Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Mistr Kápě rusové píšou Cyka blyat :D
-
@Monte Karstark 2000let? pořád míň než half-life 3 :-D Ale slyšel jsem, že je to moc komerční. Správní hipsteři to neuznávají =D
-
-
@sfik samozřejmě :-D
-
-
Lol. Jako v manuálu k AT-PT: Již nikdy nebudeme tento stroj posílat na planety plné nepřekonatelných teréních překážek jako jsou primitivové házející kamení
-
@Aviv
-
Pokud to přežijí Auri a Devi, tak je to happyend. Kvothe ať si třeba pojde na lepru.
-
-
@flanker.27 To je klasika :-D "Do you speak english?" "yes" "So why you died in teamfight like a noob?" "CYKA BLYAT pajebam twoj mamu chuj cholerny!" =D
-
Blood and Wine 40% sleva na steamu.
-
Koukám, že na Slovensku to žije :-D
-
Zemřel John Hurt... tentokrát asi naposledy, ale u něj jeden nikdy neví.
-
@flanker.27 jo jo, stupidní regresivní social-justice hňupové. Doufejme, že rok 2017 bude jejich koncem.
-
@Thanatos třeba jako ten kluk co se naboural do steamu a přidal tam bez schválení vlastní hru aby si ho Valve všimlo?
-
@Mikke kdo používá štít? :-D Docela sranda je pyromancer. Ale já teď pojedu asi na dexteritu, protože chci používat tu kosu sestry Friedy. Protože svojí hlavní postavu jedu na sílu a musel bych jít do new game+ abych si to mohl přerozdělit.
-
@DanielSvatoš příběh trojky je po jedničce a dvojce, ale tam moc příběhu není nebo spíš je dost skrytý a stejně tak 90% je jen na výkladu (protože vývojáři jsou líní nějakej se s lorem srát a trolí tím hráče). Ale trojka je na rozehrání nejlepší. …
-
@DanielSvatoš Dark Souls 3 je bezvadná. Ta hraje naprosto perfektní. Jedničku hraj kdyžtak až potom, je to snad nejhorší port, který jsem kdy viděl. Dvojka je nejslabší díl série. Takže doporučuju trojku a potom jedničku pokud máš gamepad nebo konzo…
-
@Nevada seriálové Fargo rozhodně stojí za sledování. Obě dvě série.
-
@svoa00 koho sis tam oblíbila?
-
@flanker.27 získáváš zlatého bludišťáka :applause:
-
-
-
@flanker.27 teď je ten pravý čas naložit břídily, kteří brečeli jak emigrují pokud vyhraje, na náklaďák a odvést je za hranice.
-
@Nevada Dallas Sherlock =D
-
-
@Monte Karstark já to koupil ve výprodeji za 8E. Nejsem si jistý, jestli bych byl ochotný zaplatit plnou cenu. Mám odehráno 5 hodin a zbývá mi tak hodinka hry. Každopádně - výtvarná stránka hry je naprosto úžasná. Krásné, kreslené prostředí, perfekt…
-
Začal tu někdo sledovat Taboo (s Tomem Hardym, ne se Šmuclerem) - ačkoli Hardy tam taky vypadá, že by si interview v bedně zasloužil =D zatím jsem viděl první epizodu a spokojenost.
-
-