Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já šestý díl hrával převážně kvůli příběhu, ale ty mise jsou tak dlouhý, že mi to nadšení z příběhu nikdy moc dlouho nevydrželo.
-
@flanker.27 Koukl jsem do jedné fan stránky v angličtině a tam to je jako pixie.
-
Já si myslím, že kdyby byl "svět" rozkouskován na malé státečky tak by to bylo lepší než dnes. Ale musel by se rozkouskovat v jeden moment :D
-
@heavy_head :D Ta volební účast byla obrovská, je vidět že jim na výsledku záleželo.
-
@Riokai Jeden z významů slova "dire" je "strašný".
-
@Riokai No nevím z toho co jsem narychlo našel znamená Dyre v dánštině zvíře, druhý význam jsem našel toto. [ 1 syll. dy-re, dyr-e ] The baby boy name Dyre is also used as a girl name. Its pronunciation is Day-R †. Dyre's origin is Old Norse. The n…
-
Jsem také zvědavý, přeci jenom to moc k vidění není.
-
@flanker.27 Přiznám se, že jsem ten film neviděl. Z ruské výroby jsem viděl pouze "White Tiger". Spíš jsem odhadoval podle počtu pojízdných Tigerů.
-
@flanker.27 Mám pocit, že jsem na csfd našel tvoji recenzi na ten film :o) Já jsem našel, že Tigery a Pantery chtěli najít reálné, ale nakonec je udělali z T44 a IS-2. (Podle anglické wiki)
-
-
@Damocles Já rád jezdím po turnajích
-
@Damocles Přenášet save nejde, ale je tam možnost import postavy, ale nemám s tím zkušenosti. Když odmítneš tak ti to většinou snižuje "honor", ale časem nabídnou znovu a mělo by to být víc.
-
@DanielSvatoš Já také, možná to koupím i za plnou cenu :D
-
@DanielSvatoš Ehm, AC 1 už máš? :D
-
@DanielSvatoš A co jsi za tu cenu získal? :D
-
No moc tenkých knížek nemám :/ Asi to bude Vladař od Machiavelliho se 150 stránkami. Protože nevím zda toto počítáme "Minecraft - combat handbook" - 70 stránek. :D
-
@Velbloud Na hradu je to těžké, AI s tím neumí pracovat. Většinou navalím pěchotu k žebříku... To je tak všechno za příkaz co dávám.
-
@Marek On myslí podnik ve městě, města se neplení. Podniky ve městech nevydělávají pouze v případě, že město obsadí nepřítel. Drancování vesnice se dá přerušit, v módech. Mám to vyzkoušené i v got módu.
-
@M1on No náhanění je možnost, ale ne moc oblíbená. :D Módy mají udělané, že tě stádo následuje. (Nevím jestli to není už i v základní verzi)
-
@Damocles Pokud vím tak jsou 3 možnosti co dělat se stádem. 1) Odevzdat je maršálovi (Pokud na to máš úkol) 2) Dovést je do určité vesnice (Také úkol) 3) Pozabíjet je a prodat maso :D
-
@Damocles Hm to je divné, tak málo turnajů. Kolik máš odehráno dní? turnaje můžou být pouze ve městech, oslavy jsou často v hradech. Btw u "mistra arény" se můžeš zeptat kde se konají a budou konat turnaje :) Ano myslím úplné vydrancování/vypálení.…
-
@Damocles Ve starých verzích jsem měl okružní jízdu po městech kde jsem vydělal třeba 10 000 tisíc na jeden záběr, ale už ji zrušili. Jinak drancování vesnic a vyhrávání turnajů (samozřejmě s tím, že si na sebe každé kolo vsadíš).
-
@Damocles Jinou cestu než umlátit hlídače neznám. Pokud máš nějaké body v boji na blízko tak by to neměl být problém. Rychle zmlátit a pak vstoupit dovnitř, promluvit s vězněm a šup ven pomlátit zbytek.
-
@M1on Tak u nás jsou celkově dvě kandidátky (poprvé vůbec). Ale já pevně věřím ve výhru :D
-
Já to mám jednoduché, moje máti je u nás v obci na kandidátce. :D
-
@M1on Pokud se nepletu, tak stáhnout si film nezákonné není. Díky za odpovědi. Za mě bych, že nechuť přijmout pomoc Rusů vycházela z toho, že byli mezi těmi, kdo je obsadil zezačátku. Myslím, že Poláci na tom byli s Rusama už před válkou na bodu mr…
-
Využiji toho, že se tu furt bavíte o 2.sv a nadhodím co mě dneska napadlo. Zajímalo by mě jaký postoj mělo Polsko k Rusku, když bylo osvobozováno. Vítali je jako osvoboditele? O tom fakt nic nevím a asi by se to i špatně hledalo.
-
@flanker.27 Z toho co jsem četl, kdyby se Japonci vylodili na západním pobřeží USA tak se mohli dostat někam k Bostonu, ale to je asi přehnané. "že to vítězství byla nějaká náhoda jen proto, že jsou to Rusové" Tak to jsem neřekl. Respektive jsem ře…
-
@Everett_Young Ano, ale samotné odříznutí Němců ve Stalingradu trvalo 4 dny. Když se rozpadla obrana na severu a na jihu 3. a 4. Rumunské armády, která nebyla připravená na útok takového rozsahu(ani menšího). Rusové připravili dvě velké armády a pro…
-
@Ugla Ne nestačí šťastná náhoda, ale pokud vím tak Němci ve Stalingradu byli v obklíčení, hladověli a docházeli jim náboje. To už jako takové dost pomáhá. Nevím o tom, že by Poláci, Francouzi měli Němce obklíčené, promiň, kdyžtak mi to připomeň. Já …