Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nejhorší je Romeo, Julie a cokoli, případně jakékoli parafráze typu Petr a Lucie a podobný mory.
-
Cyanide and happines forever! ;)
-
@Krisa dneska snídala vtipnou kaši :D
-
@brbr největší rýpal jsem obvykle já, ale dneska si to zasloužíš, gratuluju =D
-
@Phoebea Přesně to jsem tady říkal celou dobu a fakt nechápu, co proti tomu může kdo mít.
-
@Kolikokoli Ale může ti být upřímně jedno, že tohle prohlašuje americký instalatér, že jo :D
-
@Hildegarda Jo, budu studovat dál :D
-
@Hildegarda Já například s maturitou sehnal práci, kde beru 25 mesíčně a mám bydlení a jídlo zadarmo zlato ;) Jo, tohle je poslední.
-
@Hildegarda Maturita není braná na VŠ, což neznamená, že není důležitá, jde s ní sehnat práci, všude ji chtějí a tak. Takže se výrazně vymezuji proti její degradaci na směšnou frašku.
-
@Hildegarda Co já jsem dělal, tak sice jsou dvě úrovně, ale neberou se nikde a nikam, takže je nesmysl dělat si problémy s tou vyšší, že jo...
-
To je svatá pravda a učit by se to rozhodně měli, ale ne z toho dělat maturitu a už rozhodně ne stejnou jako já na gymplu.
-
Jistě. Ale to je součást vzdělání, ne maturitní zkoušky, tu už by měl každý dělat z toho, čemu se bude věnovat. Instalatér z vyměňování trubek a tak dál. A ještě než začnete žehrat s doktorama a Májem, tak já byl na gymplu, což značí všeobecné vzděl…
-
@Phoebea Díky :D
-
@Benji Jop, ale je to součást všeobecného vzdělání, které by měl mít kdokoli, kdo se na medinu dostane. O instalatérech ale v tomto ohledu mám jisté pochybnosti.
-
Jo no, navíc nepotřebuju aby mi instalatér při výměně trubek recitoval Máj, takže nechápu, proč to dělali i pro učňáky.
-
@Lady Sansa Díky :) ale fakt tu šlo o to, jestli si ostatní taky myslí, že náš vzdělávací systém jde do kopru za nadšeného doprovodu přístupu studentů ke vzdělání, když má každý nějakou univerzitu jistou, i kdyby se sebevíc flákal.
-
Jo, já vím, že učňáky to měly taky, ale 99%? To sou i gymply, prostě si nemůžu pomoct, ale přijde mi to jako katastrofální výsledek nejen našeho školství, ale hlavně studentů...
-
Samí exoti? Klasika čj+aj+bio+chem. A státní maturita byla směšná, otázky v češtině na dobu březosti vlčic a barvu šátku Ferdy mravence mě velmi znechutily (byla to orientace v odborném!! textu) To jsem si fakt říkal, co že jsme na tom gymplu osm le…
-
No ty... prkýnko. Tak to bych dlouho mlátil hlavou do zdi, kdyby mi to nebylo úplně jedno.
-
1,2,3,5 a 6 tragický. Nad čtyřkou bych uvažoval, než bych si ji nekoupil.
-
@Krisa @Nevada Tak to se připojuji, poslední dobou mám ze zdejších příspěvků lehce WTF pocit.
-
To je cena pro Montezumu :D
-
Verbal má nejlepší komentáře z čsfd :D
-
@Nevada To je prd trest, když to nepíšeš ručně ale kopíruješ přes ctrl-c ctrl-v :D
-
@Dreamer Já nosím skvělej účes, ten by se ti líbil, jmenuje se "spím na pravé straně" =D
-
Nejlepší ten nápis úplně dole, ten mě rozsekal :D (na obrázku s poníkem)
-
@Krisa No práávě, pie, and delicious one =D
-
@Krisa Zase vedle, to je Grumpy cat ;) (hoď si to do googlu, jestli neznáš) P.S. Je to hrozný, když ti někdo odpovídá na něco jinýho než říkáš, že jo :D
-
-
@Melindaaaa Ne na dlouho Muhahaha! :D