Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
prostě nejlepší MUSE
-
no já si písničku oblíbila až teď a teď jí poslouchám pořád =)
-
-
Doposlouchán Silmarillion a teď se vrhne na Húrinovy deti.
-
no já se v takovém jednou programu učila a není to zas tak těžký ;-)
-
obří plakát Thorina byl na nám. Míru na jedné budově taky bych brala nějaký takový. jinak si myslím že obrázky jsou udělané v počítači ne? není zas takový problém vzít fotku herce a předělat jí v nějakém tom programu.
-
někdo tu psal že poslouchá audioknihu Silmarillion. dá se to někde sehnat nebo si to musím koupit? S audioknihou nemám zkušenost tak nevím.
-
neplánovaně po 3
-
tak podruhé a nuda žádná spíš vychutnávání zvláště bojových scén. nic bych neubrala.(jsem ráda že jsem fan tolkiena a né běžný divák) jinak mapa je ve formátu A4 a na zdi mám po touto zase Středozem
-
Tak a dnes znovu na Hobita, tak snad se nebudu nudit jako někteří.
-
heh dík. Už nevím jakou mapu bych si ještě udělala mám tuto pak Středozem a Westeros.
-
-
tak ten kdo má kamarády kteří mají rádi Hobita mají štěstí. já chtěla jít na hobita podruhé,ale nemám nikoho kdo by chtěl jít. buď už ho viděli a podruhé už nechtějí nebo to není jejich šálek kávy a nebo chodí do kina jen na horrory a i když LoTR ma…
-
No mě tedy herec dokáže nalákat do kina, ale už né tak jako když jsem byla mladší =D
-
Normálně klasiku 2D s titulky. Poprvé si to nenechám zkazit dabingem, ale chci jít ještě jednou, ale nevím zda bych 3D přežila. ještě jsem na 3D filmu nebyla. jen se školou a takovém tom krátkém filmu o dinosaurech či o čem to bylo. Ale uvažovala js…
-
KONEČNĚ!!!! tak dnes konečně viděla Hobita a šla bych hned znovu. Jinak ve Slovanském domě žádná přestávka není.
-
moje oblíbené česká a anglická
-
8-O no to snad ne, ale u Martina člověk nikdy neví :-D
-
jeho budoucnost by byla dobrá :king: :-D
-
ja bych tedy Gendryho a Aryu viděla ráda pohromadě. a Arya by nemusela klesnout na roznášení piva. to si spíš polepší vždyť je to Ser Gendry of the Hollow Hill =D Gedry a Arya a Daenerys a Jon to je můj happy end v který doufám =P
-
spíš to budou bublinky.ten jelen je podle mě opilej
-
-
-
jo lepší Dany si nedovedu představit a jsem nesmírně ráda že jí hraje právě Emilia a ne Tamzin Merchant z tudorovců ta by byla strašná.
-
:-D jo já si ho nasadím a v kině si na mne někdo sedne =D
-
škoda že na premiéru nejdu. a jediné co bych si mohla vzít je prsten =D
-
ja jsem teda spokojená, ale asi je to tím že už hořím nedočkavostí a jsem ráda za každý nový materiál =)
-
no když zahlédnu nějakého který se mi líbí a mám po ruce foťák tak neváhám =D