MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
@Krisa Nebyl! :( (A to jsem byla ještě děvče nezkažené, takže mě to ani nenapadlo... :D)
-
-
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Něco takového jsem zmiňovala já, ale netuším, kde by se to dalo sehnat. Putovalo to maily. :)
-
-
@Branislav_Gepeto No, Espeon, myslím, je psychomačka.... :D A nevím, jak originál, ale na tom obrázku se mi Leafeon líbí z těch nových nejvíc... :anxious: @JoeGyry Nooooooooooooooooo!!!!!!!
-
-
@Branislav_Gepeto Pěkné. :applause:
-
@Branislav_Gepeto Cyndaquil ještě šel, ale většina po 151. byla hnusná. :-@
-
-
-
-
@Everett_Young Nooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! :other:V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 16. září 2013
-
Bohové!!! :-@ Začínám mít podezření, že jde o konspiraci za účelem co největšího znechucení herečky i postavy divákům.... 8-OV diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 16. září 2013
-
@JoeGyry *polk* 8-O
-
@Krisa "Kolem" znamená cca. pět let dohromady. Takže, řekněme, 28, 29, 30, 31, 32 a jsem ochotná tam počítat i 33. :D
-
-
@Krisa Ne takovýhle, prostě plyšová RD jako batoh. ;) "Tak kolem třicítky" znamená "evidentně starší než já (21+), ale podstatně mladší, než maminčini vrstevníci (45) bez známek "počínajícího mohutnění" 30+ letých "průměrných taťků děcek ve věkovém…
-
@Thorar @Krisa No co, já potkala v Praze v metru chlapíka tak kolem třicítky s batůžkem Rainbow Dash na zádech. A ne, nevedl za ruku malou holčičku. :D
-
@sveva @Everett_Young Já si pamatuji a potvrzuji. Jak scénu z knížky, tak obavy ze zobrazení... :(V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 16. září 2013
-
-
@JoeGyry Pár let dozadu putoval mezi lidmi e-mail s nejnemožnějšími stavbami světa a některé vypadaly podobně... :)
-
-
@JoeGyry Aha, to leccos vysvětluje... Třeba to Lokiho "What will you sacrifice..." z prvního traileru... =D Chudák Mjölnir... :D
-
@Krisa Jaký? :-?
-
@Krisa Vidím to podruhé a stále tak úplně nechápu... :anxious:
-