Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nepletu-li se, tak u vázaných vydání změnili obálku, při nátlaku ve zdejších diskusích, považuješ za možné, že by se něco takového stalo znovu?
-
Jsem chudý student a když už knihu kupuji, tak vím, že nebudu týden jíst, tak za to aspoň chci, aby byla krásná a když se kouknu do knihovničky, tak mít něco, na co být hrdý (vysvětlení předem, pro případ, že se někdo takový objeví)
-
Můžeš nějak přinutit Talpress, aby změnil ty obálky prosím? :D
-
Mě by úplně stačilo, aby to bylo udělané jako čtvrtý a pátý díl, ty vypadají dobře, ale za tohle by se měli stydět, vypadá to jako, kdyby to dělali studenti designu ve volném čase :wall:
-
Proto se ptáme, že jo... nemůžeš čekat, že vytáhneš téma dotazů a budeš dostávat samé hezké sluníčkové.
-
Tak tohle je fakt smutný... ty obálky jsou tragický. A mě se tak líbily ty na čtvrtej a pátej díl a najednou k nim první tři vůbec nesedí. Ten motiv rozbíjení věcí... větší práci si s tím dát nemohli, když už do toho máme investovat peníze a nekupov…
-
Tak jsem právě dokončil poslední stránky tance a je čas na krátké zhodnocení. Považuji ho zatím za nejhorší díl a to z jednoho jediného důvodu, moc se toho neděje, když knihu rozdělíte do dvou svazků, jako předchozí díly, tak ten první je absolutně …
-
@alek To je skoro stejné, jako prohlásit - Až Martin vydá sedmý díl
-
Ta dnešní mládež, nepoznají ani naše národní dědictví :roll: (kulturní samozřejmě)
-
@Gardien deninky :D tak to mě fakt rozesmálo jako máloco
-
Ned Stark si s tím taky nedělal hlavu :D
-
@M1on Co si pamatuju v knížce, tak už po černovodě byl nasranej jak sviňa a pak už to jen kulminovalo...
-
Mno, mě změny vadí hodně, ani se mi na ten třetí díl nechce dívat. A to jsem to stáhl už v pondělí ráno. Musím přiznat, že v Písni ani moc nejde fandit frakcím, ale jednotlivým postavám, takže to, že sahají negativně na jejich charaktery mi přijde j…
-
-
@Hildegarda Holt jste pili málo piva =D
-
@Hildegarda Tak to sem musí přijít i nějaký o Česku :)
-
-
-
@flanker.27 A žížale narostly rohy, jasné :D Jinak ten králík je můj hrdina, je skvělej.
-
@sveva http://nooooooooooooooo.com/
-
@sveva :anxious: Sakra, to abych si smazal profilovku, dík za upozornění.
-
@Hildegarda Aha, tak to se omlouvám, já jen pro jistotu, po posledním vtipu v angličitině, co jsem sem poslal se dohadovali půl dne, co to má znamenat, jestli pamatuješ na ten, s těma zeměma :D
-
@Hildegarda blow away 1. To kill by shooting, especially with a firearm. 2. To defeat decisively. 3. To affect intensely; overwhelm
-
@Hildegarda Pointa je v tom nápise :)
-
Ten okamžik, kdy zjistíte, že místo bostonského maratonu běžíte Běh Terryho Foxe "Tak co maraton?" - "Bomba! Necítím nohy!" - "Tak to jsem rád, že se vám to vydařilo." Někteří závodníci měli takovou radost, že mávali rukama, někteří až 50 metrů.
-
-
@heavy_head dává další?
-
-
-
@MissUtahraptor Nějak nechápu, na co narážíš, povedlo se mi někoho urazit? Hodně?