Seans

O uživateli

Přezdívka
Seans
Datum registrace
Návštěv
638
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Černá_Alison Osm let, tři hodiny týdně, kdo by si toho nevšiml! A navíc mě to nevzrušovalo, ale neuvěřitelně vysí*alo, takže tak. Já žiju početným životem, takže žádný velký nemravnosti bohužel nabídnout nemůžu :-D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • @Černá_Alison Kušuj s biologií! Za celých osm let mi utkvělo jenom věčně spadené ramínko naší učitelky Rézinky, takže když mě sestra žádala, abych jí vysvětlila trávení a laktózy a takový srandičky, tak jsem musela uznat, že je ještě hodně naivní, k…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • @Černá_Alison Já jsem si právě myslela, že je to jenom takový předsudek, ale když jsme bydleli u jednoho pána ve Walesu, tak to byla vždycky solidní sprška, hlavně když vykládal zdlouhavé historky z dětství. Ale to jsme asi jenom měli štěstí, takové…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • @Everett_Young Mě se to docela líbilo, ale taková pecka to zase nebyla, prostě to je první německý film, co mě napadl. Ale Daniel Brühl je mi strašně nesympatický a tu matku jsem měla celou dobu chuť zastřelit. @Dreamer Hovořila jsi už někdy s Velš…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 17. června 2013
  • V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • @Dreamer Francouzština je přece boží krásný ušlechtilý vznešený a hlavně neuchrochtaný jazyk! Já bych se na filmy ve FJ dívala od rána do večera :twisted:
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 17. června 2013
  • @flanker.27 Co teprve já a seriály! "Vidělas poslední díl Doktora?" "Ne" "A koukala ses vůbec na tuhle sérii?" "Ne" "Ty se nedíváš na Doktora?" "Ne" "A znáš to vůbec?" "Ne" Místo Doktora si můžete libovolně doplnit 99 ze 100 seriálů :-D
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 16. června 2013
  • @MissUtahraptor Och, Applejack, moje hrdinka :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Seans 16. června 2013
  • @Branislav_Gepeto A nemáš doma nějakou pravou, moc bych chtěla vidět fotečku tebe v tamté tradiční věci. Prosím prosím prosím :-)
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 16. června 2013
  • @Krisa Ne že bych to jako znala, ale je to fakt dobrý :-)
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 16. června 2013
  • @Thorar Já teda nevidím důvod, proč by to nešlo :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @Thorar A kdo říká taneční skupina, vem prostě bandu kamarádů, pučte si šatičky od svých přítelkyní/manželek a hurá na hrad! :-) :dance:
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @Everett_Young A co? Kdyby to tak bylo odvždycky, už by to nikomu nepřišlo :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @Thorar A nejsi trošku vybíravej? Až sem ty hodíš svoji vlastní fotku nějakých pár líbezně se tvářících kamarádů u hradu, já možná i holky překecám. Uznávám, tahle není nic moc, ale nechce se mi nic hledat, tak se spokoj s tímto :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @Thorar Tak dlouhou ruku nemám. A ne, nejsem, to jsem si netroufla dát si sem náš soubor, to bych se o sobě ještě něco nehezkého dozvěděla :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @M1on No jo, kluci asi obvykle na zámcích nedělají líbezné fotky v souborových šatičkách, co? Tak nic... :-D A to si piš, že je tam špatný výběr. Na skladě by byly tyto kusy: 1) sice 2. na MS Evropy, ale neskutečně protivná, jede do Irska a všichni…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 15. června 2013
  • @Everett_Young Poté, co jsem se jedním zbloudilým šípem trefila v kůlničce do mamčinýho plakátu Morrisona, přímo do prsou jsem toho radši nechala, protože ona z toho byla hrozně nešťastná :-)
    V diskuzi Hobit Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Everett_Young Satane, jdi se vycpat :evil: / :-D Proč nikdo nemůže narůst tolik, kolik by potřeboval. Já jsem vždycky chtěla mít metr osmdesát a zaseknu se na 160-163 cm (jak kdo mě měří), kamarádka má dva metry a odjakživa chtěla být malinká, aby…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Everett_Young Ne, to já v sextě jsem měla potřebu světu dokazovat, jak je nudný a že potřebuje osvítit nějakým růžovovvlasým magorem, teď už jsem tak nějak do toho nudnýho světa sama zapadla. Ale jinak mě, když jsem byla malá, zrzavá a roztomile h…
    V diskuzi Hobit Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Kachítos Tak to se omlouvám, já si nedokážu představit, že bych mohla mít net v mobilu, takže mi to nedochází. Já mám takovou tu nerozbitnou Nokiu, takže to ani není moc možný :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Černá_Alison Bylo by to možné ještě jednou a pro nás blbečky trošku detailněji. Já to chápu asi takhle: Ty si píšeš (?) s Jarlou a chválíš jí její povídky anebo ty máš rozdvojenou osobnost, anebo jsi Jarla a předstíráš, že jsi někdo jiný a prostě…
  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Černá_Alison Moje šílené teorie, že jsi druhá Jarla nebyly nikdy pravděpodobnější. :-D A joo, mě to teda jednou zakázala, a tak jsem asi pět minut trucovala a pak jsem si přiznala, že je to moudrá žena :-)
  • @Askia Proč všichni milujou zrzky? S takovým přístupem mají pak tuctový blondýny smůlu. :-) Zrzkou jsem měla tu čest být do svých patnácti let, pak jsem byla asi tři měsíce růžová a potom se mi to začalo dělat do pochcané slámy. A spoustu lidí mi …
    V diskuzi Hobit Komentář od Seans 14. června 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě