Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Tom nu nevím co to má společného s povoláním :D
-
@Depresor V té době, kdy se natáčelo Starwars se na to ještě mnoho nehrálo ;)
-
@Depresor Tomu se říká Cosplay a je to docela normální napříč fantasy a scifi odvětvím.
-
@M1on Moc otázek :D
-
@Tom Každopádně mi přijde jakékoli vytahování Ježíše zcestné :)
-
@Branislav_Gepeto Musíš doufat, že to dopadne jinak :D
-
@Branislav_Gepeto Přesně a má to své výhody :D
-
@Branislav_Gepeto Ano, demokracie je založená na tom co si napsal, ale já jsem to ochotný risknout. Ať jsou lidi jací jsou ať si zvolí sami.
-
@Branislav_Gepeto To, že bude neschopná vláda je problém všech státních systémů.
-
@Branislav_Gepeto Podle mě je demokracie nejschůdnější možný systém pro moderní svět. Ideální a nejlepší neexistuje. :)
-
@Tom USA obhajovat nebudu, o tom případě vím něco málo, ale co je pravda a co není určit nemůžu, ale USA si na demokracii doopravdy jenom hraje. O tom jestli to byla nebo nebyla "velezrada" je diskutabilní. Koukám, že si přidal nějaká jména. Nevím,…
-
@Seans Nemyslel jsem to nijak zle Možná z toho důvodu se na politiku v televizi nedívám :D
-
@Seans Volby nejsou o vzhledu, ale o hejbání davem a to zatím pirátům moc nejde. :)
-
@Branislav_Gepeto Protože myšlenku komunismu nemám rád, to je ten podivný koeficient :)
-
@flanker.27 To je na dýl, netvrdím, že demokracie neudělala špatné věci, ale nemyslím si, že je to tak moc o režimu, jako o lidech. Hlavně jdu do restaurace, zduř :D
-
@Thorar Tak mi ukaž někoho, kdo byl odsouzen za žádné porušení zákonů. Ano existenčně tě zničit můžou vždycky i jinak než vězněním, je to pro ně i lehčí. Ale to se děje tak dlouho jako existuje lidstvo, to není chyba demokracie a kapitalismu :)
-
@Thorar Myslím, že si klidně stánek na Václaváku otevřít můžeš a vykřikovat cokoli a nezavřou tě, vše samozřejmě podle zákonů.
-
@flanker.27 To jak háže bomby demokracie je málo v porovnání s tím co předvádí radikální islámisté. Pro oba: Jakmile jsi ukázal, že se ti to nelíbí a byl si moc nahlas a jdeš proti nim tak si měl problém.
-
@flanker.27 Je to citát, ale to je fuk. V demokracii tě nezavřou jen proto, že se ti nelíbí.
-
@Thorar Děje se něco zajímavé? Nemám na bytě TV :D
-
@Tom Ano imigrační systém je zdlouhavá byrokracie, ale pokud existuje legální cesta imigrovat, tak tě ten systém nenutí žít, kde nechceš. Říkám si, že je lepší možnost počkat rok, než se snažit dostat přes ostnatý drát s rizikem být zastřelen.
-
@Tom Kibucy jsou jedna věc, ale komunismus o velikosti státu provést nelze. Jednoduše, v kibucech, žijí jen lidi, kteří tam chtějí žít (průměrem tak 500 obyvatel), kibuců je v Izraeli kolem 300. Což je dohromady +- 15000, ale i kdyby to bylo 100 000…
-
@Branislav_Gepeto Komunismus je něco kam se nikdy nedostaneme, protože to prostě nejde. Z mého pohledu naštěstí. @Everett_Young Neboj, počkám. :D
-
Začneme znova, není tu EY? :D btw. "Nevěřím,že se jednou podaří proměniti svět v jedinou velkou jídelnu a noclehárnu pro lidi, zbavené všeho, co by jim patřilo, bydlící ve městě tak jako pes ve stepi, že jednou bude chodit člověk v kalhotech, posk…
-
@Thorar Tu větu by asi nenapsal přiznávám, ale tobě by se to celé chtělo číst? :D
-
@Thorar Ale jo napsal, proč by ne, já bych je taky nevolil ;)
-
@Ugla Špatně poznávám sarkasmus na internetu, omlouvám se. A ano psal to Filip.
-
@Everett_Young Pegase mám rád, ale nemám rád růžovou :D
-
@Everett_Young Poníky? :D To jste založili novou stranu? :D
-
@Ugla Mě? Tohle je oficiální verze dopisu od předsedy KSČM.