Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jo, termín odevzdání do konce roku... nestihl. Takže vichry před další sérií nebudou.
-
@Vena Hlavně si nemyslím, že by Rothfuss dokázal zakončit všechny dějové linie na tisíci stránkách, vzhledem k tomu, že v druhém díle ještě přidal dalšího záporáka a celý děj zamotal ještě víc. Takže musí uzavřít Haliaxe, Stromovouse, Dveře, Současn…
-
@Tyrion Lannister stačí abys k malazu (10 dílů) přidal i esslemonta (zatím 4 česky další dvě vyjdou) a potoky krve a máš vystaráno na pěkně dlouho. A samozřejmě ještě Stvoření Temnoty.
-
@Nevada Já doufám, že v Doctorovi skončí co nejdříve. Umí psát skvělé jednotlivé epizody když chce a když ho má někdo pod dozorem, ale pokud jde o dlouhodobé storyarcy tak naprosto selhává a nejen tam.
-
@flanker.27 12+? to nevypadá na moc "velký" styl...
-
-
@Mikke Ano, všiml jsem si a říkám si, že je to dobře.
-
@Nevada a kterou nevěstu bys mu vybrala ty? :-)
-
-
-
@Mellien Smrt Hana Sola jsem očekával z toho důvodu že někdo musel zaujmout místo Obi-wana ze čtyřky a Solo jakožto původní postava byl naprosto ideální, stejně jako teď Luke zaujal místo Yody. Planeta smrti byla opravdu směšná (obzvlášť s tím sla…V diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od Everett_Young 21. prosince 2015
-
@Aviv Zášť a Zloba
-
@Aviv Ne, paní Závist má jen dvě sestry ;-)
-
@Aviv nějak nevím, na co reaguješ...
-
-
-
-
@Nevada Naprosto souhlasím. Nějak nevím, jak se na pozici hlavní mlátičky Řádu dostal takový trouba. Jaký jee tvůj celkový dojem z filmu? EDIT: přečteno, nebyl jsem lognutý na csfd a nevšiml jsem si komentáře :-)
-
@sfik uvidíš sám, podle mě je to retard. Z nových postav mě jich taky moc nezaujalo, ale Daisy Ridley... tu slečnu čeká velká herecká kariéra, byla naprosto úžasná, a její postava mě z nových chytla naprosto dokonale. Jinak záporáci mi připadali obe…
-
@Mellien je to hodně podobné čtyřce, Abramse nenechali vymýšlet hovadiny. Ale je to strašně odhadnutelné a klišoidní a hlavní záporák je vyloženě idiot. Ale jinak se mi to celkem líbilo.
-
@Krisa jo. Viděl jsem tak nějak to co jsem čekal. Nebylo to špatné ale mohlo to být i mnohem lepší.
-
@Jay naučit se vařit jako profesionální kuchař sice můžeš i pokud bys byl naprostý antitalent, nicméně ten konečný výsledek bude spíš Babica než Pohlreich. Lépe řečeno, bude to k jídlu, ale světová úroveň to asi nebude. Protože i když dřeš jako kůň,…
-
@Mellien což spolužáci, ale spolužačky ze Slovenska jsou bezva :-D
-
Tak co, kdo jde zítra na půlnoční premiéru?
-
půlka icefire studuje/studovala v Brně :-D
-
@Nevada také jsem to chtěl napsat, ale pak jsem si říkal, že ode mě už by to nikdo nebral vážně =D
-
-
Ash vs Evil Dead (kdo tu scénu viděl, ví o čem mluvím) - teda, Lucy je i v těch 47 letech kočka 8-O
-
A taky mě samozřejmě pobavil Bruce Campbell jako Ronald Reagan :-D
-