MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Arutha Nevím, tomu jsem nevěnovala moc pozornosti.
-
V diskuzi Hra o trůny 4x05 - První svého jména - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. května 2014
-
V diskuzi Hra o trůny 4x05 - První svého jména - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. května 2014
-
-
@M1on A jak myslíš, že to dělám? =DV diskuzi Hra o trůny 4x05 - První svého jména - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. května 2014
-
Ačkoli "zásadně" neopouštím rozkoukané filmy/seriály/rozečtené knížky, asi to s GoT vzdám. Poslední díl jsem znuděně stopovala častěji než třetí Twajlajt a strávila tak jeho sledováním přes pět hodin... :roll: :spike: Nejen, že mě lecčím štvou, ale …V diskuzi Hra o trůny 4x05 - První svého jména - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 5. května 2014
-
@Nevada Je. Mě to tak nenadchlo, ale druhá byla rozhodně mnohem lepší.
-
-
-
-
@JoeGyry Už jsem viděla ve více versích a stále je to stejně smutné/vtipné... =D
-
@Everett_Young Ono už teď je to někde úplně jinde, než začátek. Jak teď znovu koukám na první sérii, ty rozdíly přímo tlučou do očí. Ztráta lehkosti, menší samostatnost dílů, víc dojáků a větší vážnost (Což se dá alespoň částečně omluvit vývojem pos…
-
@Everett_Young Já to zatím viděla spíš jako a.) kvalita rapidně klesne a všichni fanoušci budou tak nasraní, že se ještě za dvacet let bude říkat "Snad ten seriál zruší, než se z něj stane druhý Supernatural." b.) Hercům to začne lézt krkem natolik,…
-
@Everett_Young Lucifer sice mrtvý není, ale jeho vypuštěním by si to snad zkomplikovali ještě bilionkrát víc, než to je teď- a přece jenom- máme slíbenou jen jednu další řadu... :(
-
@Everett_Young A kdyby už jsme byli u vytahování mrtvých a zneschopněných, hlasovala bych i pro Gabriela a možná pár štěků pro Bobbyho... :D
-
@Everett_Young No, tak musíme si někoho nechat jako vedlejší "prakticky v každém dílu" postavy... ;)
-
@Everett_Young Ten nápad je úžasnej. :D Kdyby měli celý seriál... Pekelně božská komedie... =D
-
-
-
-
-
-
@Everett_Young Já taky. Jedna z věcí, které Crowleymu neodpustím ani za zlaté prase... :'-(
-
-
-
@JoeGyry Pěkné. :D
-
@JoeGyry =D
-
-
@biggris Ze stejného důvodu jsem se ptala. :D
-