AshaG
O uživateli
- Přezdívka
- AshaG
- Datum registrace
- Návštěv
- 30
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Miss Utahraptor: Jo býti objektem podcenění je velice silná zbraň! Chmur: No taky na to musí roky trénovat, to není samo sebou jako u mužských.
-
Tak to jsem ráda, že se od vás, pánové, dozvím, že je to vlastně jen takový můj dojem a že to bylo všechno jinak :) Fakt ale je, že mě lidé narozdíl od Brienne podceňují (pokud mě vidí ve svetru). Jsem docela malá :)
-
Ještě k té koruně - mně se ta Renlyho líbí hrozně moc. Sedí mu neuvěřitelně, to je snad nejlepší záležitost z druhý série zatím :)
-
:)))
-
heavy: no vzhledem k tomu, že říkám před Martinem, tak tu možná tehdy žádné diskuse neexistovaly :) flanker: nelze vám všechno ulehčovat přece...
-
Víte co mi můžete, pánové... no chtěla bych vás vidět ;)
-
To se máš. Já je měla nejdřív od přítele půjčené, pak jsem si je všechny koupila vázané - kromě jedničky - kterou jsou vyhrála nad kolegou (v páce:))
-
heavy: to je fakt, když se nechci přiznat k citu, taky vždycky říkám: Ty nevíš nic (a to už dávno před Martinem :)
-
-
Po polovině druhé série, z níž jsem pořád velice zklamaná, mi tento díl připadá zdaleka nejslabší. Ještě horší než druhý. Neustále připomínaná Renlyho homosexualita a se třeba zcela nesmyslná scéna o Joffryho násilnických sklonech už jsou tu naprost…
-
No konečně tam má aspoň někdo svaly :)
-
Myslím. Zvlášť "minirecenze" začátku druhé řady nemá s takovými věcmi jako PR pranic, ale skutečně pranic společného ;)
-
Hm, a tanhle ciste propagacni material maji jako byt jeho autenticke dojmy, jo? :))))
-
svoa00: Rozvleklé mi přišly čtyřka i pětka přibližně stejně. Pětku navíc proti čtyřce shazují kapitoly s Dany.
-
Miss Utahraptor: Nojo, jenže tohle jsem si říkala už u pětky. A nic.
-
Everett Young: Ajvaz je vlastně takový český klasik fantastiky. Naní to sice přímo nějaká fantasy, ale jeho imaginace je skvělá. Zkus Druhé město. To je taková alternativní Praha.
-
Miss U: Protože to byl vrchol a v nejlepším se má přestat ;) Čtvrtý a pátý díl byly dle mého o poznání slabší (přesto samozřejmě super).
-
To je bomba bomba bomba!!!
-
-
-
Mě to v druhé části už nudilo. Čekala jsem víc zpočátku.
-
:))
-
Všimli jste si, jak je v obličeji Fialka podobná Samovi? To přece nemá být brácha a ségra :)) I když...
-
V seriálu to vypadalo, jako by Stannis po Melissandře prostě toužil. V knize je to naopak. Chová se k ní odměřeně. Podobně jako k manželce. baltim: Anebo Joraha s Barristanem :)
-
Mě to teda do přečtení pátého dílu jasné nebylo. Kdyby bylo všechno jasné hned na začátku, byl by Martin o poznání nudnější.
-
Podle mě Hodor v seriálu málo hodoruje. To mi fakt chybělo :) Vážně.
-
Alek: Mě tedy přišla hloupá i scéna s Lorasem v první sérii. Moc to nesleduju - on tedy Martin pak dodatečně řekl, že přesně tak to v knize myslel? To mi uniklo, přiznávám. Sederik: Scéna se Stannisem příběh kazí, a nejen ta. Mě se taky líbí Sparta…
-
Určitě spolu nedělali stíny. Mám dojem, že scénář pro HBO se připravoval takhle: hm, něco mezi nima bylo... co tam dát třeba sex? super... aha, a tady je takovej dlouhej monolog... co místo toho sex? super! a tady je takový vyprávění... to by se moh…
-
-
Genderove korektnosti tu evidentne psenka nekvete :)