brbr

O uživateli

Přezdívka
brbr
Datum registrace
Návštěv
9,453
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 20. března 2016
  • Ach já nešťastná, "omylem" jsem se podívala na hodnocení aktuálního dílu Black Sails. Ještě se tím prohloubila moje seriálová deprese po tom, co jsme včera konečně dodívali Vojnu a mír.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 20. března 2016
  • Ještě k těm brigádám. Pamatuju tak deset roků zpátky, že se už v únoru dělaly pořadníky na léto a teď abychom v létě prosili. Všichni chějí vydělávat hromady peněz, ale kde na to ty státní instituce mají brát? :-k
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 15. března 2016
  • @flanker.27 Já bych se i přihlásila, ale asi by mi to bylo prd platné.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 8. března 2016
  • @Krisa Počkej, tys ho vyčůrala? :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od brbr 8. března 2016
  • @Jitka No s tou želvou jsem si dneska dala, vyzkoušela jsem kdeco od Darwina :-) Ale přiznávám, že jsem o té knížce v životě neslyšela.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od brbr 6. března 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 5. března 2016
  • @Everett_Young Jé, já jsem neviděla ani třetí, to budu muset napravit.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 4. března 2016
  • Hele, dávejte to do spoilerů, já luštím po jednotlivých políčkách (zatím). Dík.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od brbr 2. března 2016
  • @Hildegarda Neee! Ale už se na to nepodívám, nepodívám.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od brbr 2. března 2016
  • @sfik Ale to přece nechceš vědět. A přiznávám, že si to úplně napamatuju, protože mě to přestalo bavit. Frank je fakt humus, nějak jsem ho nedokázala překousnout.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 29. února 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 29. února 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 27. února 2016
  • Kruci, to jsem to nějak nepochopila. Podle soudce: "Záchranku tam nevolali kvůli záchraně života, ale kvůli přestřižení porodní šňůry." To ji nemohli přestřihnout nebo překousnout, pokud neměli nůžky? Vysvětlení jak noha.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 26. února 2016
  • Shireen taky ještě žije.
  • @Dlady Nad tím nesmíš takhle logicky uvažovat. Prostě jeden z těch, co to mají v seriálu za sebou, si to v knize vyžerou až do dna. :-)
  • Já jsem ještě v prváku na gymplu (čtyřletém) zůstala po škole s tím, že musím x-krát napsat nějaký matematický vzoreček. Prostě jsem si na začátku nesedla s matikářkou, pak už to bylo ok. Jo a na ZŠ dostali spolužák poznámku "Hází spolužáka na zeď.…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 18. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 18. února 2016
  • @sfik Bohužel si pochvalu nezasloužím, byla jsem v tramvaji. @CervenKa Měli hůl oba, akorát se se tím kmitem trefili tak, že když byli na dosah, tak ji dali oba na opačnou stranu a hůlky se minuly, pak udělali krok a už kmitnout nestačili. Takový @…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 14. února 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 13. února 2016
  • Svíčkovou dělám taky bez mouky, ale s knedlíky se mi obvykle nechce mrcasit (jen si musím vymyslet pořádný důvod, proč jsou k tomu zase nudle). Guláš jde taky bez mouky, stačí dodržet poměr masa a cibule 1:1.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 13. února 2016
  • @Aviv Teda nevím, kdo ti doporučoval k humanitním předmětům přidat jeden přírodovědný, ale je to nějaké divné? Proč? Jediný důvod, co mě napadá je, abys měla všeobecné vzdělání. Když už bych byla do něčeho takového tlačena, dala bych si nějaký "ligh…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od brbr 12. února 2016
  • @Krisa No vidíš, a kdyby ten make up @Hildegarda neměla, byly by šaty stále ještě bíločerné :-) Z výstřihu bych byla taky nervozní, ale myslím, že to Hildě slušelo. @Hildegarda Vzhledem k tomu, že jsi schopna stále přispívat, předpokládám, že včerej…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 11. února 2016
  • @sfik :-$ Ticho, ještě mi chybí tři díly a neumím odolat spoilerům. Jak už jsem psala Vojnu a mír jsem nečetla, jen si pamatuju, že to špatně skončí, takže už od prvního dílu propadám depresi. @Nevada Jestli je to fakt už poslední serie, tak to mo…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 10. února 2016
  • @Hildegarda Tak tomu říkám smůla. A to byly tak pěkné. Jsem zvědavá, co na tou sousedka. Úplně se dokážu vcítit do Tvojí situace. Brrrr.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 10. února 2016
  • Ale viděla jsem fotku a šaty @Hildegarda moc slušely.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 9. února 2016
  • @Jay @sfik Aha, tak to se před vámi klaním. Já jsem byla na plese asi dvakrát a párkrát na masopustní tancovačce. Vzhledem k tomu, že často já ani můj tanečník nepoznáme, co se má zrovna tančit, tak nás to ani moc nemrzí :-) (Teoreticky kroky zvládá…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 9. února 2016
  • @sfik Jsem zvědavá, tak se zeptám. Ty nosíš ty motýly nějak často? A při jaké příležitosti? Protože si kvůli plesové sezóně objednávat víc motýlků, hm .... To musíš být teda zapálený tanečník.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 9. února 2016
  • @flanker.27 Já jsem to nepochopila. To ho seknul tak silně, že mu rozseknul hrudní koš? 8-O To jde? Protože kdyby mu jen přejel po žebrech, tak ho nezabije.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od brbr 8. února 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě