Maliky
O uživateli
- Přezdívka
- Maliky
- Datum registrace
- Návštěv
- 537
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Gardien noo, stažená :oops: jenže on třeba jeden rozhovor z dvaceti slyšet jde a pak zase nic. @flanker.27 to jsem koukal, je tam pouze ta možnost mít u toho titulky
-
-
Měl bych takovej technickej dotaz... Hraju Dragon Age origins a nějak mi u toho zlobí zvuk. Všechny zvuky se ozívají, ale když je animace, tak mi jen běžej titulky, ale nejde slyšet mluvený slovo. Nevíte, čím by to mohlo být?
-
-
-
@M1on To všechno můžeš dělat a ani nemusíš být hobit =D
-
@MissUtahraptor Dneska jsem American horror story začal sledovat. Zatím mám za sebou jen pilotní díl a zaujalo mě to. Koukal bych asi dál (asi jako když jsem první serii her o trůny skoukl za jednu noc, protože jsem byl nedočkavej konce), ale vzhled…
-
@Krisa Toho se dalo využít. Mohla jsi ju naučit, aby ti nosila peněženky od lidí z okolí :dance:
-
Já Jsem si nedávno chtěl přečíst Čaroděje ze země Oz, ale nějak se mi ho nepodařilo sehnat :(
-
Třeba pohádku o Otesánkovi? :twisted:
-
:onfire: nepřátelé Moravy, shořte :twisted:
-
@Krisa ehm, aha... no, tak teď si připadám vážně hloupě =D A přitom by ty sošky byly tak krásný. Tak teda dík, že jsi mi to objasnila.
-
@Krisa Víš, já se o to nikdy nijak nezajímal. Jen jsem si přečetl, kdo sošku dostal a za co (a podle toho jsem se inspiroval, na co třeba kouknout), ale nikdy jsem nezkoumal, jak vlastně Oskar vypadá. A to že měl Oskar podobu malé holčičky nebo "čis…
-
Nevíte, jestli bude mít Boardwalk Empire i 4. řadu?
-
@Krisa tak já ti to objasním, MYSLÍM. Je to se mnou až tak zlý? :-k
-
@Krisa :anxious: napsalas to tak, že se teď trošku stydím za to, že jsem to nevěděl. Teda já bych radši dostal hezkou sošku, než "prázdnou duši"
-
@Blackfish Nechápu, proč si spousta lidí (nejčastěji Středočeši) myslí, že na Moravě ve vesnicích žijí vidláci bez vlastního rozumu. Já se nekrmil žáznou mediální trávou a bylo mi fuk, jakej hnůj na sebe kandidáti házej. U prezidenta mi jde o politi…
-
@Krisa To je skutečná podoba oskarových sošek? Jsem nevěděl, že každej ročník se soška dělala jiná a přece stejná :roll: A co má znamenat Oskar pro rok 2001? To vážně ocenění dostali prázdnej podstavec? :twisted:
-
Hodně povedenej teaser! :applause:
-
-
-
Ty voe, to je hrozná cena!!! Mapy bych chtěl, ale 1000,- mi ve vzduchu nelítá :wall:
-
@Thorar skoro novej Hora která jede :twisted:
-
Tady ji někdo nemá rád... :twisted:
-
-
-
@MissUtahraptor LIFAD že je celé špatné? 8-O Vždyť takovej Haifisch, Ich tu dir weh, nebo Frühling in Paris jsou úžasný. A zvlášť naživo to stálo zato. Chci je živě zase :'-(
-
-
-
Talisa je strašák, Černá ryba je v pohodě, Mance mi přijde lepší než z prvního dojmu (třeba to hereckým výkonem ještě vylepší), Meeře chybí trojzubec :( a Thoros s Dondarionem jsou perfektní. Zvlášť ten Thoros... představoval jsem si ho uplně jinak,…