Moorti
O uživateli
- Přezdívka
- Moorti
- Datum registrace
- Návštěv
- 87
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
ja neviem neako sa do jazykou navyznam a tak si to vyslovujem podla seba ale pride mi ze Jaime sa vyslovuje ako Chajme :D a tak mi to aj vyhovuje D: no neviem mozno sa mylim :D
-
Dakujem svoa00 . No mna potesil prístup autorou ze miluju knihu :) a tiez musim uznat Robb+Talisa a Jon je troska no nie uplne podla mna ako ma byt , skoda ze to lepsie nevysvetlily . A este raz znova Dakujem za preklad :D
-
nechcelo by sa to niekomu prelozit ?:D
-
-
svoa00: Hmm mas pravdu , to je dost smutne , ale stym asi uz nic nenarobim .
-
-
LoL , hmm a tywin ani pohnut prstom nemusel , aha tak to naznacoval potom uz aj v "seriali" ked hovoril ze niektore vojny sa vyhravaju dopismi . Hmm bolo to ale zakerne a troska by som sa este opytal ze bude mat Frey z toho neake sankcie alebo niec…
-
-
-
Mno Podla mna je serial pekny m spestrenim knihy :) a samozrejme skvela reklama !!! o knihe som nevedel pokial som nevidel serial :) hned ako som pozrel 1. seriu tak som si precital knihy teda zatial len dve :D a musim povedat ze niektore zmeny v …
-
-
oh zaujiamve :) dakujem :)
-
takže celý čas bol Smradoch -> Ramsay ??? lebo túto čast v knihe som tiež nepochopil na 100% :-D
-