Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Trošku nestandartní neorientované grafy :D
-
@JoeGyry Zůčastnil jsem se té bety. Správně trhlá hra. Velmi mě bavila, kromě zatím zcela chybějícího pokusu o optimilizaci.
-
@brbr To nebyla záštita, to byla část co s mečem nemá vlastně nic společné.
-
@Everett_Young Tak ten počet dezertací zhruba odpovídá procentuálnímu rozložení obyvatelstva na Krymu.
-
@Depresor No věřím, že vládce Westerosu (pokud bude) bude stejný :DV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Gorgloj 6. dubna 2014
-
@JoeGyry Zkoušel jsem to dvakrát, ale pokaždé jsem to měl nějak zalagované, prvně jsem to hrál přes FB. To byla tragédie, optimalizace pro web nikde. Druhý pokus byl trochu lepší (bez fb) o pár měsíců později, ale stejně jsem to po nějakém týdnu neb…
-
@Everett_Young Zahodili ČSR, protože neviděli dál než týden dopředu, nakonec i Rusko jen mluvilo, takže respektive všichni s kým jsme měli v té době nějaké smlouvy. Francie a Anglie předpokládala, že bude Beneš poslouchat jejich rozhodnutí. Pro opa…
-
@Everett_Young Omyl, úplně první argument Ruska byla ochrana ruských obyvatel a to říkal o němcích i Hitler ;) Krym byl v jedno období taky naprosto suverénní stát, ale to asi neznamená, že obsadí ještě část Ruska a vytvoří ho zpátky že? A že Sudety…
-
@Jay To ano, ale argumenty, kterýma se ohání Rusko jsou jako přes kopírák.
-
@Hildegarda No rozhodně ne v Brně :D
-
@Everett_Young ve vývojovém diagramu, to vypadá líp. Dáš si tu práci? :P
-
@Alef_peAlef Ale no tak nepřeháněj :D printf("Hello world"); nebo puts("Hello world"); :D Nikdo po tobě nechce programovat řadící algoritmu typu shell sort, bubble sort. To bych chápal že si nepamatuješ :P
-
@Everett_Young Nekaž mu představy :D Tady je nejlepší přístup očekávat nejhorší, pak můžeš být jen mile překvapen :D
-
-
@M1on Bohužel, osobně nevím proč vždycky vyučují muzejní programovací jazyky. Ty novější jsou kolikrát intuitivnější.
-
@M1on Pokud narážíš přímo na PRG. Tak jsou tři možnosti na první semestr. Buď rovnou test, po kterém to máš hned za sebou. Nebo předměty Úvod do PRG skrze C, nebo Úvod do PRG skrze Python (pokud se nepletu). Já osobně programuju nejradši v C#. Pasc…
-
@Everett_Young Co se týče ČVUT, tak dva kámoši tam byli a už odešli, nebavilo je to tam. Každopádně, hodně štěstí ;)
-
@Everett_Young Na FI o žádné fyzice nevím :D
-
@Everett_Young Z toho vychází zhruba polovina druhého semestru. Není to těžké jak se zdá, ale rozhodně to nepodcenit. Statisticky se v prvním semestru nejvíc "propadá" z matik :D
-
@Everett_Young Ze začátku je to opáčko ze střední.. Ale řekněme jak moc umíš Euklidovskou a affiní geometrii?
-
@Everett_Young První semestr je jednoduchý, pokud v něm nevyletíš z matiky :D
-
@Everett_Young Tak to jo :D Aspoň víš do čeho jdeš :D
-
@Everett_Young Řeknu to takhle praktických oborů jako takových tu moc není, to spíš musíš hledat jednotlivé předměty, které většinou nejsou povinné. Programovatelné technické struktury jsou nejméně teoretické, ale záleží hodně na tom zda tě baví pro…
-
@Everett_Young Aplikovaná informatika je jeden z docela nacpaných oborů. Já byl na programovatelných technických strukturách a teď jsem přešel na Počítačové systémy a zpracování dat. Hlavní otázka, jakou školu bys radši? :D
-
@Everett_Young Copak jdeš na Muni? :D Ano, TSP jsou provedeny dobře :)
-
Maturita je oddechovka docela, jen ta matika dokázala spoustě lidem zavařit (resp 20% účastníků maturity z matiky). Co se týče těch scii. Z matiky i všeobecných jsem měl kolem 65 percentil... Potřeboval jsem 70 takže vyhozené prachy :D
-
@Everett_Young Myslíš tu invazi, kterou plánuje tajně ČR nebo jinou? :D
-
@svoa00 Dopadlo to jak se očekávalo, ale pochybuji, že je tohle konec. Bohužel, všichni víme jak politika funguje.
-
Snad je to nedělí na tak nenávistné tábory jak u nás ;)
-
@Montezuma3 Ti švábové jsou akorát velmi nepochopení :-)