AshaG
O uživateli
- Přezdívka
- AshaG
- Datum registrace
- Návštěv
- 30
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Musím se pochlubit. Včera na benč 76.
-
Cortnay Penrose +1 (19) Balon Swann +2 (19) Lollys -2 (3) Zelenoruký Lommy -1 (3)
-
Respekt je strašlivá nudáááá.
-
-
Chmur: Nechápu tu odpověď. Já píšu o zámince, ty o zástěrce. Tudíž si myslíme totéž. Není třeba všechno hned negovat, je třeba si to nejprve dobře přečíst. Hildegarda: Drtivá většina válek se samozřejmě vedla (vede - díky, Jarlo) v duchu např. křes…
-
Je to tak. Navíc se pod záminkou náboženství vedla drtivá většina válek našich slavných dějin.
-
Náboženství - jakákoliv - jsou vždycky z velké části bludy, což popisuje zrovna Martin docela trefně. O církvích vůbec nemluvím.
-
Obara Sand: +1 (17) Quaithe -1 (8) Balon +2 (12) Lollys -2 (7)
-
Montezuma: no tak sem ten žebř šoupni
-
Stannis se mi též líbí nejvíc.
-
Zrovna Mikken je bezva, ale budiž, už to nebudu komplikovat ;)
-
Já mám zápal pro jakýkoliv okresní přebor :)
-
Vázaná jednička se mi hned rozpadla.
-
Už jsem se v tom ztratila. Radši to případne opravte za mě. Díky.
-
Jarlo, opravím si to až po tobě :)
-
Obara Sand -2 (10) tahle paní mě trochu nudí Balon Swann +1 (12) s tím jménem musí mít plus Zvoníček +2 (9) pro šašky mám slabost Irri a Jhiqui -1 (3)
-
Z volejbalu (přesněji z bagru) mě bolí předloktí, nechápu ten sport :)
-
-
Skjór: Tak to mě nenapadlo. Jakože kdybych si vybavila třeba Joffa, tak bych dávala na bicák víc? :) flanker: Nápodobně :))
-
No to teda koukám. Dodnes to tu vypadalo jako spolek přátel fantasy a on je to minimálně svaz olympioniků, vzpěračů a kulturistů :)
-
hahaha... tak to me dostalo
-
to první přirozeně ;)
-
like :) já mám třeba umělecké sklony
-
Já jsem rozený kavárenský povaleč. Kulturistika je můj první a asi poslední zájem. Ke cvičení jsem se dostala prostě tak, že jsem si jednou v septimě řekla, že jsem nějaká tlustá a už je to deset let. Jestli se budování svalové hmoty a zdokonalování…
-
Ano, bohužel, je to tak. Krakatice jsou ostudou Západozemí. Mám prostě pořád smůlu.
-
Někdo dostane na budku :)
-
No nevím, jestli bys měl odvahu smát se mi do mého líbezného obličeje :)
-
Ne, ale predpokladam, ze Cipisek vyhral.
-
Krisa: to by mě taky zajímalo, ale je to asi moc teorie takhle navečer :) flanker: já to říkám a to není jen tak někdo ;)
-
Já si nemyslím, že holka, co má sílu, musí nutně vypadat jako chlap ;)