Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Hildegarda Ok :) Tak já si od Tebe něco přečtu. Od Flankera taky. Píše i Nevada?
-
@Hildegarda Skoro všechno =D
-
@flanker.27 Přesně tam :!: =D
-
Hm, první kolo od doby, kdy jsem tu. Že bych taky něco vytvořil, aby toho bylo víc a někdo prohrál? :D P.S. Převažují tu na fóru dámy, takže jenom otázku jestli ve výsledných dílech převažují nestravitelné slaďáky nebo ne? :D
-
-
@Thorar =D Ale jo, vyhodil mi to na facebook kamarád, že to je fajn vtip, už pár hodin se mu intensivně posmívám.
-
Jak dopadají babince jinde... aneb buďme vděční za zdejší dámy. http://www.emimino.cz/diskuse/natrzeny-analni-otvor-67530/strankovani/7/
-
@Everett_Young Jo.
-
@Thorar Jo no, Theonovi se to přes ty kožený kalhoty líbilo víc :D
-
-
@PrdelNakopal Bleskurychlý
-
@MissUtahraptor A proč ten na Tvém avataru nemá peří? o.O
-
@MissUtahraptor Jop, taky jsem čekal, že Sam na zdi zhubne.
-
@Dreamer No mě se neptej... :D
-
@Dreamer V noci přijde @MissUtahraptor ! :D
-
Epic! http://imgur.com/gallery/cq1Ba
-
@JoeGyry Ještě ne.
-
@Černá_Alison Já bych zase úplně nesouhlasil. Podle mě je pro ženu spíš než vypočítavost důležité charisma a sebevědomí, které bude dobrým vzhledem posíleno. Spíš než manipulace s muži bych kladl důraz na dobrý pocit, který budeš mít, když budeš cen…
-
@Phoebea Nebo ho použije na to aby se udělala přes kožené kalhoty :D
-
@Everett_Young Death note. Začátek je fenomenální, konec velmi nudný. Zvaž sám.
-
@Dreamer To bych přece ani nechtěl! :) Snad to byl jen vtip.
-
@Petr489 No? A? Mel tam přijela suverénně ve dne :D Thats how Rohlík rolls!
-
@Dreamer Ale no tak, však to nebylo myšleno zle, jen mě zarazilo, jak vehementně se bráníš. Teda, dneska už jsem Ti zvedl tep a ještě nezklamal, super :D
-
@Petr489 To zase úplně asi ne, Davose tam vyzvedli taky, takže se domnívám, že řetěz zrušili kvůli přístavu, aby bylo možné obchodovat.
-
@Dreamer Zdá se mi to nebo se víc než Flankera snažíš přesvědčit sama sebe? :)
-
@Krisa A lůj =D
-
@Dreamer Bereš to moc fatalisticky :) K tomu lze jen podotknout - řekla jsi to sama :D
-
@skelet Ano, bavíme se tím právě všichni, proto to děláme :D
-
-
@Krisa co nenosím kalhoty (což neznamená, že jdu jenom ve spoďárech) a pořídila jsem si červený jelení lůj :oops: První, co jsem si představil byla Krisa jak jde oblečená ve spoďárech a loji.