Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@BukovjanDavid Podle téhle logiky, měli všichni šlechtici běžet za Viserysem... nebo zemřít :)
-
Hned na začátek... zkušenosti se šermem mám a je to jeden z mých koníčku a ano rychlost je důležitá. Ale přečíslení je přečíslení a i hloupí sedláci s vidlemi tě můžou prošpikovat (říká se tomu spolupráce, nefunguje to tak, že útočí po jednom jako v…
-
@Everett_Young Máš pravdu, ale vnitřně mě u tohoto problému štve Stalinova deportace z Krymu. Vlastně za všechny problémy co dnes na Krymu probíhají můžou sami Rusové.
-
@Everett_Young Nejlepší je, že ten mód prvně dělali do Oblivionu... a pak jim vyšel Skyrim. takže začali vesměs znova :D Morrowind jsem upřímně nehrál, začínal jsem na Oblivionech, ale na tom skyrimu si to zahraju :)
-
-
@Montezuma3 Poskládat to je asi jednoduché, ale i tak se mi to dost líbí :)
-
-
Tak ono by stačilo začít používat thorium a bylo by ekologii učiněno zadost :)
-
@Everett_Young Souhrně souhlasím. ale ne s bodem o použití jaderných zbraní. Nehodí je nikdo, to je v dnešní době spíš zbraň, kterou se straší.
-
@svoa00 Jako že se vrátí a "pozve" Boltony na hostinu? :D
-
@Blackfish Souhlas. Taky jsem radši dělal Q. Furt točit dokola dungeony je sice rychlé, ale nudné.
-
@Amberjack Zapni si google a vyhledej "Cosplay". Až najdeš piš dál, dík ;)
-
Podle mě lepší král, než ten který bude upalovat nevěřící :D
-
@Everett_Young Tak buď v nějakém městě na Nový rok :P Proč rovnou nevyhlásit válku třeba Rakousku, když tak chcete válku :P
-
Ať válčí třeba Kazachstán a Uzbekistán. U Ukrajiny bych to nevítal, to je moc blízko. Děkuji běžte žádat je :P
-
Podle mě pokud se chce někdo odtrhnout tak je zásadní, aby ho uznal stát od kterého se odtrhnul. (V případě Skotska uznání UK) Je to nejlepší řešení
-
Dokud tam nevjede nějaká armáda zajišťovat "dodržování lidských práv" tak je mi to fuk 8-)
-
@Everett_Young Historie Krymu z minulého století je dost barvitá. Od stalinovské deportace z roku 44 až po darování Ukrajině (což byla hloupost jako prodání Aljašky). Hlavně to musejí chtít obyvatelé (kteří jsou většinou Rusové takže se dá předpoklá…
-
Obrázky jsou pěkné a úsměvné, ale občas smutné protože předpokládají, že Ukrajinci chtějí jít s Ruskem. Pokud chtějí tak bych tomu nebránil, ale rozhodně tomu nepomůže ruská armáda.
-
Co se týče té občanské války. Kdyby ho Stannis nezavraždil (protože přeci on má větší nárok), tak by občanská válka tak rozsáhlá nebyla, tj. by vládl v relativně klidné době. Co se týče jeho cesty ke Zdi, no je tam asi taková šance jako u všech osta…
-
@Lodimar Jasné, ale když se to otočí, tak průměrný Evropan taky nedokáže určit státy USA, nebo třeba i Jižní Ameriky (ikdyž jich je tam relativně málo). Novináři by to ale vědět mohli, nebo si to aspoň umět najít :roll:
-
@Montezuma3 Asi ano, ale nemusí to vyplňovat z hlavy. Najít to by jim trvalo max 5minut. Tohle jejich vyplňování slepé mapy zjevně není nejlepší.
-
Mě by zajímalo z kterého roku mají mapu... Myslím, že můžeme být rádi, že tam není místo Ruska nápis SSSR
-
Také fandím finům
-
@DanielSvatoš dá se to tak říct ;)
-
@JoeGyry Hrál jsem hrál jsem, zatím nedohrál jsem :) Musím přiznat, že se mi líbí jak zvládli lodě, ale jinak samotný příběh nic moc.
-
@Mikjan "Faktická vláda", zajímalo by mě co si pod tím představuješ ;) Jak již bylo řečeno, Řekotočí sice získal Frey, ale to bylo kvůli Genně, nikoli Emmonovi. Z těch dvou má hlavní slovo právě ona. Dále daně zatím spadají pod "majitele" Harrenha…
-
@Mikjan Lannisteři je využili, ale za to co Freyové udělali jimi opovrhuje jak půlka Lannisterů tak půlka zbytku Westerlands. (A rozhodně jim už nikdo věřit nebude.. nikdy) To si asi moc přátel nenadělali, že ?
-
@Azazel Mě. Zatím to vypadá slibně, ale Vávra toho spoustu nakecá. :)
-
@Thorar Nesuď tak rychle :-D