Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada Tak zrovna Malazskou knihu padlých ze srdce doporučuji, čtení to bylo skvělé :)
-
Ha, mám čerstvou perličku, to vás pobaví, zrovna koukám na zprávy na BBC a směle tu prohlašují, že ti atentátníci z Bostonu jsou z Ruska a začínám v angličanech cítit protiruské nálady (média a ohlasy lidí okolo) je to fakt sranda sledovat, jak to d…
-
@Ugla Jestli se mohu počítat do místní antikomunistické ligy, tak musím poznamenat, že to není poznámka proti komunismu samotnému a opravdu by to tak asi bylo, nikdo se nám sem cpát nebude...
-
"Proč vykreslovat Stanise takovýho jaký byl v knize a nedát mu taky nějakej ten sexuální apetit" Protože ho neměl? Protože je to podle knih? Protože americké filmy "dle skutečných událostí" nemá nikdo rád? "proč vykreslovat Jona s Robbem takové ja…
-
@Lady Sansa Ty poměry tam asi nejsou takové jako u nás, ale odmítám brát jako platnou informaci americké dokumenty o tom, že tam žerou vlastní výkaly... nemyslíš, že kdyby to tam bylo opravdu tak strašné a špatné, tak že by to lidi snášeli? Jistě, e…
-
@flanker.27 Jde jen o detail :D
-
@Nevada Iron sky? :) Palin je tam prezidentkou, scény k nezaplacení. Ale počítám, že jsi to viděla.
-
@Ugla Nebo za mnou =D jasné. Já to nesnáším úplně stejně, jediná připomínka byla, že tvůj původní příspěvek byl moc jednostranný, s tímhle druhým se mohu velmi ztotožnit.
-
@flanker.27 Jméno Palin snad ani nemůžeš nevytáhnout bez podobného faux pax. Pamatuji, že říkala, že může ze svého domova na Aljašce vidět Rusko (obhajovala tím nějaké čistě konzervativní proamerické hovadiny) tohle byla jedna z reakcí:
-
@Branislav_Gepeto To je jistě pravda, ale to, že jsi masírován propagandou neznamená, že se jako inteligentní člověk automaticky přidáš na druhou stranu ne? Korejci tvrdí o Američanech stejné lži, jako obráceně ne?
-
-
@Ugla Odpusť mi mou mladistvou naivitu, ale nezdá se ti, že jsi až moc alergický na cokoli západního? Já vůči nim také chovám zdravou skepsi, ale že bych až stavěl Američany do role toho, kdo dostali Korejce do téhle situace a tak jsou vlastně ublíž…
-
@Hildegarda To víš, musel jsem to napsat, už je kvůli tobě ;-)
-
@baltim Tak to je Cat taky...
-
@Kolikokoli Dany je celkem oblíbená si myslím. Arianne taky nemusím. A nejlepší je Sandor a než se láskou sesypal, tak byl stejně skvělý Jorah.
-
@Nevada Dík, ale dneska nemám konfliktní náladu, Cat můžem řešit až mě někdo naštve v práci nebo tak :D
-
Radši bych se zaměřil na dnešek bý vámi :) já třeba netuším... Edit: Dostal jsem nápad jakmile jsem to dopsal :D
-
@Kolikokoli Já si nemůžu pomoct, ale Cat je nejhorší, je to sobecká sviňa, co se tváří, že je hodná, to nesnáším ještě víc, než když je někdo otevřeně špatný jako třeba Cersei. Cat je prostě nejhorší a moc mě naštvalo, že ji GRRM připojil zrovna k b…
-
Vyhlašuji soutěž o nejneoblíbenější postavu - za mě Catelyn :D
-
@Everett_Young Silný ženský charakter, který to natírá mužům... musíme zdejší slečny a dámy omluvit :D v každé je kus feministky.
-
Takže dneska Vargo Hoat?
-
Tak po nápovědě už můžem říct, že je to fakt lehký :D
-
Tak koukám, že se to tady zvrhlo na debatu typu "kdo nemá rád bezdějové knížky, lajk a subskrájb" :D
-
@Azazel Super, dík, tenhle musím mít ve své sbírce gifů... :applause:
-
Já se nechtěl přiznat, ale dočetl jsem to až na třetí pokus a trvalo to víc než měsíc, předchozí díly jsem přečetl všechny za jeden týden v rámci přípravy na přijímačky :D (znáte to)
-
@Branislav_Gepeto Když to budeš mít špatně ty a sveva, tak to bych se fakt nezlobil :D
-
Valar Morghulis... S GRRM spíš dřív než později.
-
nadstandartní = to co bychom my čtenáři rádi považovali za normální?
-
Hm, je hloupé jim říkat, jak mají dělat svou práci, na které vydělávají velké peníze a evidentně neinvestují žádné zpět, to je takový typicky český rys, řekl bych. Vydělávat, dokud, ti to nespadne na hlavu a pak si najít něco jiného.
-
Když to čtu, tak je mi z toho smutno, ale máš asi pravdu.