Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @BukovjanDavid Podle téhle logiky, měli všichni šlechtici běžet za Viserysem... nebo zemřít :)
  • Hned na začátek... zkušenosti se šermem mám a je to jeden z mých koníčku a ano rychlost je důležitá. Ale přečíslení je přečíslení a i hloupí sedláci s vidlemi tě můžou prošpikovat (říká se tomu spolupráce, nefunguje to tak, že útočí po jednom jako v…
  • @Everett_Young Máš pravdu, ale vnitřně mě u tohoto problému štve Stalinova deportace z Krymu. Vlastně za všechny problémy co dnes na Krymu probíhají můžou sami Rusové.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 8. března 2014
  • @Everett_Young Nejlepší je, že ten mód prvně dělali do Oblivionu... a pak jim vyšel Skyrim. takže začali vesměs znova :D Morrowind jsem upřímně nehrál, začínal jsem na Oblivionech, ale na tom skyrimu si to zahraju :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • @Montezuma3 Poskládat to je asi jednoduché, ale i tak se mi to dost líbí :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • Tak ono by stačilo začít používat thorium a bylo by ekologii učiněno zadost :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • @Everett_Young Souhrně souhlasím. ale ne s bodem o použití jaderných zbraní. Nehodí je nikdo, to je v dnešní době spíš zbraň, kterou se straší.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 7. března 2014
  • @svoa00 Jako že se vrátí a "pozve" Boltony na hostinu? :D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Gorgloj 6. března 2014
  • @Blackfish Souhlas. Taky jsem radši dělal Q. Furt točit dokola dungeony je sice rychlé, ale nudné.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 5. března 2014
  • @Amberjack Zapni si google a vyhledej "Cosplay". Až najdeš piš dál, dík ;)
  • Podle mě lepší král, než ten který bude upalovat nevěřící :D
  • @Everett_Young Tak buď v nějakém městě na Nový rok :P Proč rovnou nevyhlásit válku třeba Rakousku, když tak chcete válku :P
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • Ať válčí třeba Kazachstán a Uzbekistán. U Ukrajiny bych to nevítal, to je moc blízko. Děkuji běžte žádat je :P
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • Podle mě pokud se chce někdo odtrhnout tak je zásadní, aby ho uznal stát od kterého se odtrhnul. (V případě Skotska uznání UK) Je to nejlepší řešení
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • Dokud tam nevjede nějaká armáda zajišťovat "dodržování lidských práv" tak je mi to fuk 8-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • @Everett_Young Historie Krymu z minulého století je dost barvitá. Od stalinovské deportace z roku 44 až po darování Ukrajině (což byla hloupost jako prodání Aljašky). Hlavně to musejí chtít obyvatelé (kteří jsou většinou Rusové takže se dá předpoklá…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • Obrázky jsou pěkné a úsměvné, ale občas smutné protože předpokládají, že Ukrajinci chtějí jít s Ruskem. Pokud chtějí tak bych tomu nebránil, ale rozhodně tomu nepomůže ruská armáda.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 4. března 2014
  • Co se týče té občanské války. Kdyby ho Stannis nezavraždil (protože přeci on má větší nárok), tak by občanská válka tak rozsáhlá nebyla, tj. by vládl v relativně klidné době. Co se týče jeho cesty ke Zdi, no je tam asi taková šance jako u všech osta…
  • @Lodimar Jasné, ale když se to otočí, tak průměrný Evropan taky nedokáže určit státy USA, nebo třeba i Jižní Ameriky (ikdyž jich je tam relativně málo). Novináři by to ale vědět mohli, nebo si to aspoň umět najít :roll:
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 2. března 2014
  • @Montezuma3 Asi ano, ale nemusí to vyplňovat z hlavy. Najít to by jim trvalo max 5minut. Tohle jejich vyplňování slepé mapy zjevně není nejlepší.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 2. března 2014
  • Mě by zajímalo z kterého roku mají mapu... Myslím, že můžeme být rádi, že tam není místo Ruska nápis SSSR
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 2. března 2014
  • Také fandím finům
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Gorgloj 20. února 2014
  • @DanielSvatoš dá se to tak říct ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Gorgloj 15. února 2014
  • @JoeGyry Hrál jsem hrál jsem, zatím nedohrál jsem :) Musím přiznat, že se mi líbí jak zvládli lodě, ale jinak samotný příběh nic moc.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 30. ledna 2014
  • @Mikjan "Faktická vláda", zajímalo by mě co si pod tím představuješ ;) Jak již bylo řečeno, Řekotočí sice získal Frey, ale to bylo kvůli Genně, nikoli Emmonovi. Z těch dvou má hlavní slovo právě ona. Dále daně zatím spadají pod "majitele" Harrenha…
    V diskuzi Nejoblibenejsi rod Komentář od Gorgloj 26. ledna 2014
  • @Mikjan Lannisteři je využili, ale za to co Freyové udělali jimi opovrhuje jak půlka Lannisterů tak půlka zbytku Westerlands. (A rozhodně jim už nikdo věřit nebude.. nikdy) To si asi moc přátel nenadělali, že ?
    V diskuzi Nejoblibenejsi rod Komentář od Gorgloj 26. ledna 2014
  • @Azazel Mě. Zatím to vypadá slibně, ale Vávra toho spoustu nakecá. :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Gorgloj 25. ledna 2014
  • @Thorar Nesuď tak rychle :-D
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 5. ledna 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě