Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@sveva Seš moc dobrá, pro Tebe bych musel udělat speciální kategorii :D :D (a to by pak zas bylo - "to byl podraz" a tak)
-
@flanker.27 Vyhlašuji vítězství, obsadili jsme střed bojiště!
-
Co za věci to dělám pro lásku ... ;) A leckomu ten deflorátor nedojde jsem právě myslel, je to narážka jen na jeden konkrétní rozhovor.
-
-
-
@sveva Mám ještě jednu poslední, kterou jsem dokončil příliš pozdě a považuji ji za své mistroské dílo, bylo by škoda, kdybych ji aspoň nezveřejnil, když už jsem si s ní dal tu práci. Deflorátoer z Mohylova má stejné jméno, láska přinesla mi jenom…
-
@MissUtahraptor Co já vím, tak neměly, co jsi odpověděla? (Laurdes to určitě opraví/upřesní)
-
@sveva Dík za uznání :D
-
-
@flanker.27 Rozkaz pane!
-
Nejlepší je Up!
-
Dont worry, be Tywin... ;)
-
Kašli na horor a dej Mary a Maxe ;)
-
To bude tím, že byla z knížky...
-
Taky taky, jestli @flanker.27 naplánuješ nějakou důmyslnou sabotáž, tak můžeš počítat s vojínem Anvilem. Sir, yes sir.
-
@Montezuma3 Vzhledem k tomu, že se hranice posunula nahoru stejně poletíš trebuchetem :D
-
@Nevada Díky, ten soundtrack je skvělej!
-
@Kolikokoli Voni v Západozemí všichni lítali v tričkách a kraťasech, že jo, jenom Malíček, ten nosil plavky jako Borat...
-
Jo, jinak za mě taky modrý ;)
-
Pády do bahna mi taky nevadily, ale z popisu Dračího kamene to tam celé vypadá jako kobka. Jó čepice, vidíš, dobrý detail +1
-
-
-
@Nevada @flanker.27 Je fakt skvělý sledovat, jak se v zásadě vždycky shodneme nezávisle na sobě :D
-
@Gardien Já sem jenom chtěl trošku pošťouchnout Miss Utahraptor :D
-
@Gardien Ne
-
@Everett_Young Já jdu po reálnejch charakterech (hlavně) a nějaký pěkný filosofii, hudbě a kameře, když jde o východ. Běhání po vodě a létání jakožto i nereálnost klanu létajících dýk, hrdiny i Tygra a draka mě štvala a je to důvod, proč dávám předn…
-
@Krisa Vždyť jsou roztomilí :)
-
@Everett_Young =D Jo no, chápu, svět je plnej názorů.
-