Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Everett_Young Tak to asi nebyl moc hrdina, ten by se nenechal sežrat :D
  • Samozřejmě, že mám HS, ale ten už mě tolik netáhne :D
  • V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 19. prosince 2013
  • Podle mě hodně záleží na celkového integritě díla. Podle mě tam Jackson nepřidává věci, které by vysloveně bourali Hobita napsaného Tolkienem. Když se podíváme třeba na zfilmovaného Eragona, tak dokázali knižně delší ságu než PP zbourat už v jednom …
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 19. prosince 2013
  • @jjelen Protože z ní vychází, ta kniha je předlohou, nikoli kopií na papíře.
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 18. prosince 2013
  • Nešel jsem se dívat na zfilmovanou pohádku ze 30.let ... Popravdě na tu bych tam ani nešel. Šel jsem na Hobita od Jacksona a film se mi velmi líbil. Jediné co se mi nezdálo bylo předlouhá scéna léčení Killiho.
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 18. prosince 2013
  • @Slenjoy Pokud vím tak tvůj vysněný útok na Dol guldur bude ve 3...
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 16. prosince 2013
  • Já jdu na hobita dnes večír, tak doufám, že nebudu zklamaný :)
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 13. prosince 2013
  • @Alef_peAlef Vyšli dvě na GoT, ale nepovažuji je za "dobré" :)
  • @JoeGyry Hele upřímně, rád bych jakoukoli dobrou hru ve style GoT :D
  • @Alef_peAlef No já nevím tiger(p) není tolko, kdyby mi smazali můj účet s 8000 bitvami tak mě to naštve víc. ;) Co jste robili s tím battle net accountem probůh? :D
  • Jen u přesním, nebylo to u Summerhallu, tam Robert vyhrál. Mluvíme tu o Ashfordu (Jasanobrod myslím), ktekrý Robert obléhal. Za Tyrelly se účastnila pouze část armády pod vedením Randylla Tarlyho.
  • @Blackfish Tyhle citáty jsou pěkné u normálních hradů, ale u Orlího hnízda dle mého názoru nepoužitelné.
  • @Everett_Young Musím se tě zastat :) Orlí hnízdo je takové letní sídlo ne hrad. Je bráněn hradem pod ním a když padne ten tak po nich můžou zeshora házet třeba tuříny. Oblehatel údolí to dál nemusí řešit a posílat vojáky na zbytek údolí. Protože údo…
  • @Tom To jsi doupravoval sám, nebo se ta záchranářská verze takhle vyráběla "sériově"? Taky mám 2,5 litr, ale z trochu jiného roku předpokládám :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 2. listopadu 2013
  • @Depresor Souhlas, když chtějí závodit, tak ať závodí, ale tak aby neohrozili (a neomezili) ostatní řidiče.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 31. října 2013
  • @Edem Také nevím, ale obecné pravidla jsou jednoduchá všude. Každý řidič by se měl snažit o minimalizaci možnosti dopravní nehody. Mezi rychlou a šílenou jízdou je podstatný rozdíl, tahle spadala do kategorie šílené. Když už máš 10-ti válec od Audi …
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 31. října 2013
  • Říkal jsem si podívám se a budu obhajovat, že to není tak strašný. :D Bylo, jeli jak bezmozci, všichni tři. Jsem zvyklý na rychlou jízdu, ale to co předváděli oni (hlavně to předjíždění) je prostě moc.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 31. října 2013
  • @alek Což, že ČSSD nemá většinu, ale to co zvládla během jednoho dne předvést. :)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 29. října 2013
  • @Blackfish Co se týče ČSSD tak ta se začala prát už dnes :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 27. října 2013
  • @Thorar KDU mám za stranu, která jde do všeho. :)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • @Everett_Young KDU deklarovalo, že nepůjde do koalice s úsvitem a KSČM :D Musejí začít doopravdy dělat politiku.
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • @svoa00 Já to vím, ale myslím, že ČSSD by šla s kýmkoli ;) (já jsem pravičák btw.)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • @Thorar je pravda, že je to lepší možnost musejí se více domlouvat. a pokud vidím správně. tak teď má možná koalice ČSSD+KSČM+KDU jen 99 mandátů, už je jen 5% nesečtěných, uvidíme
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • @svoa00 s KDU mají 102 mandátů, což není ehm jak to říct mnoho. Myslím, že přebíhající poslanci tam zase můžou být bez větších potíží...
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • Tenhle výsledek povede možná tak do dalších předčasných voleb :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 26. října 2013
  • @M1on Mám lepší věci na práci, třeba jako vnitrosemestrálku :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 24. října 2013
  • @Thorar Své kouzlo má i kmenový systém :D
  • @Tom To je ulejváctví ne povolání :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 21. října 2013
  • @Seans To jsou ti nejlepší z nejlepších povídáš? :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 21. října 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě