MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Alef_peAlef Ramsík je holt "fešák". :D
-
-
@JoeGyry První díl ok. Zdá se, že by se mi mohlo líbit víc, než druhá série (já byla ta, co ji haněla). Na druhý se chystám jen co dokoukám úterní Supernatural.
-
-
@Krisa Dobrý, takhle daleko se mé myšlenky nikdy nedostanou. :D
-
@Krisa Ten čumášek! A tlapišky! :D
-
-
@JoeGyry Proč, vždyť se tváří velmi umírněně. :-k
-
@Hildegarda :dance:
-
@Krisa @Branislav_Gepeto Mně se první díl docela líbil- něco jako OuaT ze začátku. Akorát se bojím, že i tady budou v každé druhé větě/záběru/střípku příběhu omílat "the one true love is the most powerful thing"- třeba i v jiném znění- a udělají z t…
-
-
-
-
-
-
@heavy_head Ovoce!!! =D
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 11. října 2013
-
@Alef_peAlef Díky, chystám se. :D
-
-
-
@Dreamer Pokud to bylo jen na chvíli, taky nemám nic proti, ale první, co mě napadlo, byla trvalá změna outfitu a to NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!! ;)
-
@Dreamer Já si počkám na titulky, ale: NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!! :-o
-
-
-
-
@Hildegarda Stejně se podívám. (Trojitá negativní reklama- taky reklama... :D)
-
@Alef_peAlef Nemám, bohužel. :(
-
@Branislav_Gepeto Moment, ale Hizdghzgshaghlisu-blé nebyl v leopardím, ne? A pokud jsem viděla, ani MINIšaty to nebyly... :(V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 2. října 2013
-
@M1on Ne, to je pro filmy s hůř nahraným zvukem (a nebo pro vytočení sousedů ve chvílích, kdy ani 100 % na kompu, 100 % na WMP a Rammstein nestačí ;D). :)
-
@Everett_Young 200 bohatě stačí. A hlavně už na to přišli i u GOMu, takže VLC moc nepoužívám (ale ty klikiháky místo titulků mi i tak pekelně lezly na nervy... =D). ;)