Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Trošku nestandartní neorientované grafy :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 15. dubna 2014
  • @JoeGyry Zůčastnil jsem se té bety. Správně trhlá hra. Velmi mě bavila, kromě zatím zcela chybějícího pokusu o optimilizaci.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 11. dubna 2014
  • @brbr To nebyla záštita, to byla část co s mečem nemá vlastně nic společné.
  • @Everett_Young Tak ten počet dezertací zhruba odpovídá procentuálnímu rozložení obyvatelstva na Krymu.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 6. dubna 2014
  • @Depresor No věřím, že vládce Westerosu (pokud bude) bude stejný :D
  • @JoeGyry Zkoušel jsem to dvakrát, ale pokaždé jsem to měl nějak zalagované, prvně jsem to hrál přes FB. To byla tragédie, optimalizace pro web nikde. Druhý pokus byl trochu lepší (bez fb) o pár měsíců později, ale stejně jsem to po nějakém týdnu neb…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 4. dubna 2014
  • @Everett_Young Zahodili ČSR, protože neviděli dál než týden dopředu, nakonec i Rusko jen mluvilo, takže respektive všichni s kým jsme měli v té době nějaké smlouvy. Francie a Anglie předpokládala, že bude Beneš poslouchat jejich rozhodnutí. Pro opa…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 3. dubna 2014
  • @Everett_Young Omyl, úplně první argument Ruska byla ochrana ruských obyvatel a to říkal o němcích i Hitler ;) Krym byl v jedno období taky naprosto suverénní stát, ale to asi neznamená, že obsadí ještě část Ruska a vytvoří ho zpátky že? A že Sudety…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 3. dubna 2014
  • @Jay To ano, ale argumenty, kterýma se ohání Rusko jsou jako přes kopírák.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 3. dubna 2014
  • @Hildegarda No rozhodně ne v Brně :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 3. dubna 2014
  • @Everett_Young ve vývojovém diagramu, to vypadá líp. Dáš si tu práci? :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 30. března 2014
  • @Alef_peAlef Ale no tak nepřeháněj :D printf("Hello world"); nebo puts("Hello world"); :D Nikdo po tobě nechce programovat řadící algoritmu typu shell sort, bubble sort. To bych chápal že si nepamatuješ :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 30. března 2014
  • @Everett_Young Nekaž mu představy :D Tady je nejlepší přístup očekávat nejhorší, pak můžeš být jen mile překvapen :D
  • @M1on Bohužel, osobně nevím proč vždycky vyučují muzejní programovací jazyky. Ty novější jsou kolikrát intuitivnější.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @M1on Pokud narážíš přímo na PRG. Tak jsou tři možnosti na první semestr. Buď rovnou test, po kterém to máš hned za sebou. Nebo předměty Úvod do PRG skrze C, nebo Úvod do PRG skrze Python (pokud se nepletu). Já osobně programuju nejradši v C#. Pasc…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Co se týče ČVUT, tak dva kámoši tam byli a už odešli, nebavilo je to tam. Každopádně, hodně štěstí ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Na FI o žádné fyzice nevím :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Z toho vychází zhruba polovina druhého semestru. Není to těžké jak se zdá, ale rozhodně to nepodcenit. Statisticky se v prvním semestru nejvíc "propadá" z matik :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Ze začátku je to opáčko ze střední.. Ale řekněme jak moc umíš Euklidovskou a affiní geometrii?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young První semestr je jednoduchý, pokud v něm nevyletíš z matiky :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Tak to jo :D Aspoň víš do čeho jdeš :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Řeknu to takhle praktických oborů jako takových tu moc není, to spíš musíš hledat jednotlivé předměty, které většinou nejsou povinné. Programovatelné technické struktury jsou nejméně teoretické, ale záleží hodně na tom zda tě baví pro…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Aplikovaná informatika je jeden z docela nacpaných oborů. Já byl na programovatelných technických strukturách a teď jsem přešel na Počítačové systémy a zpracování dat. Hlavní otázka, jakou školu bys radši? :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • @Everett_Young Copak jdeš na Muni? :D Ano, TSP jsou provedeny dobře :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 25. března 2014
  • Maturita je oddechovka docela, jen ta matika dokázala spoustě lidem zavařit (resp 20% účastníků maturity z matiky). Co se týče těch scii. Z matiky i všeobecných jsem měl kolem 65 percentil... Potřeboval jsem 70 takže vyhozené prachy :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 24. března 2014
  • @Everett_Young Myslíš tu invazi, kterou plánuje tajně ČR nebo jinou? :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 18. března 2014
  • @svoa00 Dopadlo to jak se očekávalo, ale pochybuji, že je tohle konec. Bohužel, všichni víme jak politika funguje.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 16. března 2014
  • Snad je to nedělí na tak nenávistné tábory jak u nás ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 15. března 2014
  • @Montezuma3 Ti švábové jsou akorát velmi nepochopení :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Gorgloj 13. března 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě