Moorti
O uživateli
- Přezdívka
- Moorti
- Datum registrace
- Návštěv
- 87
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Ahojte ,ste tu niekto z drakthullu xD ?
-
V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Moorti 1. dubna 2013
-
tak čakam na titulky xD a bude to fajn ! :DV diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Moorti 1. dubna 2013
-
-
Ja by som tam pridal aj Sylera :) z Hrdinov :)
-
-
-
-
-
Som sa z kamaratmi bavil o tom ako by mohla skoncit piesen :D a zhodli sme sa ze na zeleznom trone bude sedet Hodor :D a padli take mena ako " Hodor uchvatitel :D Hodor-chan :DDD " :D
-
-
-
-
-
Pozerá niekto z vás novy serial Charlie Sheena ?:D jasom to dnes začal pozerať a musim povedať že to ma potencial :D sice neni to take dobre ako dva a pol chlaap ale zabavilo ma to :) vtipne sceny su naozaj vtipne :D a si ce je tam niekedy vystrel d…
-
-
-
-
Boze bratia Bryanovci prehrali ....:(
-
-
SAgan neni kral Sagan je niečo ako boh :D nechapem z neho :)
-
no ja nehra odkedy som zacal citat piesen :D dakujem ze sa tu bavite o wow a mna chyta abstak ! :D
-
sorry za velakrat použiteho slova "týpek " :D ale nazivam tak vsetkych kto neviem čo su zač :D
-
Spilberg je podla mna ten typek co stoji za tym typkomv cervenom ... ma ruku na cele ako keby sa pozeral na hviezdy
-
-
mno amam dalsieho ten činan z gitarou je Cui Jian tusim otec chinskeho rock n rollu to je ten medzi pytagorasom a leninom :)
-
ja ho mam je to urcite on Pythagoras jho drzi za rameno , teda ten sa mi nanho podoba tiez
-
a vedla Fidela je Marlon Brando Ako Krstny otec :)
-
napravo hore od cezara neni nahodou Usama ?:D teda aspon mi ho pripomina