Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
"pod pokličku" XD hezky řečeno XD
-
-
To spíš na anglickém nejsou. Proč taky? Ale na českém bych titulky očekávala.
-
tak to pro mě jako slabého angličtináře je DVD na jednu věc...a ještě za takový prachy to si raději zaplatím na netu a stáhnu.
-
Taky bych řekla že romantiky tym moc není. Co se týče nových ukázek, opravdu moc rychlé Ashu/Yaru jsem skoro nezachytila, až na podruhé a nic moc. Jinak už se nemůžu dočkat a doufám, že to co tam bude oproti knížce přidané mi nebude tak vadit.
-
No tak mě se pořád nelíbí i když jí Martina konzultovala s Martinem. A knihu si kupuji především kvůli obsahu, ale mám ráda když je i obal hezký a líbí se mi. Ale myslím že si časem zvyknu.
-
Jsou jednoduché ale hezké, hezčí než české. Jediné čeho se bojím je, že až vyjdou všechny nebo skoro všechny díly, tak aby neudělali další vydání s těmito přebali. Už se to tak jednou stalo Sestřenka je blázen do Twilight já vím... mno a má teď knih…
-
-
no můj názor se nezměnil pořád se mi nelíbí ale jediné co mohu udělat je se s tím smířit. Jinak nejvíc se mi líbí Bouře a Hra.
-
Já teda jinou možnost než koupit nemám =( Hostinu jsem nečetla a nevázaná verze se nikde koupit nedá a stejně raději mám vázané. Jinak se musím opravdu smát na pohled prasečího rypáku, i když je to spíš k pláči.
-
no nic moc opravdu.
-
úžasný mohl by tak začít jeden díl XD
-
Neee na Tera Novu jsem koukala a docela si jí oblíbila =(
-
chtěla bych je oba doma =P
-
The Simpsons intro a Game of Thrones Parody http://consultingdovahkiin.tumblr.com/post/18770717766/chewiejr-the-simpsons-s23e15-intro-a-game-of nejlepší XD možná to patří do jiného fóra, ale ať se to dá kamkoliv musíte si to pustit.
-
Teď mě tak napadlo Florence Welch jako Melisandra. Je jí tak trochu podobná. Melisandra s pánem světla a ohně a symbol sedmi. jako by písnička byla napsaná přímo pro ni a pro GoT XD
-
já nečetla ještě ani Hostinu čekám na vázanou.
-
Jo Starky mám ráda taky i Sansu na začátku jsem jí taky nemusela ale teď mi už tak nevadí. Jon ten je pro mě nejlepší ale Lannistery nemám ráda.
-
Tak to vypadá že Malíček by vyhrál nejméně oblíbenou postavu. Koho nemáte rádi, koho nesnášíte? Já nevím asi Joffrey je moje nejméně oblíbená postava jo a taky Theon.
-
no to je Sandor Clegane proti nepříteli?
-
Cold Winds je dobrej ale nejvíc se mi líbí asi poslední spojený s hudbou. Působí to na mě tak víc emocionálně nebo co. Hudba udělá hodně.
-
prostě velice povedené jak trailer tak hudba zde si můžete poslechnout celý song
-
Já Sansu v první řadě moc nemusela ale ve Střetu a v Bouři jsem si ji docela oblíbila. Ale Theona toho si neoblíbím snad nikdy.
-
WOW čím víc se to blíží tím víc se těším. A ukázka z hudbou Florence je velmi zajímavá
-
namáhavé to čtení XD
-
Otázka. Kdyby jste si mohli vybrat, jaká kapitola s postavou vám chybí? Jakou postavu byste chtěli číst? Mě by třeba zajímalo čtení Robba a Gendryho. Ale taková Melisandra by nemusela být špatná.
-
Nejde nic jiného než se smát XD Je to hrozný! Díky bohu že u nás je premiéra hned druhý den a otitulkovaná a v originále. Zajímavé ale je, že když vidím něco poprvé v originále a pak nadabované nikdy se mi to nelíbí, ale když je tomu naopak, že vidí…
-
Jon, Arya, Robb a Gendry
-
mě to připomíná krvavý flek ve tvaru vlka na vlčí srsti, ale jestli je to tak myšleno nebo jen jinak stylizovaný severský znak nevím.
-