Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
včerejší koncert MUSE byl naprosto dokonalej ještě teď nemůžu pořádně mluvit jak mám ochraptěnej hlas. :-P a viděla naprosto úžasně 5 řada a super výhled na Matta =D
-
bez Star Wars bych asi nevydržela.
-
jo to znám když slyším písničku a nevim jak se jmenuje nebo kdo jí zpívá. to vždy zkouším psát ty slova do vyhledávače a ono mi jí to vážně někdy najde.
-
anonymita je docela hezká věc
-
no já žádný kostým taky nemám jedině trička Stark a Baratheon. jedině že bych kolem sebe omotala nějaký ten lehký šátek a bude ze mně děvka KL ale to se mi moc nechce :-D
-
ale žádná promenáda v plavkách pánové
-
trochu jak Cruella :-D
-
-
ehm.. ještě že jsem už po jídle
-
-
jako moderní Meera super.
-
boty pro Daenerys http://agameofclothes.tumblr.com/post/32088726308/a-modern-day-targayren-needs-these-pucci-shoes
-
zajímavá stránka. http://agameofclothes.tumblr.com/ některé modely nejsou špatné
-
no kdybych letos měla nějakou dovolenou a slunila se někde u moře tak potom byhc mohla jít za někoho z Dorne tmavé oči tmavé vlasy a po opálení snědší pleť.
-
Seriálová Y je nejlepší a mnohem hezčí než jí popisuje kniha díky Bohu. A na Cimrmana nic nemá =P
-
to jo a každý mě pustí páč všichni přeze mě vidí :-D
-
ale to taky :-D ale s koncertama to mám stejné já se tedy vždy snažím být úplně nejblíž což se mi docela daří druhá třetí řada to je moje 8-) tento měsíc se chystám na MUSE tak snad se poštěstí a dlouháni budou doma
-
no já vždy řeknu já rostu, ale do země 8-)
-
jo taky se hlásím do klubu trpaslíků, ale ty co měří 170 a víc a stěžují si tak ty tedy nechápu. brbr: už si od někoho slyšela větu - jé ty si tak malá. pokud ne tak si nestěžuj a raduj se =)
-
ano a s našpulenou pusou
-
hmm tak já se na nikoho asi nehodím. možná Arya koňská tvář :-D ovšem před klučičím střihem
-
líbí se mi jaké má Deny na šatech zlaté jakoby brnení http://www.fanpop.com/spots/game-of-thrones/images/30129686/title/daenerys-targaryen-photo?ir=true
-
no já se na fler chystam také prodávat a nějaké nápady mám co se týče GoT ale nevím zda se mi podaří to dotáhnout do úspěšného konce. Až to bude hodím sem odkaz.Ale nic zázračného nečekejte XD
-
Tyrion? on je mrtví? teď si vůbec nevybavuju jak končila jeho kapitola.
-
ne to ne já tam jsem už dýl jak dva měsíce a vše je v pohodě podezření nemají tuhle neplacenou práci mi nabídla jako abych měla praxi jenže nějaké doplňování do tabulky mi je nanic.
-
mám menší problém s úřadem práce. už jsem v evidenci víc jak dva měsíce a teď mě chtějí poslat na veřejně prospěšné práce a nevím co mám udělat. jelikož mám brigádu načerno a beru víc jak 4000 (což je nějaká ta norma co si můžete jakož to člověk v e…
-
když jsem tuto fotku Clive Russella viděla poprvé myslela jsem si že je to Jeremy Clarkson z Top Gearu ovšem s fousama XD ale po druhém mrknutí jsem usoudila že to asi nebude on XD a taky že ne (díky bohu) XD
-
Tak dočteno. šetřila si to a teď je přečteno. Teď jen doufá, že Jon bude i v další knize. S tímto koncem se nehodlá smířit! =( snad nějakou roli sehraje rudá kněžka...