Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • co se týče současné KSČM... ""Vážený soudruhu, s hlubokou lítostí jsem přijal smutnou zprávu, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zesnul. Vážili jsme si jeho obětavé práce pro blaho korejského lidu, pro zajištění bezpečnosti KLDR a pro mírové sje…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 10. října 2013
  • @Hildegarda Že bych se přestěhoval do Slovenska? Nemám to tak daleko :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 9. října 2013
  • @Dreamer na originální nicky není šablona, většinou vznikají čirou náhodou :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 9. října 2013
  • @Dreamer vždycky se hodí mít svého padawana :D btw. to je riziko používání anglického slova jako nicku :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 9. října 2013
  • @Everett_Young Ach jak ty jednoduše si se nechal obalamutit tím "plusovým" komunismem... A ještě si myslíš, že máš pravdu. Za KSČ bylo výrazně v plusu jen díky znárodňování.Zvlášť když ještě pomineme jak často komunisté tvrdili, kde co aby to vypada…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 4. října 2013
  • @Everett_Young Nejde o to jak se rozpadlo jde o to,že vůbec vznikla, můj osobní názor je že JZD byl jeden velký omyl. Je mi jedno kdo tam diktaturu vedl, šlo mi o to kolik lidí při tom skoku zemřelo. Připomíná mi to jinou diskuzi, kdy byl argument,…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Krisa To je přehnané, ale kdyby se nesnažili zachránit vlastní zadek, tak se nic z toho stát nemuselo a z toho směru se na to musíš taky podívat ;)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young Víš jak vznikali JZD? Ruinováním schopných sedláků, kteří na polích hospodařili několik generací, to už dnes samozřejmě nefunguje a po pádu komunismu nefunguje ani slavné "JZD" => konec českého zemědělství. Zemědělství bylo založen…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Dreamer bavili jsme se o prosperitě země ne? :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Krisa Ano, ale to je neomlouvá, oni věděli co Hitler je a stejně ho nechali být ;) to je ono při podpisu mnichova moc dobře věděli co je zač.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • Co se týče té akta tak s tím nesouhlasím, ale na druhou stranu jako informatik vím, že autorská práva jsou problém a něco se s tím musí dělat.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Dreamer Věř tomu, že ne, rozhodně dobrovolně. Ale tohle hraní na to Hitler byl nejhorší ze všech fakt miluju. Pokud si chceme hrát do detailů tak za válku mohli Francouzi a Britové, nebo pokud bych to přehnal tak Američani a taky bych nebyl daleko …
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young Vím, že to plánoval, nejsem vůl. Já bych tam ani žít nechtěl, ale rozhodně by z průmyslu a zemědělství zbylo víc než od komančů. Pokud by ten dům byl všechno co mám, tak proč od něj utíkat?
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Dreamer Schválně, proč?
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Dreamer ano myslím to vážně, radši nácky než komanče.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Thorar Dobře ok, řekl sis o to. :D Celá moje rodina volí TOPku.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @svoa00 první republiku jsem myslel, promiň neupřesnil jsem to :D naše ehm hrdost za rakouska-uherska atd. nebyla moc vysoká :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young Hm, nerad to říkám, ale možná by nám bylo pod Hitlerem líp, když by nás nechal žít... možná radši nežít. 80% všech politiků bylo pro ksč možná víc to nepopírám. Pokud vím tak náš právní systém vychází ze dvou vzorů a ta slátanina ne…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @M1on To by bylo moc jednoduché, ale já myslím, že už moc možností nezbývá, z těch názorů co tu píšu :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @svoa00 Do komunismu byli češi hrdý národ, řekni mi kdo je hrdý teď? Je to lehké když jednáš s Němcem z bývalého NDR tak je to většinou absolutní buran a hajzl, Němci ze západu jsou mnohem lepší, to jsem nevyčetl, ale rodinná zkušenost.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young Státní firmy byli "rozkradeny" jak říkáš, protože po převratu (zadlužené, ano zadlužené), nedokázali konkurovat západnímu trhu, tudíž byli prodány a levně, je otázka, kdo je koupil. A ano kradlo se při tom. Kdo by si nevzal když se ro…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young KSČ může vesměs za všechno v ČR, češi před komunismem bylo úplně něco jiného než teď, a za to můžou komunisti nenech se zmýlit ;) Ty co jsou teď v politice většinou v té době vyrůstaly a podle toho se chovají, ne všichni, ale většina.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Everett_Young a proč mi říkáš, to co vím? Myslíš ,že to nevím? Na dluh Itálie by neměli všechny státy EU dohromady. silný stát co je definicí silného státu, nepotřebujeme silný. Stačí jít na opačnou stranu než šli Řekové a tam nás levice nedovede.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @svoa00 Ono to nefunguje tak, že si řekneme tak a teď budeme v plusu, doopravdy ne, to je dlouhodobá věc a nikdo mi nevymluví, že nejvíce zadlužili ČR právě levicové strany.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Thorar Všiml jsi si toho upozornění v závorce?
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @Seans Ach, tak tedy promiň, na internetu nejsem dobrý v poznávání sarkasmu :)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • @svoa00 Mezi Skandinávií a ČR je zásadní rozdíl, jejich levice za něco stojí a ty státy na to mají. @Seans Hlavně musí fungovat stát, pokud se bude ČR snažit dostat z toho, kde jsme, tak si samozřejmě lidi nebudou žít jako v Řecku před krizí. Až bu…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • Jen naznačím, pokud drtivě vyhraje levice tak po studiu budu já drtivě přemýšlet o emigraci. Levice je nevolitelná, tvrdí, že zemi vytáhne z problémů, do kterých je sama dostala. Výkon levice za celou dobu existence české republiky a můžu říct i za …
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • Považuji se za inteligentního člověka (v rámci možností), ale vesměs tady nevidím nic s čím bych souhlasil. Radši tedy nebudu psát komu dám svůj hlas, aby jste se mě náhodou nerozhodli ukamenovat.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 2. října 2013
  • Co se týče té kalkulačky.. jak všichni víme tak její vypovídající hodnota je nulová, třeba já měl stranu kterou volím až na posledním místě a můj názor to rozhodně nemění :)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě