Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Tak to asi nebyl moc hrdina, ten by se nenechal sežrat :D
-
Samozřejmě, že mám HS, ale ten už mě tolik netáhne :D
-
-
Podle mě hodně záleží na celkového integritě díla. Podle mě tam Jackson nepřidává věci, které by vysloveně bourali Hobita napsaného Tolkienem. Když se podíváme třeba na zfilmovaného Eragona, tak dokázali knižně delší ságu než PP zbourat už v jednom …
-
@jjelen Protože z ní vychází, ta kniha je předlohou, nikoli kopií na papíře.
-
Nešel jsem se dívat na zfilmovanou pohádku ze 30.let ... Popravdě na tu bych tam ani nešel. Šel jsem na Hobita od Jacksona a film se mi velmi líbil. Jediné co se mi nezdálo bylo předlouhá scéna léčení Killiho.
-
@Slenjoy Pokud vím tak tvůj vysněný útok na Dol guldur bude ve 3...
-
Já jdu na hobita dnes večír, tak doufám, že nebudu zklamaný :)
-
@Alef_peAlef Vyšli dvě na GoT, ale nepovažuji je za "dobré" :)
-
@JoeGyry Hele upřímně, rád bych jakoukoli dobrou hru ve style GoT :D
-
@Alef_peAlef No já nevím tiger(p) není tolko, kdyby mi smazali můj účet s 8000 bitvami tak mě to naštve víc. ;) Co jste robili s tím battle net accountem probůh? :D
-
Jen u přesním, nebylo to u Summerhallu, tam Robert vyhrál. Mluvíme tu o Ashfordu (Jasanobrod myslím), ktekrý Robert obléhal. Za Tyrelly se účastnila pouze část armády pod vedením Randylla Tarlyho.
-
@Blackfish Tyhle citáty jsou pěkné u normálních hradů, ale u Orlího hnízda dle mého názoru nepoužitelné.
-
@Everett_Young Musím se tě zastat :) Orlí hnízdo je takové letní sídlo ne hrad. Je bráněn hradem pod ním a když padne ten tak po nich můžou zeshora házet třeba tuříny. Oblehatel údolí to dál nemusí řešit a posílat vojáky na zbytek údolí. Protože údo…
-
@Tom To jsi doupravoval sám, nebo se ta záchranářská verze takhle vyráběla "sériově"? Taky mám 2,5 litr, ale z trochu jiného roku předpokládám :D
-
@Depresor Souhlas, když chtějí závodit, tak ať závodí, ale tak aby neohrozili (a neomezili) ostatní řidiče.
-
@Edem Také nevím, ale obecné pravidla jsou jednoduchá všude. Každý řidič by se měl snažit o minimalizaci možnosti dopravní nehody. Mezi rychlou a šílenou jízdou je podstatný rozdíl, tahle spadala do kategorie šílené. Když už máš 10-ti válec od Audi …
-
Říkal jsem si podívám se a budu obhajovat, že to není tak strašný. :D Bylo, jeli jak bezmozci, všichni tři. Jsem zvyklý na rychlou jízdu, ale to co předváděli oni (hlavně to předjíždění) je prostě moc.
-
@alek Což, že ČSSD nemá většinu, ale to co zvládla během jednoho dne předvést. :)
-
@Blackfish Co se týče ČSSD tak ta se začala prát už dnes :D
-
@Thorar KDU mám za stranu, která jde do všeho. :)
-
@Everett_Young KDU deklarovalo, že nepůjde do koalice s úsvitem a KSČM :D Musejí začít doopravdy dělat politiku.
-
@svoa00 Já to vím, ale myslím, že ČSSD by šla s kýmkoli ;) (já jsem pravičák btw.)
-
@Thorar je pravda, že je to lepší možnost musejí se více domlouvat. a pokud vidím správně. tak teď má možná koalice ČSSD+KSČM+KDU jen 99 mandátů, už je jen 5% nesečtěných, uvidíme
-
@svoa00 s KDU mají 102 mandátů, což není ehm jak to říct mnoho. Myslím, že přebíhající poslanci tam zase můžou být bez větších potíží...
-
Tenhle výsledek povede možná tak do dalších předčasných voleb :D
-
@M1on Mám lepší věci na práci, třeba jako vnitrosemestrálku :D
-
@Thorar Své kouzlo má i kmenový systém :D
-
@Tom To je ulejváctví ne povolání :D
-
@Seans To jsou ti nejlepší z nejlepších povídáš? :D