a ano Ale to je fuk, podle mě nemůže být referndum pořádané v takové situaci nezmanipulované.
-
Tý jo, že vás furt Bible baví :D
-
Ty se nikdy nevrátí. Spíš osamostatní. Proč by takový Texas, kterej štve dotování chudších částí USA, měl dotovat Mexiko? :D
-
@flanker.27 U zpráv tohoto rázu se všechno musí brát s odstupem a to dost lidí nedělá. Věří první zprávě na "novinkách" kterou přečtou. Všechno je to plné propagandy a konspiračních teorii z bůh ví jakých zdrojů. Podle mě je normální, když si lidé …
-
Takže se tu teď hodláte hádat, který stát lže víc? To je jistě velice hodnotné téma diskuze :P
-
@Everett_Young Tak já takový výsledek čekal, když se podíváš na komunální volby jindřichově hradci, tak uvidíš jakým směrem vítr vane :)
-
@Marek Na Originu. two world jsem nehrál, takže nevím.
-
@flanker.27 Já jsem teda původně četl na jiném webu, že se zastřelila. Tak nějak nevím co si myslet. (pokud to byla teda ta samá)
-
@Damocles Pokud vím, tak většina národů se v tomto módu chová podle nastavení a normální diplomacie je deaktivovaná, ale myslím, že se to dá nastavit v "mod options". Pokud pak ta diplomacie bude fungovat, tak pak drancováním, přepadání karavan a mo…
-
@Montezuma3 v rome II jsou Bójové :)
-
@Blackfish V rome: BI se jednalo pouze o určité národy. co se týká přepisování configu, tak u medievalu a rome to funguje, nicméně v napoleonu jsem to již musel módovat a empire je na tom podobně (myslím).
-
@flanker.27 Můžeš zkusit tohle http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?350349-EMPIRE-TOTAL-FACTIONS-(Last-updated-17-08-2011) Osobně jsem to nezkoušel, ale mělo by to dánsko zprovoznit :)
-
@Blackfish Empire jsem nejvíc hrál za indy. Každopádně pokud by někdo chtěl dát multiplayer vesměs v jakémkoli TW tak se rád přidám.
-
@Edem Já bych řekl, že asi shogun II a rome II jaký je teď. @Blackfish Měl jsem podobné pocity :D
-
@DanielSvatoš Pro kingdoms už myslím dva různé módy na GoT jsou, ale můj favorit je Third age aneb Middle-Earth :)
-
Taky radši preferuji hrát bitvu ručně. Pokud teda není moje šance na výhru extrémně velká, to je pro mě ztráta času :D
-
@Blackfish Ano viking je mlátička. Total wary mám na steamu koupené všechny krom medievalu 2(nějak jsem se nedostal k jeho koupi, což neznamená že jsem na něj mnoho hodin nestrávil). Nejradši mám asi Rome jedničku a medieval II (pro kingdoms je sp…
-
@Hildegarda Já jsem na androidu zvyklý diakritiku psát, není to podle mě až takové zpomalení. Pokud vím tak na iOS se dá psát diakritika stejně jako na android.
-
Kam až mé znalosti o jablíčkách jdou (moc daleko ne) tak ipady podporují češtinu i slovenštinu. Měla by tam být i nativně, jazyky se přenastavují nějak takto: "settings -> Interantional -> language -> výběr"
-
@Montezuma3 ono jich bude víc než tři?! (+ zlato) Hurá!