MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa A druhý den nebyl vyučující k nalezení. =DV diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
@Krisa Koukám, že Vás taky učili pěkné věci! Nám zas o chemii dával spočítat, kolik čistého alkoholu vypijeme v určitém množství whiskey a červeného. :DV diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
@Melindaaaa Mám všude stejný, liší se jen v přítomnosti/absenci mezery a na ČSFD jsem musela vypustit "is" z Miss. :( Na serialzone nejsem. Na ČBDB mě teď najdeš v oblíbených uživatelích- je tam "Koho mám v o. u." a pod tím "Kdo mě má v o. u.". Už …
-
-
-
@Černá_Alison Dík. Taky už tam chodím spíš na výzvědy. Tak nějak jsem emigrovala sem. :D
-
-
-
@Blackfish Paráda, začnu vybírat Tvé příspěvky a dávat je rodině ku přečtení. Maminka bude nadšená! :D
-
-
@Thorar Chudák Twilight... =D
-
@Blackfish Kušuj, ptal ses, co máš špatně, tak odpovídám. :evil: :) A po hanácke klidně piš, já si ráda počtu. :dance:
-
@Everett_Young Prdlačku! Nejen že prohrajou válku, voni ani malýho koně nepoznaj! :roll: (Důsledek a příčina? :-k )
-
-
-
-
Jů, spam! =D
-
@Everett_Young Ten se mi nelíbí. :evil:
-
-
@Černá_Alison Ten mám strašně ráda! :D
-
-
-
-
@Krisa Když tak, jak bych to já četla, to vůbec nedává smysl. :D
-
-
@Černá_Alison Rozluštím do obsahu kulaté závorky a dál nic. :(
-
Šmajdalfe, Bimbo, kde jste? Máte tu práci! =DV diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
@Branislav_Gepeto Myslíš krále Sombru na druhém obrázku?