Seans

O uživateli

Přezdívka
Seans
Datum registrace
Návštěv
638
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Hm, teďka mě to nějak chytlo, takže mám rozepsanou druhou povídku a s trochou štěstí ji i dokončím. Ach, kde jsou ty časy kdy nám Jarla zakazovala jenom ceknout, jestli jsme poslali nebo ne :-)
  • @Branislav_Gepeto Knihu jsem číst musela a neuvěřitelně jsem se při tom bavila. Podle filmu kvalitní referát neuděláš a z netu to opravdu neobšlehávej, protože ti to nic nedá a AK patří ke knížkám, kterou si aspoň jednou za život prostě přečíst musí…
    V diskuzi Lampárna Komentář od Seans 14. června 2013
  • @Kachítos Já teda patřím do asi většiny a Carice mám hrozně ráda a tohle je super! :-)
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 14. června 2013
  • V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 14. června 2013
  • @BenNevis Já jsem taky četla nějakou kopii tvajlajtu, bylo to české a jmenovalo se to myslím Dvě věže, Dvě zrcadla, Dvě růže nebo tak nějak, nechce se mi to googlit. Člověk aby se divil, kolik se najde pilných duší, kterým se chce to Stmívání prostě…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Seans 8. června 2013
  • Milé dámy, toto není problém typu rozbil se mi počítač, poslala jsem nahý fotky do Blesku a teď mě vydírají, nevím, jaký si mám koupit mobil, takže to nepíšu do poradny, ale sem. Musím se rozhodnout mezi dvěma možnostma a jsem úplně bezradná :-( a)…
  • @Krisa Sranda je, že pravý význam slova gladiátor jsem zjistila až asi v páté třídě, v dokumentu o Koloseu, nevadí. Jů robot! Vypadá to, že homemade oblečky vévodí všem hračkám. Já jsem potom měla ještě klasicky nějaký princeznovksý šaty, ale brácha…
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Krisa Gladiátorksý obleček asi skončil ve Šlapanicích, ale nějaká nádhera to zase nebyla. Mamka ze starých polystyrénů/molitanů/nevím, co to je za materiál, udělala návleky a potom vestičku a pláštík a brácha to dostal k narozeninám a mě to tak nad…
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Branislav_Gepeto Já mačkám nic nevytýkám, jenom ať nesmrdí, neroznáší vzteklinu, nežerou, nepotulujou se moc, nelekají mě, když jdu za tmy domů, nevřískají při tom páření,jinak jsou to moc prima zvířátka :-D
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Krisa Plyšáky jsem já nikdy nějak moc neprožívala, jenom svého prvního plyšáka řepu/ananas/brambor/jahodu Cyrila, méďu, kterýho jsem ve druhé třídě vyhrála v německé soutěži a polštář Křemílka (všichni už jsou chudáci po těch letech dost dodělaní).…
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Krisa My naštěstí máme ještě tři mladší sourozence a jednoho na cestě, takže se vždycky vymlouváme na ně, když chceme něco takhle uchovávat :-D Přinejhorším putuje do univerzálního domu ve Šlapanicích, kde dřív bydlela babi a teď je to takový "chat…
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Krisa Tu mám (akorát žluto-oranžovou)! Kolik jsme se s ním s bráchou navozili a teď je pořád v kůlně a je nám ji líto vyhodit. @Nevada Děkuji moc
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @všichni milí gratulanti Děkuji vám všem hrozně moc, s tou tatrovkou si ještě rok počkám, ale nevadí. A už se mi Vašek s bráchou nemůžou posmívat, že jsem malá náctiletá, to jsem ráda :-)
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • Mačky jsou super. Pokud se vám v noci pořád nepáří pod oknem :evil:
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Krisa *dojaté setření slziček* vy jste na mě všichni tak hodní, bééééééé *opětné propuknutí v srdcervoucí pláč*
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Kachítos rozkošné :-) @Blackfish Hlavně Hodor a Theon, to je fakt peklo :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Seans 6. června 2013
  • Haha, za rok už budu moct řídit kamión. (Já vím že je to hrozně egoistické a kdyby tady každý psal, že má narozeniny, tak bychom tu nedělali nic jiného, než gratulovali, ale dvacet vám přece jenom není každý den, tak mi to prosím odpusťe :-) )
    V diskuzi who is who Komentář od Seans 6. června 2013
  • S bráchou jsme se vsadili, že se za jeden den naučím říkat Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch, tak teď jedu pořád dokola tenhle song, abych to vůbec dotáhla do konce :-D @Krisa Místo učení já taky nikdy neprovádím nesmyslné…
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 6. června 2013
  • @Dreamer Mě se víc líbí ty kolový, to bych mohla cyklistikovat v šatech a nikdo by se mi za to nesmál (sice normálně jezdím v sukních a šatech, ale moje okolí s tím má hrozný problém :-)) @Tom fčko, to chci! Ale áčko taky není špatný :-D
  • V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Seans 5. června 2013
  • @Černá_Alison To je super, moje pravnoučata si u toho budou povinně čistit zuby :-)
  • @Krisa @Černá_Alison Jste na mě hrozně zlé! Já si jdu pustit gregoriánský chorály a semka do smrti smrťoucí už ani nepáchnu :-)
  • @Krisa Mě zase ten vlevo, co mrkl. Je to možný, protože je to třída sestřenice bývalé holky mýho bráchy, ale spíš asi ne :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Seans 4. června 2013
  • @Černá_Alison Ne, fujky, to už radši toho Fabia :twisted:
  • @Krisa Co, odkud? Svět je malý a o náhody tu není nouze :-D
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Seans 4. června 2013
  • Právě jsem se na Ahmedově stránce a Fabiově efbíčku/fejzbuku dostala tak hrozně neelegantní neslečnosvský nebaletkovský chrochtavý záchvat smíchu, že bych se měla jít zavřít do kouta a číst si tam knihu o svatých, kterou jsem dostala kdysi k narozen…
  • V diskuzi Obrazárium Komentář od Seans 4. června 2013
  • @Krisa Ten borec je tak romantický a přitom tak hravý. A jeho neslizký zjev taky musím připomenout. To je fakt dokonalost! :-) Máš těch fotek dvanáct? Těď jsem dostala zvrhlý nápad na bráchův dárek k narozeninám. A když ne to, tak aspoň ty mořský p…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě