Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
a ještě Jiného zničí valyrijská ocel ne?
-
no jsou uprostřed války nemůžeš čekat že bude chodit načesaná a upravená. ale jinak souhlasím je hrozná a ještě taková šmudla no XD
-
Táák konečně Robb Stark no a konečně vidíme a slyšíme Jeyne
-
myslím že Reedů se nedočkáme.
-
zkus video na youtube
-
zajímavé takové poklidné. záběry pomalu se střídající to se mi líbí alespoň čas si vše prohlédnout a vidíme i Stanisův "slavný" stůl moje představa se s tímto nedá srovnat. Hezké ale Seven Devils je lepší. A dost těch trailerů my už chceme první díí…
-
normálně v premiéře na HBO a tam to bude v originále, na dabing bych nikdy nekoukala
-
taky věřím a i doufám v R+L=J v jinou nechci věřit a Ned + Lyanna to bych asi nezkousla.
-
-
minule jsem chtěla vědět kdo je v posledním traileru (The More You Love) v 0:52 Theon + někdo a podle The Daily Raven to je Osha.
-
no některá jména mi dělají problém i teď
-
No nedalo mi to a tak jsem si našla na internetu první díl s dabingem páč jsem to vždy přepínala když na HBO dávali Hru česky. Ale teď sem se musela smát, ve scéně kdy přijíždí král tak Arya označí Jamieho na Chaime či jak to řekne XD to už je moc. …
-
všechny fotky pohromodě a k tomu pár nových http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20470532_20578535,00.html
-
XD uvidíme jaký bude v seriálu. Třeba to dotáhne na psího oscara
-
Jon a Duch http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/game-of-thrones/season-2/Misc/ew-bts-photos/Set 2/203b5ed04989_FULL.jpg
-
zadarmo? tak to se neradovat předčasně abych se tam vůbec dostala.
-
na WinterIsComing jsou další fotky http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2012/03/gendry-waters.jpg http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2012/03/shae.jpg http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2012/03/varys.jpg http://winterisco…
-
Sophie to opravdu sluší. tady na té mi připadá že Jamie má víc hnědé vlasy než v první řadě. Ale neva. http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20470532_20578157,00.html?stitched
-
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_m0wb4vm3tK1qfimijo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331892141&Signature=XifWXDTAbRTNzGMWJNqnQjFzk08= ha Tyrion XD ten se teda tváří. I když v porovnání s ostatními …
-
überkiller: nápodobně XD dneska jsem skončila můj nemší domácí maraton, ale nevadí klidně si ho ještě zopakuji v kině =)
-
na winteriscoming byla zveřejněna fotka Jaqen H'ghar http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2012/03/jaqen-hghar.jpg mě připadá jako sympaťák :)
-
Huréééj dva premiérové díly. No to nesmím zmeškat. Naštěstí jsem Pražák =P A nevíte zda budou s titulkama? Jestli ne tak to si ještě rozmyslím.
-
Durexxx: Ja bych řekla že jo. Snad to je jen světem a bude mít vlasy více políbené ohněm. Spíš mě zajímá kdo je 0:52 nějak to nemůžu rozluštit je to až moc rychlé.
-
já doufám že Arya
-
tady je video - o vytváření zbraní. A kde jsou nové záběry a myslím že i na Jeyne v 1:00
-
miss: aha moje chyba sorry :) tak Loras je v 0:13 za Catelyn. a pak 1:31
-
Zkoukla jsem dokumenty na edně a teď mě mrzí ještě víc že tam nejsou titulky.
-
-
-
ano tyhlety zimní dny jsou na tvoření ty nejlepší.