MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@M1on To ani neznám. Na svém kompu jsem měla původně jenom klasický Windows Media Player, na domácím ještě QuickPlayer (tuším). Pak jsem si pořídila GOM, protože mi byl doporučen, když mi tamty něco nechtěly brát a používám hlavně ten. VLC mi, tuším…
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 2. října 2013
-
@Thorar Jsem ráda, že nejsem sama. :D
-
@M1on ??? @Nevada Díky, už se povedlo. :)
-
@Thorar Yep, díky.
-
-
@JoeGyry A mě to bavilo. Koukám na to hlavně kvůli postavám (zatím jsem ve stádiu "mám docela ráda všechny" a "Phiiiiilllll!!!!") a drobečkům odkazů, narážek, vtípků... a jsem spokojená a stále nadšená. :)
-
@Thorar Ok, zkusím to. :D Zatím díky. :)
-
@Depresor Ne, nezohavuje to už tak nepříliš oblíbenou postavu a nepřipomíná to klobásu... :-/
-
-
@M1on @Thorar Výborně, takže budete tak laskaví a onu problematiku nám, méně chápavým dozajista polopatě vysvětlíte... ;)
-
-
@Branislav_Gepeto Princip torrentů jsem doteď nepochopila. :D
-
@Dreamer Můžu se zeptat kde? Já na něj opomněla a teď ho nemůžu nikde najít. A nechce se mi začínat další řadu jenom se "znalostí" hlavních změn.
-
@JoeGyry Yyyyyeppp! :D
-
-
-
@JoeGyry Hodný méďa. :D
-
@Thorar Mi se vědátoři líbí... Něco (typově) podobného jsem potkala naživo, takže... =D
-
-
-
@Branislav_Gepeto Třeba bys tvrdil něco jiného, kdyby Tě nějaký pablb přeskakoval a při odrazu o Tvé rameno Ti nedopatřením třískl hlavou o futro... ;) A hrabat Borýnek taky trochu umí. I když mnohem větší zábava je válet se v hovnech a mršinách... …
-
@Branislav_Gepeto Náš je doslova sněžný krtek- skočí do sněhu, rozplácne se v něm a plazí se po břiše, hlavou ryjíc střídavě na jednu a na druhou stranu. Naivně jsme předpokládali, že s koncem zimy ho to přejde, ale on to dělá dál i na trávě (jakkol…
-
@Nevada @Branislav_Gepeto Tak přesně to samé dělal náš broučínek ve sněhu (v době padajícího listí byl ještě moc malý... =D). :D
-
-
-
-
Nope, nope, všichni špatně. AA je jen povídačka, kterou před tisíciletími roznesli agenti Jiných, aby lidé v průběhu věků zapomněli skutečnost a získali falešnou naději na záchranu. Jiní pak budou mít snazší práci, protože bleskově oddělají pár "kan…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 23. září 2013
-
Já jsem prakticky vzato od každého trochu... :D
-
@Dreamer Takhle náš brouček taky spával. Teď je X-krát větší, než "maminka" a chudák plyšová králík je dvakrát tak hubený, co byl původně a nesčetněkrát zašívaný. A to "bydlí" v relativním bezpečí domu, ne venku s Borýnkem. :D