Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 O minutu jsi mě předstihl :evil: =D
-
@Krisa @Dreamer Jen bych rád podotkl, že tohle jsou přesně ty reakce, které většinu mužů spolehlivě odradí od toho, aby vám řekli svůj názor, ne že byste ho asi chtěly znát no... Ale nebojte, já vás přece do ničeho nenutím ;) A tak, už mě znáte, mě …
-
@Krisa Neříkej, že Ti není příjemné, když se za Tebou chlapi na ulici otáčí, aniž bys měla na vodítku aligátora nebo tak. ;) Děkuji, jsem rád, že Tě bavím.
-
@flanker.27 Jop, Ale tak, myslím, že tohle nebude problém můj ani Tvůj :D
-
@Dreamer Protože mám pravdu nebo proč? :D
-
Flanker má pravdu. A já matně vzpomínám, jak jste všichni přikyvovali, když přišla Alison poprvé a říkala, že byste se měly snažit být krásné ne pro sebe, ale pro chlapy okolo ;) Co se změnilo, tenkrát, co si vzpomínám, všichni souhlasili? Samozřejm…
-
-
@Lady_Seans No jistě! Ale nikdo z diskutujících pánů neprohlašoval, že je spokojený a snažit se nemusí, neber to špatně. :)
-
-
Abych i já přidal svou trošku do mlýna. Funkční vztah je takový, kdy vás partner přitahuje i po dlouhé době a nezačnete se spolu nudit, jinak řečeno se vztah nevyčerpá. Už se dostávám k tématu :) myslím, že to, že se pro partnera snažíte být co nejh…
-
-
@Lady_Seans A navíc si myslím, že je to spíš nedostatek sebevědomí, co jsi posílala tu fotku, tak sice nevím, která jsi byla ty, ale všechny slečny tam byly velmi pěkné ;)
-
@Lady_Seans ;)
-
@Krisa Co Krokodýl?
-
@Blackfish Abych to upřesnil, Krisa jezdí na aligátorovi... @Lady_Seans Z toho si nic nedělej, to časem přejde ;)
-
@Lady_Seans Ale právě že vůbec ne, vtipná byla jenom situace, kdy jsme o tom dělali vtipy tak dlouho, až jsem Tě zmátli. Jinak kdybychom tě schválně nepletli, tak věřím, že bys to dala dohromady. :)
-
@Lady_Seans Když jsem si přečetl tvou otázku, tak jsem dostal několikaminutový záchvat smíchu :D
-
@Krisa Ale no tak, Kriso, neplač :D Všichni si z tebe dělají legraci, protože jsi veskrze oblíbený člen komunity a máš smysl pro humor, takže nám to projde =D
-
@Krisa A mohu-li se zeptat, co má s takovým veslem společného listí? Má to znamenat, že bys citlivě přiložila veslo k hlavě nebohé oběti a zatloukala ho listem? ;)
-
@Krisa Teda ono už je lehce trapné tě s tím neustále dráždit, ale nemusí být veslo k něčemu přidělané, aby to bylo veslo, jak jsi říkala? =D
-
@MissUtahraptor http://idioms.thefreedictionary.com/of+old
-
Drink to the health of the Henry of old. Pít na zdraví Henryho ze starých časů. Něco v tomhle smyslu, určitě časem vymyslím ještě něco lepšího :D Anebo mě někdo upřesní.
-
@Černá_Alison Bacha, aby tě Krisa nevzala po hlavě veslem ;)
-
@Černá_Alison A tak snad dohrávala bez košile ne? =D
-
Nemůžu dostat z hlavy melodii refrénu, je to mor.
-
@MissUtahraptor Zatím nejlepší Lyanna, co tu byla.
-
@flanker.27 Nenene, takhle to nefunguje :D Je to asi takhle. Martin potřebuje dějový zvrat, zavolá Rohlíka a zpětně ospravedlní, aby to bylo logické. Ne/Čtenář (nehodící se škrtni) potřebuje obhájit, proč linka s Mel v seriálu není naprostá sra***, …
-
Mám pro vás krátkou pohádku.
-
@flanker.27 Ha, počkej, určitě to bude Rohlíkův zásah, už to vidím, schválně, kdo tenhle trapný argument vytáhne první :D
-
Klasický jánabráchismus :D