Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Thorar ani ne, všechny strany si můžou do programu co chtějí a stejně pro to nehnou prstem :)
-
@Lara občas se na výrobu titulků používají různé algoritmy které to píšou samy z odposlechu, takže těm výsledkům se pak divit nelze. Youtube třeba titulky překládá taky rovnou na obraz, žádné místo na korekci tam není.
-
@Alef_peAlef na Skyrim, takové projekty existují, ale většinu jsou teprve v základní fázi vývoje, není to úplně nejlehčí. Ale možná jsou nějaké k stáhnutí koukni na moddb.com
-
@Hildegarda Za možnost, že zdědila více genů po svém otci se stavím také.
-
@Everett_Young starší verzi jsem hrával na moji 3.8.6, byla to dobrá hra :D
-
@M1on Podobných článků je všude dost a nic nezmění :)
-
@Draconos Ano, je a vypadá dobře.
-
@svoa00 Není , ale to těžko budeš vysvětlovat lidem po absolutním rozdrcení zbytku Západozemí, že?
-
@Montezuma3 Martin nám dokázal, že bohové severu nejsou zas tak výmysl. Takže jestli by to fungovalo nebo ne je těžká otázka :)
-
@sveva Tyhle malé role často mívají lidi (nebo děti lidí), kteří se točí kolem seriálu. Když jsou důležité přeobsadí je a vzniká chaos, ale tak už to je ;)
-
@M1on na ten replay ti řeknu jen jedno.. ruský tank
-
@Wendell Jeho rod už byl pošpiněný, on jenom zametal :D
-
@Wendell Podle mě by Tywinovi právě hrálo do karet, že bude obviněn Tyrion. Pokud připustíme, že věděl o vraždě, nebylo pro něj výhodné zbavit se toho, který se domáhá Skály a má na ni nárok?
-
@Branislav_Gepeto plamenomet to jistí :D
-
@sveva hořící strom, znak rodu Marbrand z Ashemarku.
-
@Gardien Já byl na rosomákovi :D
-
@JoeGyry prohlíželi si jeho divy :)
-
@Norvos97 Ano, ale to neznamená vůbec nic. Ohledně stannise jsou téměř veškeré možnosti otevřené.
-
Lepší dobrý herec s úpravou vzhledu, než špatný herec, který může hrát tak jak je.
-
@flanker.27 Shar-gûl thrak-dug nazg.
-
@PrdeliNakopavac sleduje, ale tohle je na úrovni flamewaru takže bych tu s tím nezačínal ;)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 22. července 2013
-
@flanker.27 Já bych přirovnal VO asi k Damascénské oceli, taky se pořádně nevědělo v té době jak se dělala :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 20. července 2013
-
@Nevada No to je sice pěkné, ale u ocele jde spíš o způsob zpracování a kladivo klasické zpracování sečných a bodných zbraní popírá. I klasické meče jsou relativně lehké, díky zpracování, ale jak říkám tak kladivo je hrouda kovu.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 20. července 2013
-
@Hildegarda Vážně by mě zajímalo o kolik si myslíš, že by bylo lehčí. Kladivo je hrouda kovu, která nepotřebuje speciální kov k tomu, aby bylo lepší. Pro mě je zásadní to, že kladivo není "šlechtická" zbraň, tudíž velmi pochybuju o tom, že by si jak…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 20. července 2013
-
@Montezuma3 Arakh, kopí, sekera, meč a dýka nejsou zbraně "tupé". Proč vyrábět kladivo? Palcát možná, ale kladivo?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 20. července 2013
-
@JoeGyry Nejsou jediní kdo ho neměl. Co se týče toho obchodování bych to tak černě neviděl, přeci jenom Dragonstone už tam nějaké ty roky byl a spadal pod Valyrii.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 19. července 2013
-
@JoeGyry Doopravdy pochybuji, že by vyráběli kladivo z VO. Kdyby měli něco vyrábět tak spíš meč a jak je řečeno kladivo vyráběl Noye, takže relativně nedávno na poměry ostatních takových zbraní.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 19. července 2013
-
@Kolikokoli Má přečtené shrnutí jednotlivých postav :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Gorgloj 11. července 2013
-
@Blackfish Co na to říct.. já je nevolil ;)
-
@Kachítos To se dá vypnout, stačí kouknout na net, pokud to nechceš hledat přímo v mobilu.