Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv zůstal mrtvý, s tím že možná mrtvý je, možná ne a nikdo to neví :-D
-
-
@Aviv Jo, třetí série měla být poslední, potom to prodloužili na pět, a pak už to jelo jak na běžícím pásu... teď běží jedenáctá série, a zvrhlo se to v ještě větší nesmysl než série devátá a desátá a ty byli sami o sobě dost slabé.
-
@Aviv Myslíš Supernatural? Sleduji dlouhodobě, ale posledních pár řad už se to zvrhává ve hroznou hovadinu. I když pořád se tam najdou skvělé epizody.
-
-
-
-
A protože Turecko už dlouho neudělalo žádnou hovadinu.... =D http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/388386-turecko-poslalo-do-iraku-vojaky-ten-to-oznacil-za-invazi.html
-
@sfik jak tak na to koukám... jeden retard větší než druhý. Chandler Riggs (spratek z WD) už si doufejme nikdy v životě v ničem nezahraje :-D
-
@Dreamer Dočíst i knihy z Malazu od Esslemonta. Potom taky Potoky krve, které nejsou součástí hlavní dějové linky.
-
@Achileus blíží se vánoce... Edmure to má 24. jisté :-D
-
@Benji jak se ti líbila Lucille? :twisted:
-
@Arutha První série Farga byla skvělá, a naštěstí nedopadl jako Temný případ a druhá série je snad ještě lepší, s každým dílem o něco zábavnější :-D
-
@Crocuta The bastard executioner se zvrhl v hroznou blbost. The Last Kingdom je podle mě lepší než vikingové, minimálně lepší než jejich poslední série.
-
@sfik A hraje v tom i Lena Heady ;-)
-
-
@Nevada mě spíš přijde divné, že Stannis utekl. Od něj bych spíše očekával, že půjde rovnou za Robertem ať to kouká řešit. Útěk k němu prostě nesedí, obzvlášť s přihlédnutím k faktu že nechal svého bratra v hnízdě zmijí a nechal projít něco co je v …
-
@brbr z druhé série jsem viděl asi první dva nebo tři díly. Přišlo mi to výrazně horší než série první, tak jsem už ani nepokračoval. Z hlavních postav nebyl skoro nikdo sympatický, všichni mindráků jak nas*áno a k příběh se prakticky neřešil. Zlepš…
-
Zajímalo by mě, jestli ve Warcraftu uvidíme i legendární vybuchující ovce :twisted: (též doplněné hromadou krve)
-
@zokertc To už tu bylo o pár stránek zpátky. Stačilo by tu diskuzi taky číst...
-
Tak jak, začal někdo z vás s Ash vs Evil Dead? Jako hororová komedie je to skvělé :-D
-
@Nevada Nesouhlasím. Tohle patří spíš do Sranda topiče (přestože je to velice nepovedený vtip) :-D
-
-
-
-
@sfik záloha toho nejnutnějšího a pak kompletní reinstal. Potom si nainstaluj do nového systému kvalitní antivirák a všechno co jsi zazálohoval jím projeď.
-
@Nevada Ano, někteří nevědí, mě spíše vadí to vydávání na pokračování (to může rovnou začít publikovat Vichry v nějakém čtvrtletníku) než že bych znal část děje (zatím stejně neřekl nic zásadního). Jistě, je to jeho věc kdy Vichry vydá, ale jeho sou…
-
@p1e9t9r2 12 kapitol, z toho ovšem několik souhrnů takže už víme co se stane ve dvanácti kapitolách (Tanec jich měl 55) tedy ve více než 20% knihy :wall:
-
@sfik Karsi je vyloženě "k nakousnutí" :-D
-