Maliky
O uživateli
- Přezdívka
- Maliky
- Datum registrace
- Návštěv
- 537
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mě se trailer líbí moc. Už se nemůžu dočkat na vysílání.V diskuzi Trailer na 3. řadu Hry o trůny /rozšířená verze/ - Ice & Fire Komentář od Maliky 23. února 2013
-
-
Zrovna jsem Hostinu dočetl a vzal do ruky Tanec s draky. Vtipný je, jak se na poslední stránce dušuje, že Tanec bude vydán do roku. To napsal v červnu 2005. A teď koukám do pokračování a: "Jsem si vědom, že od poslední knihy uplynula spousta času." …
-
@flanker.27 Bomba! Jdu to stáhnout :-D
-
@M1on no dyť jo, v knížce je má, tak proč je v seriálu holej jak dětská prdelka?
-
Jen nevím, proč Skřerovi nenechali narůst vousy :roll:
-
@Dreamer že já jsem takovej vůl, že vždycky musím kliknout tam, kde se píše NEKLIKAT. Hlavně že je noc, jsem sám doma a jsem počůranej strachy :wall:
-
@brbr Jj, na Kjálokata a Brienne se těším taky. Jsem teď na posledních stránkách Hostiny pro vránu a pořád si říkám, jestli ti dva spolu náhodou nebudou něco péct :twisted:
-
@M1on Zajímavý, že když na čt2 dávají orchestr, tak jsou to vždy jen nudný uspávačky. Tohle je ale moc hezký. Jdu si to pustit znovu a představovat si, že jsem hrdina :king:
-
Když HBO bude promítat i v Brně, tak pujdu. V Praze bych neměl kde složit hlavu... =)
-
Tak nízkej rozpočet na tom byl znát, ale mě se to třeba líbilo víc než Ironclaw
-
@Blackfish jop. A já od něj nečekal nic extra a byl jsem vcelku potěšen
-
-
-
@Montezuma3 jestli jsme se trefili, tak ti asi přenechám možnost uvést citát. Mohl bych přispět až zítra odpoledne.
-
pokus 2. Truman Show?
-
@Hildegarda ty poslední jsou brutální. A ten vývoj je dokonalej
-
@flanker.27 třeba RoboCop? :-#
-
-
-
Já měl SG-1 dlouho za nejoblíbenější seriál. Ale u posledních řad se mi už přestával líbit. Dělali ze StarGate StarTrek. Už se necestovalo branou, ale vesmírnými plavidly a to mě nebavilo. Nemluvě o tom, že se O'neill a Hammond stáhli do ústraní a m…
-
@MissUtahraptor Asi vím co myslíš. Byla v hlavní roli taková mladá holka?
-
Díky moc oběma, jste jendičkoví :dance:
-
-
To je představitelka Brienne opravdu tak velká, nebo je pan Sníh takovej prďola?
-
já před nedávnem slyšel taky jeden vtim, byl no... ehm, trošku, no, no protiromskej. Tak nevím jestli ho sem psát. Abych tu nebyl za "zlého člověka"
-
hmm, tak děkuju za objasnění. Aspoň vím, že s tím nic neudělám a že v tom nejsem sám :twisted:
-
@Kachítos cože? On zemře? JUCHUU :twisted:
-
Blíží se další hra, a tak bych měl ještě pár dotazů... 1) karta rodu Aeron Mokrý vlas: jaký smysl má zahrát kartu, která má bojovou sílu 0 a její schopnost je ta, že musím vyhodit 2 žetony moci a zahrát jinou kartu? Nějak jsem nepochopil jaké využit…
-
@M1on kdyby Nova místo financování deseti stanic natočila pořádnej seriál nebo film a né takový hnoje jako je Ulice nebo Babovřesky :onfire: